GKS Tychy - LZS Piotrówka 2:0

środa, 4 grudnia 2013 14:08
autor: Michał Rus

W pierwszym dzisiejszym meczu kontrolnym GKS Tychy wygrał z LZS Piotrówka 2:0 (0:0). O godz. 17 na sztucznym boisku przy ul. Edukacji drugim rywalem GKS będzie Iskra Pszczyna.

Wynik meczu z Piotrówką w 60. minucie gry otworzył Marek Sikora z Sokoła Orzesze. Natomiast druga bramka padła w ostatniej minucie meczu po strzale Dawida Dzięgielewskiego.

W tyskim zespole testowani byli: Sikora, Mateusz Wrana (GKS 1962 Jastrzębie), Dawid Ogrocki (Rekord Bielsko-Biała), Patryk Dudziński (Jastrzębie) oraz Michał Biskup i Damian Sacha z APN GKS Tychy. Natomiast gościnnie w bramce Piotrówki zagrał Paweł Florek (również APN GKS Tychy).

GKS Tychy - LZS Piotrówka 2:0 (0:0)
1:0 - Sikora (60.)
2:0 - Dzięgielewski (90.)

GKS Tychy: Igaz - Szczęsny, Balul, Wrana, Mączyński - Mąka, Zunić, Bukowiec, Ogrocki - Grzybek - Dudziński. Grali również: Sikora, Dzięgielewski, Łęszczak, Biskup, Sacha. Trener Jan Żurek.