position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Wspaniałe trybuny i doping przy ul. Edukacji!

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 1 listopada 2007 16:41

Gdzie zebrało się najwięcej kibiców podczas 1/8 finału Pucharu Polski? Nie w Chorzowie czy Krakowie, tylko na stadionie przy ul. Edukacji w Tychach! Nawet zsumując ilość widzów na dwóch stołecznych stadionach przy ul. Konwiktorskiej i Łazienkowskiej kibice GKS wypadli najlepiej! Dziękujemy!

To miało być i na pewno było wyjątkowe spotkanie. Pierwsze grupy kibiców ustawiały się pod bramami już po godzinie 12. Kiedy równo o 13:00 otwarto kasy biletowe, ostatnie wejściówki rozeszły się w kilkadziesiąt minut. Tym samym wielkie piłkarskie widowisko obserwowało sześć tysięcy kibiców!

Od samego początku atmosfera na trybunach stadionu była niesamowita. Podkreślali to nawet dziennikarze znajdujący się na prowizorycznej trybunce prasowej. Krótko po pierwszej, fantastycznej oprawie kibiców spiker podał informacje, że 6-letni Kamil z Mikołowa szuka swojego taty. Wszystko skończyło się jednak szczęśliwie, a do końca meczu rodzice pilnowali już swoich pociech.

Trybuny robiły się kompletnie ciche tylko po bramkach Wisły. Trwało to jednak tylko kilkadziesiąt sekund, bo trybuna pod zegarem znów zaczynała dopingować GKS.

Mieliśmy też kilka swoich wspaniałych minut. A dokładnie osiem. Kiedy kibice prezentowali kolejną fantastyczną oprawę, piłkę z lewego skrzydła wrzucił Jarosław Zadylak, a celną główką popisał się Łukasz Wesecki. Tyscy kibice eksplodowali, GKS remisował z liderem Orange Ekstraklasy 1:1! Piłkarze Wisły Kraków byli w sporych tarapatach.

Po spotkaniu kibice żegnali swoich piłkarzy jak zwycięzców. I rzeczywiście wszyscy możemy czuć się zwycięzcami, bo przygoda z Pucharem Polski była wspaniała, a mecz z Wisłą nagrodą dla nas wszystkich.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na transparent, który wisiał na płocie naprzeciwko trybuny pod zegarem: GKS GRA TEŻ W IV LIDZE - DZIŚ JESTEŚCIE, NA INNYCH MECZACH WAS NIE MA. - Mam nadzieję, że kibice wezmą sobie te słowa do serca, bo potrzebujemy ich też na co dzień - mówił po meczu Michał Kojdecki.

WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Raków Częstochowa 48
2. Sandecja Nowy Sącz 38
3. Stal Mielec 37
4. ŁKS Łódź 37
5. Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
6. Puszcza Niepołomice 30
7. Chojniczanka Chojnice 29
8. GKS 1962 Jastrzębie 29
9. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 27
10. Bytovia Bytów 26
11. GKS Tychy 26
12. Odra Opole 23
13. Warta Poznań 23
14. Chrobry Głogów 23
15. Wigry Suwałki 22
16. Stomil Olsztyn 22
17. GKS Katowice 18
18. Garbarnia Kraków 16
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Mikołajki w Ośrodku Kibice Razem GKS Tychy
czwartek, 6 grudnia 2018


GKS Tychy TV

13. kolejka Fortuna 1 Liga: Skrót meczu GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 0:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies