position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Żurek: Może być tylko i wyłącznie lepiej

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
piątek, 27 września 2013 18:22
autor: Michał Rus

Mam świadomość, w jakim miejscu znajduje się drużyna. Nie boję się jednak tego wyzwania - przekonuje nowy trener GKS Tychy Jan Żurek.

- Wszystko potoczyło się bardzo szybko. Jestem jednak zadowolony, że odbarzono mnie tak dużym zaufaniem - mówi Żurek. - Jestem doświadczonym trenerem, która ma jednak dużo zapału do pracy. Mam jeszcze coś do udowodnienia nie tylko sobie, ale całemu środowisku piłkarskiemu.

- Mój nowy zespół jest w potrzebie. Znajdujemy się w strefie spadkowej, tracimy dużo bramek. Wychodzę z założenia, że teraz może być tylko i wyłącznie lepiej - kontynuuje nowy szkoleniowec GKS. - Przed nami dużo pracy, ale wierzę, że jej efektami będą dobre wyniki. Zrobię wszystko, aby potwierdzić, że Jan Żurek to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

- Mam świadomość, w jakim miejscu znajduje się drużyna. Nie boję się jednak tego wyzwania. Los chciał, że zajmuje miejsce szkoleniowca, dla którego sam kiedyś byłem trenerem. Tomkowi Fornalikowi nie wyszło, chociaż to świetny człowiek. Teraz musimy skupić wszystkie swoje siły na tym, żeby było lepiej. Drużyna musi tworzyć jedną wielką, piłkarską rodzinę.

- Jutro rano wsiadam do samochodu i jadę do Olsztyna. Funkcję pierwszego trenera GKS Tychy pełnię od dnia dzisiejszego. Przed pierwszym meczem nie zdążę jednak przeprowadzić żadnego treningu. To na pewno niecodzienna sytuacja. Skoro jednak zarząd klubu obdarzył mnie zaufaniem, ja tak samo zaufam jutro trenerowi Piotrowi Mrozkowi. To on przez cały tydzień prowadził zajęcia i razem z zespołem wyjechał dzisiaj do Olsztyna. Jutro będę jednak z moją nową drużyną i postaram się jej pomóc jak tylko to będzie możliwe - kończy Jan Żurek.

WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Radomiak Radom 27
2. Stal Mielec 25
3. Warta Poznań 24
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała 24
5. Miedź Legnica 23
6. Olimpia Grudziądz 21
7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 21
8. Stomil Olsztyn 21
9. GKS 1962 Jastrzębie 20
10. Zagłębie Sosnowiec 18
11. GKS Tychy 17
12. Puszcza Niepołomice 17
13. GKS Bełchatów 17
14. Chojniczanka Chojnice 15
15. Wigry Suwałki 15
16. Sandecja Nowy Sącz 15
17. Chrobry Głogów 11
18. Odra Opole 7
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Olimpia Grudziądz
sobota, 28 września 2019


GKS Tychy TV

Sparing: Korona Kielce - GKS Tychy 2:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies