position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Świąteczne spotkanie APN GKS Tychy

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 23 grudnia 2013 12:36
autor: Michał Rus
fot. APN GKS Tychy

W ubiegły weekend w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego odbyło się świąteczne spotkanie zawodników oraz rodziców Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy i szkółek partnerskich. W rozwinięciu prezentujemy opis i relację video z imprezy.

Opis ze strony APN GKS Tychy:

Z kilkuminutowym poślizgiem rozpoczęło się w niedzielę nasze wielkie święto. Coroczne "Święta z Akademią" przyciągnęły na tyską halę blisko 1000 zawodników i ich rodziców oraz przyjaciół Akademii i Szkółek Partnerskich.

Spotkanie rozpoczął Pan Mirosław Kańtor od piosenki:..."Literka G, Literka K, Literka S jak GKS, lalalala...", następnie po przywitaniu gości, zawodników, rodziców i trenerów przez Prezesa Akademii, sprawujący honory prowadzącego Pan Kańtor sprawnie przeprowadził nas do części oficjalnej spotkania.

W tym momencie zebrani usłyszeli 5 nazwisk zawodników nominowanych do nagrody "Najlepszego Zawodnika Roku 2013". Nominowani zostali Tomasz Pryszcz, Mariusz Bojarski, Damian Nieśmiałowski, Bartosz Rutkowski oraz Wojciech Szumilas. Nagrodę ostatecznie otrzymał ten ostatni z rąk ubiegłorocznego zawodnika roku Mateusza Grzybka, a dziś już zawodnika GKS Tychy. Wojciech Szumilas (r. 96) na codzień występuje w Śląskiej Lidze Juniorów Starszych.
W kolejnej kategorii "Odkrycie Roku 2013" nagrodę otrzymał Michał Jakubek (r. 99) z Regionalnej Ligi Juniorów.

W trzeciej kategorii Przyjaciel Roku 2013 nagrodę przyznano MOSiR-owi Tychy, a z rąk Prezesa Akademii odebrał ją Marcin Staniczek - Dyrektor MOSiR Tychy.

Prestiżową nagrodę "Wdzięczność Młodych Serc" otrzymał zmarły w tym roku trener Karol Grzesik - Uhonorowany pośmiertnie. Za wieloletni wkład w rozwój piłki dziecięcej i młodzieżowej w Tychach, za lata pracy i poświęcenia dla wielu młodych pokoleń tyskich piłkarzy. Nagrodę odebrał syn trenera Dariusz Grzesik.

Wyróżniono również zespół dziewcząt Akademii oraz trenera Jarosława Ziembę za zdobycie w tym roku tytułu Wicemistrzyń Polski w kategorii U-11.

Potem były już tylko zabawa i śpiew, które rozpoczęły najmłodsze dzieci naszych Szkółek Partnerskich. Występ najmłodszych dostarczył niezapomnianych emocji i wrażeń zebranym rodzicom i gościom. To był niezapomniany widok! Kilkaset tańczących piłkarzy na boisku, to było naprawdę super!

Prowadzący imprezę Pan Mirek zaprosił na środek też zawodników MOSM-u i Akademii, którzy w swoich tańcach pokazali, że mają dystans do siebie i potrafią się świetnie bawić.

Przed życzeniami i kolędami odbył się kosmiczny mecz Dawida z Goliatem. W roli Goliata wystąpili zawodnicy GKS Tychy Łukasz Kopczyk, Krzysztof Bizacki oraz Mateusz Grzybek. Po stronie Dawida wystąpili na parkiecie zawodnicy - przedszkolacy z naszych Szkółek Partnerskich. Mecz zakończył się wygraną drużyny Dawida 7-3. To był mecz!

Ostatnim punktem spotkania były kolędy, życzenia złożone przez Pana Prezydent Mieczysława Podmokłego oraz Marcina Kuśmierza - Prezesa Akademii. Zostały wręczone upominki - gustowne szale-kominy oraz złożone życzenia połączone z łamaniem się opłatkiem.

Na koniec wszyscy również pozowaliśmy do grupowego zdjęcia, które można zobaczyć w naszej galerii.

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie i świetną zabawę.

Zachęcamy również do obejrzenia sympatycznego materiału video, zrealizowanego przez GKS Tychy TV:


Zobacz materiał video!


WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Raków Częstochowa 29
2. Sandecja Nowy Sącz 27
3. ŁKS Łódź 24
4. Chrobry Głogów 22
5. Bytovia Bytów 22
6. Chojniczanka Chojnice 22
7. Puszcza Niepołomice 20
8. GKS 1962 Jastrzębie 20
9. Odra Opole 20
10. Podbeskidzie Bielsko-Biała 20
11. Stal Mielec 19
12. Wigry Suwałki 18
13. Warta Poznań 17
14. GKS Tychy 16
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 15
16. Garbarnia Kraków 12
17. GKS Katowice 12
18. Stomil Olsztyn 11
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Raków Częstochowa
sobota, 20 października 2018


GKS Tychy TV

13. kolejka Fortuna 1 Liga: Skrót meczu GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 0:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies