position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Świąteczne spotkanie APN GKS Tychy

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 23 grudnia 2013 12:36
autor: Michał Rus
fot. APN GKS Tychy

W ubiegły weekend w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego odbyło się świąteczne spotkanie zawodników oraz rodziców Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy i szkółek partnerskich. W rozwinięciu prezentujemy opis i relację video z imprezy.

Opis ze strony APN GKS Tychy:

Z kilkuminutowym poślizgiem rozpoczęło się w niedzielę nasze wielkie święto. Coroczne "Święta z Akademią" przyciągnęły na tyską halę blisko 1000 zawodników i ich rodziców oraz przyjaciół Akademii i Szkółek Partnerskich.

Spotkanie rozpoczął Pan Mirosław Kańtor od piosenki:..."Literka G, Literka K, Literka S jak GKS, lalalala...", następnie po przywitaniu gości, zawodników, rodziców i trenerów przez Prezesa Akademii, sprawujący honory prowadzącego Pan Kańtor sprawnie przeprowadził nas do części oficjalnej spotkania.

W tym momencie zebrani usłyszeli 5 nazwisk zawodników nominowanych do nagrody "Najlepszego Zawodnika Roku 2013". Nominowani zostali Tomasz Pryszcz, Mariusz Bojarski, Damian Nieśmiałowski, Bartosz Rutkowski oraz Wojciech Szumilas. Nagrodę ostatecznie otrzymał ten ostatni z rąk ubiegłorocznego zawodnika roku Mateusza Grzybka, a dziś już zawodnika GKS Tychy. Wojciech Szumilas (r. 96) na codzień występuje w Śląskiej Lidze Juniorów Starszych.
W kolejnej kategorii "Odkrycie Roku 2013" nagrodę otrzymał Michał Jakubek (r. 99) z Regionalnej Ligi Juniorów.

W trzeciej kategorii Przyjaciel Roku 2013 nagrodę przyznano MOSiR-owi Tychy, a z rąk Prezesa Akademii odebrał ją Marcin Staniczek - Dyrektor MOSiR Tychy.

Prestiżową nagrodę "Wdzięczność Młodych Serc" otrzymał zmarły w tym roku trener Karol Grzesik - Uhonorowany pośmiertnie. Za wieloletni wkład w rozwój piłki dziecięcej i młodzieżowej w Tychach, za lata pracy i poświęcenia dla wielu młodych pokoleń tyskich piłkarzy. Nagrodę odebrał syn trenera Dariusz Grzesik.

Wyróżniono również zespół dziewcząt Akademii oraz trenera Jarosława Ziembę za zdobycie w tym roku tytułu Wicemistrzyń Polski w kategorii U-11.

Potem były już tylko zabawa i śpiew, które rozpoczęły najmłodsze dzieci naszych Szkółek Partnerskich. Występ najmłodszych dostarczył niezapomnianych emocji i wrażeń zebranym rodzicom i gościom. To był niezapomniany widok! Kilkaset tańczących piłkarzy na boisku, to było naprawdę super!

Prowadzący imprezę Pan Mirek zaprosił na środek też zawodników MOSM-u i Akademii, którzy w swoich tańcach pokazali, że mają dystans do siebie i potrafią się świetnie bawić.

Przed życzeniami i kolędami odbył się kosmiczny mecz Dawida z Goliatem. W roli Goliata wystąpili zawodnicy GKS Tychy Łukasz Kopczyk, Krzysztof Bizacki oraz Mateusz Grzybek. Po stronie Dawida wystąpili na parkiecie zawodnicy - przedszkolacy z naszych Szkółek Partnerskich. Mecz zakończył się wygraną drużyny Dawida 7-3. To był mecz!

Ostatnim punktem spotkania były kolędy, życzenia złożone przez Pana Prezydent Mieczysława Podmokłego oraz Marcina Kuśmierza - Prezesa Akademii. Zostały wręczone upominki - gustowne szale-kominy oraz złożone życzenia połączone z łamaniem się opłatkiem.

Na koniec wszyscy również pozowaliśmy do grupowego zdjęcia, które można zobaczyć w naszej galerii.

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie i świetną zabawę.

Zachęcamy również do obejrzenia sympatycznego materiału video, zrealizowanego przez GKS Tychy TV:


Zobacz materiał video!


WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Miedź Legnica 49
2. GKS Katowice 46
3. Wigry Suwałki 45
4. Chojniczanka Chojnice 44
5. Stal Mielec 43
6. Chrobry Głogów 43
7. Zagłębie Sosnowiec 40
8. Odra Opole 38
9. GKS Tychy 37
10. Raków Częstochowa 36
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 36
12. Pogoń Siedlce 32
13. Puszcza Niepołomice 32
14. Drutex-Bytovia 31
15. Olimpia Grudziądz 24
16. Stomil Olsztyn 23
17. Górnik Łęczna 21
18. Ruch Chorzów 20
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Górnik Łęczna
piątek, 20 kwietnia 2018


GKS Tychy TV

24. kolejka Nice 1 Liga: Kulisy meczu GKS Tychy - Ruch Chorzów 2:0


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies