position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Skiba w Lędzinach, Wolak w Górze

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
środa, 24 stycznia 2007 16:58

Dwóch tyskich piłkarzy: Krzysztof Skiba i Adam Wolak rundę wiosenną spędzą w klubach z ligi okręgowej. Skiba będzie grał w MKS Lędziny, a Wolak będzie reprezentował barwy Nadwiślanu Góra.

Skiba jesienią był podstawowym piłkarzem GKS. Zimą przybył mu jednak poważny konkurent w postaci Jarosława Zadylaka i lewy obrońca postanowił się rozejrzeć za nowym klubem. I tak 26-latek zakotwiczył w Lędzinach, gdzie będzie występował przez pół roku.

Również na pół roku, ale do Nadwiślanu Góra został wypożyczony Adam Wolak. Defensywny zawodnik, który z powodu kontuzji kolana jesienią na boiskach czwartej ligi spędził zaledwie 14 minut, trafił do drużyny prowadzonej przez Dariusza Grzesika, byłego trenera GKS Tychy. W Górze "Kapsel" nie będzie się czuł samotny, bo oprócz trenera Grzesika spotka tam również byłych piłkarzy GKS: Pawła Szopę i Łukasza Szymskiego.

21-letni piłkarz, oprócz gry w Górze, będzie wciąż występował na boiskach pierwszej ligi futsalu w barwach GKS Jachym Tychy.

Na sam koniec warto dodać, iż wszystko wskazuje na to, że Krzysztof Skiba i Wolak byli ostatnimi piłkarzami GKS, którzy przed rundą wiosenną opuścili tyskie szeregi.

WyszukiwarkaTabela ligowa

Raków Częstochowa
GKS 1962 Jastrzębie
Chojniczanka Chojnice
Odra Opole
Chrobry Głogów
GKS Katowice
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Stomil Olsztyn
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Karpaty Lwów
czwartek, 12 lipca 2018


GKS Tychy TV

Sparing: TJ Valašské Meziříčí - GKS Tychy 0:7


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies