position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Łukasz Błasiak będzie strzelał dla GKS!

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 8 stycznia 2007 16:59

Nie Piotr Nikodem, ale Łukasz Błasiak wespół z innymi tyskimi napastnikami wiosną będzie straszył bramkarzy rywali GKS Tychy! Mający za sobą występy w pierwszoligowej Szczakowiance Jaworzno 28-letni napastnik jest kolejnym poważnym wzmocnieniem tyskiej drużyny.

Błasiak, który ostatnio reprezentował barwy trzecioligowej Szczakowianki, dla której zdobył jesienią cztery gole, wcześniej występował w Polonii Bytom i Podbeskidziu Bielsko-Biała. Ten ostatni klub również był zainteresowany pozyskaniem urodzonego w Wadowicach piłkarza, ale Błasiak wybrał ofertę GKS. - Miałem również propozycję z Bielska, ale na przykładzie Szczakowianki, w której występowałem już dwukrotnie nauczyłem się, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. Teraz wybrałem najbardziej korzystną ofertę i mam nadzieję, że będzie to trafny wybór - mówi napastnik.

Tyski klub pozyskał 28-latka na zasadzie wolnego transferu i podpisał z nim trzyletni kontrakt.

Dzisiaj Łukasz Błasiak, razem z innymi nabytkami GKS, czyli Jarosławem Zadylakiem i Damianem Galeją uczestniczył w pierwszym treningu po przerwie zimowej. Co ciekawe, cała trójka kilka lat temu występowała w barwach Szczakowianki. - Z Jarkiem i Damianem zaliczyłem w Jaworznie dwa awanse i myślę, że jest to dobry prognostyk przed rundą wiosenną - uśmiecha się Błasiak.

Zadowolenia z transferu nie krył Łukasz Jachym: - Łukasz to wartościowy zawodnik, który wzmocni naszą siłę ognia - twierdzi prezes GKS.

Tym samym sprawę przejścia do GKS Nikodema, napastnika MK Górnik Katowice trzeba odłożyć na przynajmniej pół roku. - Warunki transferu zaproponowane przez klub z Kostuchny były dla nas nie do przyjęcia, ale zapewniam, że Nikodem będzie się stale znajdował pod naszą obserwacją - mówi Grzegorz Morkis, wiceprezes ds. sportowych.

WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Miedź Legnica 40
2. Chojniczanka Chojnice 36
3. Odra Opole 35
4. Stal Mielec 34
5. Chrobry Głogów 33
6. Raków Częstochowa 32
7. Wigry Suwałki 32
8. GKS Katowice 31
9. Zagłębie Sosnowiec 30
10. Podbeskidzie Bielsko-Biała 28
11. Puszcza Niepołomice 27
12. Drutex-Bytovia 24
13. Pogoń Siedlce 24
14. GKS Tychy 23
15. Stomil Olsztyn 19
16. Olimpia Grudziądz 18
17. Górnik Łęczna 18
18. Ruch Chorzów 12
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Chrobry Głogów
sobota, 3 marca 2018


GKS Tychy TV

Konferencja prasowa: Krzysztof Bizacki w nowej roli wraca do GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies