position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Łukasz Błasiak będzie strzelał dla GKS!

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 8 stycznia 2007 16:59

Nie Piotr Nikodem, ale Łukasz Błasiak wespół z innymi tyskimi napastnikami wiosną będzie straszył bramkarzy rywali GKS Tychy! Mający za sobą występy w pierwszoligowej Szczakowiance Jaworzno 28-letni napastnik jest kolejnym poważnym wzmocnieniem tyskiej drużyny.

Błasiak, który ostatnio reprezentował barwy trzecioligowej Szczakowianki, dla której zdobył jesienią cztery gole, wcześniej występował w Polonii Bytom i Podbeskidziu Bielsko-Biała. Ten ostatni klub również był zainteresowany pozyskaniem urodzonego w Wadowicach piłkarza, ale Błasiak wybrał ofertę GKS. - Miałem również propozycję z Bielska, ale na przykładzie Szczakowianki, w której występowałem już dwukrotnie nauczyłem się, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. Teraz wybrałem najbardziej korzystną ofertę i mam nadzieję, że będzie to trafny wybór - mówi napastnik.

Tyski klub pozyskał 28-latka na zasadzie wolnego transferu i podpisał z nim trzyletni kontrakt.

Dzisiaj Łukasz Błasiak, razem z innymi nabytkami GKS, czyli Jarosławem Zadylakiem i Damianem Galeją uczestniczył w pierwszym treningu po przerwie zimowej. Co ciekawe, cała trójka kilka lat temu występowała w barwach Szczakowianki. - Z Jarkiem i Damianem zaliczyłem w Jaworznie dwa awanse i myślę, że jest to dobry prognostyk przed rundą wiosenną - uśmiecha się Błasiak.

Zadowolenia z transferu nie krył Łukasz Jachym: - Łukasz to wartościowy zawodnik, który wzmocni naszą siłę ognia - twierdzi prezes GKS.

Tym samym sprawę przejścia do GKS Nikodema, napastnika MK Górnik Katowice trzeba odłożyć na przynajmniej pół roku. - Warunki transferu zaproponowane przez klub z Kostuchny były dla nas nie do przyjęcia, ale zapewniam, że Nikodem będzie się stale znajdował pod naszą obserwacją - mówi Grzegorz Morkis, wiceprezes ds. sportowych.

WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Stal Mielec 3
2. Bytovia Bytów 3
3. Odra Opole 3
4. ŁKS Łódź 3
5. Chojniczanka Chojnice 1
6. Sandecja Nowy Sącz 1
7. GKS Tychy 0
8. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0
9. Chrobry Głogów 0
10. Garbarnia Kraków 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Karpaty Lwów
czwartek, 12 lipca 2018


GKS Tychy TV

EXTRA Raport przed startem sezonu 2018/19


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies