position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Świąteczne spotkanie APN GKS Tychy

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 23 grudnia 2013 12:36
autor: Michał Rus
fot. APN GKS Tychy

W ubiegły weekend w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego odbyło się świąteczne spotkanie zawodników oraz rodziców Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy i szkółek partnerskich. W rozwinięciu prezentujemy opis i relację video z imprezy.

Opis ze strony APN GKS Tychy:

Z kilkuminutowym poślizgiem rozpoczęło się w niedzielę nasze wielkie święto. Coroczne "Święta z Akademią" przyciągnęły na tyską halę blisko 1000 zawodników i ich rodziców oraz przyjaciół Akademii i Szkółek Partnerskich.

Spotkanie rozpoczął Pan Mirosław Kańtor od piosenki:..."Literka G, Literka K, Literka S jak GKS, lalalala...", następnie po przywitaniu gości, zawodników, rodziców i trenerów przez Prezesa Akademii, sprawujący honory prowadzącego Pan Kańtor sprawnie przeprowadził nas do części oficjalnej spotkania.

W tym momencie zebrani usłyszeli 5 nazwisk zawodników nominowanych do nagrody "Najlepszego Zawodnika Roku 2013". Nominowani zostali Tomasz Pryszcz, Mariusz Bojarski, Damian Nieśmiałowski, Bartosz Rutkowski oraz Wojciech Szumilas. Nagrodę ostatecznie otrzymał ten ostatni z rąk ubiegłorocznego zawodnika roku Mateusza Grzybka, a dziś już zawodnika GKS Tychy. Wojciech Szumilas (r. 96) na codzień występuje w Śląskiej Lidze Juniorów Starszych.
W kolejnej kategorii "Odkrycie Roku 2013" nagrodę otrzymał Michał Jakubek (r. 99) z Regionalnej Ligi Juniorów.

W trzeciej kategorii Przyjaciel Roku 2013 nagrodę przyznano MOSiR-owi Tychy, a z rąk Prezesa Akademii odebrał ją Marcin Staniczek - Dyrektor MOSiR Tychy.

Prestiżową nagrodę "Wdzięczność Młodych Serc" otrzymał zmarły w tym roku trener Karol Grzesik - Uhonorowany pośmiertnie. Za wieloletni wkład w rozwój piłki dziecięcej i młodzieżowej w Tychach, za lata pracy i poświęcenia dla wielu młodych pokoleń tyskich piłkarzy. Nagrodę odebrał syn trenera Dariusz Grzesik.

Wyróżniono również zespół dziewcząt Akademii oraz trenera Jarosława Ziembę za zdobycie w tym roku tytułu Wicemistrzyń Polski w kategorii U-11.

Potem były już tylko zabawa i śpiew, które rozpoczęły najmłodsze dzieci naszych Szkółek Partnerskich. Występ najmłodszych dostarczył niezapomnianych emocji i wrażeń zebranym rodzicom i gościom. To był niezapomniany widok! Kilkaset tańczących piłkarzy na boisku, to było naprawdę super!

Prowadzący imprezę Pan Mirek zaprosił na środek też zawodników MOSM-u i Akademii, którzy w swoich tańcach pokazali, że mają dystans do siebie i potrafią się świetnie bawić.

Przed życzeniami i kolędami odbył się kosmiczny mecz Dawida z Goliatem. W roli Goliata wystąpili zawodnicy GKS Tychy Łukasz Kopczyk, Krzysztof Bizacki oraz Mateusz Grzybek. Po stronie Dawida wystąpili na parkiecie zawodnicy - przedszkolacy z naszych Szkółek Partnerskich. Mecz zakończył się wygraną drużyny Dawida 7-3. To był mecz!

Ostatnim punktem spotkania były kolędy, życzenia złożone przez Pana Prezydent Mieczysława Podmokłego oraz Marcina Kuśmierza - Prezesa Akademii. Zostały wręczone upominki - gustowne szale-kominy oraz złożone życzenia połączone z łamaniem się opłatkiem.

Na koniec wszyscy również pozowaliśmy do grupowego zdjęcia, które można zobaczyć w naszej galerii.

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie i świetną zabawę.

Zachęcamy również do obejrzenia sympatycznego materiału video, zrealizowanego przez GKS Tychy TV:


Zobacz materiał video!


WyszukiwarkaTabela ligowa

Raków Częstochowa
GKS 1962 Jastrzębie
Chojniczanka Chojnice
Odra Opole
Chrobry Głogów
GKS Katowice
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Stomil Olsztyn
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Karpaty Lwów
czwartek, 12 lipca 2018


GKS Tychy TV

Sparing: TJ Valašské Meziříčí - GKS Tychy 0:7


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies