MATECO UKS GKS TYCHY CUP

niedziela, 11 grudnia 2011 10:35
autor: Zarząd

Piast Gliwice wygrał Mateco UKS GKS Tychy Cup, w którym zagrali zawodnicy z rocznika 2002 i młodsi. Z tyskich zespołów najwyżej uplasowała się UKS GKS Siódemka Tychy, która zajęła 3. miejsce.

Po raz kolejny turniej organizowany przez UKS GKS Tychy i Stowarzyszenie „Sportowe Tychy”, a przy wsparciu grupy kibiców GKS Tychy ULTRAS TNG ’03, stał na wysokim poziomie, dostarczając młodym zawodnikom mnóstwo zabawy.

– Idea organizacji takich turniejów jest bardzo dobra, a radość młodych zawodników dodatkowo nas mobilizuje – mówi Dariusz Bajorek z UKS GKS.

Zwycięzcą Mateco UKS GKS Tychy Cup został Piast Gliwice, który wyprzedził UKS Orlika 2012 Czechowice-Dziedzice i UKS GKS Siódemkę Tychy. UKS GKS Tychy turniej zakończył na 6. i 8. miejscu. Klasyfikacja końcowa: 1. Piast Gliwice, 2. UKS Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice, 3. UKS GKS Siódemka Tychy, 4. Ruch Radzionków, 5. RKP ROW Rybnik, 6. UKS GKS Tychy II, 7. GKS Katowice, 8. UKS GKS Tychy I.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik Siódemki Tychy – Olaf Potrząsaj, bramkarzem Rafał Grajcerek (UKS Orlik), zaś strzelcem Daniel Orlikowski z Piasta Gliwice.

UKS GKS TYCHY I: Bożek, Cykowski, Drynda, Kunert, Latusek, Mańka, Orłowski, Nowak, Redzio, Żelazowski, Misztal, Niezgoda.

UKS GKS TYCHY II: Kościelny, Gaj, Bajorek, Marcińczyk, Kacprowski, Chylaszek, Pachut.

UKS GKS Siódemka Tychy: Świder, Toporczyk, Wroński, Marszałek, Racut, Machowski, Potrząsaj, Toborek, Nowak, Sroka.

Sponsorzy:

MATECO

Szatnia

podnosek.pl

Sklepy owocowo warzywne "Ambrozja"

Ekoland

Zarząd Uks Gks Tychy chce również serdecznie podziękować rodzicom małych piłkarzy oraz Dyrekcji MOSIR za pomoc w zorganizowaniu turnieju.