position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Wsparcie dla Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
środa, 12 grudnia 2012 17:43
autor: Tyski Sport S.A.

Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy bierze udział w nowym programie wspierającym jej działalność. Jeżeli jesteś otwarty na nowe technologie, rozwiązania z wykorzystaniem Internetu i dodatkowo lubisz wspierać innowacyjność i przedsiębiorczość społeczną, to możesz szybko i łatwo pomóc, wspierając projekt zaprezentowany na portalu „Polak Potrafi”.

9 lutego 2013 roku Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy organizuje II Międzynarodową Konferencję Szkoleniową dla trenerów, nauczycieli i studentów.

Cały czas poszukiwane są nowe rozwiązania pozyskiwania środków na organizację tego typu działań, dlatego projekt dotyczący konferencji umieszczono na portalu, który daje możliwość realizacji pomysłu przy wsparciu darczyńców.

Można wpłacić złotówkę lub większą kwotę ale warto pamiętać, że każdy grosz jest na wagę złota i zwycięstwa! Wystarczy kliknąć na portal „Polak Potrafi”.

Uzyskane wsparcie zostanie przekazane na organizację konferencji, w tym min. na najdroższy element organizacyjny, czyli opłacenie tłumaczenia symultanicznego podczas konferencji.

Portal „Polak Potrafi” to nowy sposób finansowania kreatywnych celów i idei, do których realizacji twórcy potrzebują sporych środków finansowych. Oferuje unikalny system finansowania: „wszystko-albo-nic". Oznacza to, że projekt musi być w pełni sfinansowany przez darczyńców, aby twórca otrzymał pieniądze. Jeżeli to się nie uda, wszystkie wpłaty od darczyńców są zwracane bez ponoszenia kosztów.

WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Stal Mielec 3
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3
3. Raków Częstochowa 3
4. Bytovia Bytów 3
5. Odra Opole 3
6. Wigry Suwałki 3
7. ŁKS Łódź 3
8. Chojniczanka Chojnice 1
9. Sandecja Nowy Sącz 1
10. GKS Tychy 0
11. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0
12. Chrobry Głogów 0
13. GKS Katowice 0
14. GKS 1962 Jastrzębie 0
15. Garbarnia Kraków 0
16. Puszcza Niepołomice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Odra Opole - GKS Tychy
sobota, 21 lipca 2018


GKS Tychy TV

EXTRA Raport przed startem sezonu 2018/19


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies