GKS Tychy - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:1

wtorek, 10 grudnia 2013 16:03
autor: Mateusz Długasiewicz

W ostatnim meczu kontrolnym w tym roku, piłkarze GKS Tychy zremisowali z trzecioligowymi rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała 1:1 (0:0). Gola dla gospodarzy strzelił Michał Biskup, zawodnik tyskiej Akademii Piłki Nożnej.

W pierwszej połowie piłka po strzałach obu drużyn nie znalazła drogi do siatki. Po przerwie jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy z Bielska-Białej za sprawą Adriana Olszowskiego. Po trzech minutach "Trójkolorowi" odpowiedzieli golem młodego piłkarza APN GKS Tychy Michała Biskupa, który wykorzystał dobre podanie Roberta Dymowskiego.

W tyskim zespole po raz kolejny sprawdzani byli: Ogrocki, Czaicki, Kalinowski, Kowalczyk, Wrana, Dymowski, Sikora i Biskup. Oprócz nich pojawiły się także trzy nowe twarze: Dawid Hanzel i Marek Sobik (obaj Ruch Zdzieszowice), a także Maciej Wolny (Rozwój Katowice).

Tym sparingiem pierwszoligowcy zakończyli treningi w 2013 roku. Na pierwszych zajęciach po urlopach spotkają się 7 stycznia.

GKS Tychy - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:1 (0:0)