position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Wspaniałe trybuny i doping przy ul. Edukacji!

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 1 listopada 2007 16:41

Gdzie zebrało się najwięcej kibiców podczas 1/8 finału Pucharu Polski? Nie w Chorzowie czy Krakowie, tylko na stadionie przy ul. Edukacji w Tychach! Nawet zsumując ilość widzów na dwóch stołecznych stadionach przy ul. Konwiktorskiej i Łazienkowskiej kibice GKS wypadli najlepiej! Dziękujemy!

To miało być i na pewno było wyjątkowe spotkanie. Pierwsze grupy kibiców ustawiały się pod bramami już po godzinie 12. Kiedy równo o 13:00 otwarto kasy biletowe, ostatnie wejściówki rozeszły się w kilkadziesiąt minut. Tym samym wielkie piłkarskie widowisko obserwowało sześć tysięcy kibiców!

Od samego początku atmosfera na trybunach stadionu była niesamowita. Podkreślali to nawet dziennikarze znajdujący się na prowizorycznej trybunce prasowej. Krótko po pierwszej, fantastycznej oprawie kibiców spiker podał informacje, że 6-letni Kamil z Mikołowa szuka swojego taty. Wszystko skończyło się jednak szczęśliwie, a do końca meczu rodzice pilnowali już swoich pociech.

Trybuny robiły się kompletnie ciche tylko po bramkach Wisły. Trwało to jednak tylko kilkadziesiąt sekund, bo trybuna pod zegarem znów zaczynała dopingować GKS.

Mieliśmy też kilka swoich wspaniałych minut. A dokładnie osiem. Kiedy kibice prezentowali kolejną fantastyczną oprawę, piłkę z lewego skrzydła wrzucił Jarosław Zadylak, a celną główką popisał się Łukasz Wesecki. Tyscy kibice eksplodowali, GKS remisował z liderem Orange Ekstraklasy 1:1! Piłkarze Wisły Kraków byli w sporych tarapatach.

Po spotkaniu kibice żegnali swoich piłkarzy jak zwycięzców. I rzeczywiście wszyscy możemy czuć się zwycięzcami, bo przygoda z Pucharem Polski była wspaniała, a mecz z Wisłą nagrodą dla nas wszystkich.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na transparent, który wisiał na płocie naprzeciwko trybuny pod zegarem: GKS GRA TEŻ W IV LIDZE - DZIŚ JESTEŚCIE, NA INNYCH MECZACH WAS NIE MA. - Mam nadzieję, że kibice wezmą sobie te słowa do serca, bo potrzebujemy ich też na co dzień - mówił po meczu Michał Kojdecki.

WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Raków Częstochowa 21
2. Bytovia Bytów 19
3. Sandecja Nowy Sącz 19
4. Chojniczanka Chojnice 16
5. Wigry Suwałki 16
6. ŁKS Łódź 16
7. GKS 1962 Jastrzębie 15
8. Odra Opole 15
9. Puszcza Niepołomice 14
10. GKS Tychy 13
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 12
12. Chrobry Głogów 12
13. Stal Mielec 12
14. Warta Poznań 9
15. Garbarnia Kraków 9
16. GKS Katowice 8
17. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 8
18. Stomil Olsztyn 7
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
sobota, 15 września 2018


GKS Tychy TV

#PotrójnieSilni - trzy sekcje, jeden GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies