GKS Tychy - Iskra Pszczyna 4:1

środa, 4 grudnia 2013 18:38
autor: Mateusz Długasiewicz

W drugim środowym sparingu GKS Tychy pokonał wicelidera IV ligi - Iskrę Pszczyna 4:1 (2:0). Dwie bramki dla tyszan zdobyli testowani zawodnicy.

W tyskim zespole pojawiła się kolejna grupa testowanych piłkarzy. Sztab szkoleniowy pierwszoligowca przyglądał się Marcinowi Gregorowiczowi (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Arkadiuszowi Kowalczykowi (GKS Katowice), Marcinowi Czaickiemu (BKS Stal Bielsko-Biała), Arkadiuszowi Porochnickiemu (Gwarek Zabrze), Robertowi Dymowskiemu (Szombierki Bytom), Przemysławowi Piwowarczykowi (Górnik Zabrze) i Mariuszowi Bojarskiemu (APN GKS Tychy).

Po pierwszej połowie "Trójkolorowi" prowadzili dwoma golami. Najpierw po akcji Gregorowicza piłkę do własnej bramki skierował jeden z zawodników Iskry, a siedem minut przed przerwą na listę strzelców wpisał się Adrian Chomiuk. W pierwszym kwadransie drugiej części spotkania oba zespoły zdobyły wszystkie trzy bramki. Dla GKS trafiali Dymowski i Porochnicki, a honorowy gol dla gości padł po strzale Kamila Żemły. Futbolówka zanim wpadła do bramki, odbiła się jeszcze od Pawła Króla.

GKS Tychy - Iskra Pszczyna 4:1 (2:0)