Trenerzy po meczu Olimpia - GKS

sobota, 6 listopada 2010 23:09

Piłkarze GKS Tychy po fantastycznym meczu pokonali lidera drugiej ligi zachodniej, Olimpię Grudziądz 3:2. Poniżej prezentujemy wypowiedzi obu trenerów po tym spotkaniu.

Trener Marcin Kaczmarek: W dzisiejszym meczu przeżyłem deja vu, bo w poprzednim sezonie również prowadząc 2:0 z Unią Janikowo, przegraliśmy 2:3. Oczywiście nie ma co porównywać tych dwóch zespołów, bo GKS Tychy to drużyna ze ścisłej czołówki, walcząca o awans. Jestem zdziwiony tym wynikiem, bo w pierwszej części graliśmy bardzo dobrze i konsekwentnie. Prowadziliśmy 2:0 i była to solidna zaliczka. Wiedzieliśmy, że po przerwie decydujący będzie pierwszy kwadrans. Niestety w tym czasie straciliśmy dwie bramki i nasza przewaga posypała się jak domek z kart.

Trener Adam Nocoń: Ten mecz miał dwa różne oblicza. W pierwszej połowie graliśmy niemrawo, Olimpia była zespołem zdecydowanie lepszym, czego efektem były dwie strzelone bramki. W przerwie było widać dużą mobilizację u chłopaków i chęć wywiezienia stąd punktów. Założyliśmy sobie, żeby po przerwie szybko strzelić gola i jednocześnie nie dać się skontrować. Drużyna pokazała charakter i ta sztuka nam się udała. Mimo słabego stanu murawy, oba zespoły zapewniły kibicom widowisko na wysokim poziomie.