position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Wspaniałe trybuny i doping przy ul. Edukacji!

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 1 listopada 2007 16:41

Gdzie zebrało się najwięcej kibiców podczas 1/8 finału Pucharu Polski? Nie w Chorzowie czy Krakowie, tylko na stadionie przy ul. Edukacji w Tychach! Nawet zsumując ilość widzów na dwóch stołecznych stadionach przy ul. Konwiktorskiej i Łazienkowskiej kibice GKS wypadli najlepiej! Dziękujemy!

To miało być i na pewno było wyjątkowe spotkanie. Pierwsze grupy kibiców ustawiały się pod bramami już po godzinie 12. Kiedy równo o 13:00 otwarto kasy biletowe, ostatnie wejściówki rozeszły się w kilkadziesiąt minut. Tym samym wielkie piłkarskie widowisko obserwowało sześć tysięcy kibiców!

Od samego początku atmosfera na trybunach stadionu była niesamowita. Podkreślali to nawet dziennikarze znajdujący się na prowizorycznej trybunce prasowej. Krótko po pierwszej, fantastycznej oprawie kibiców spiker podał informacje, że 6-letni Kamil z Mikołowa szuka swojego taty. Wszystko skończyło się jednak szczęśliwie, a do końca meczu rodzice pilnowali już swoich pociech.

Trybuny robiły się kompletnie ciche tylko po bramkach Wisły. Trwało to jednak tylko kilkadziesiąt sekund, bo trybuna pod zegarem znów zaczynała dopingować GKS.

Mieliśmy też kilka swoich wspaniałych minut. A dokładnie osiem. Kiedy kibice prezentowali kolejną fantastyczną oprawę, piłkę z lewego skrzydła wrzucił Jarosław Zadylak, a celną główką popisał się Łukasz Wesecki. Tyscy kibice eksplodowali, GKS remisował z liderem Orange Ekstraklasy 1:1! Piłkarze Wisły Kraków byli w sporych tarapatach.

Po spotkaniu kibice żegnali swoich piłkarzy jak zwycięzców. I rzeczywiście wszyscy możemy czuć się zwycięzcami, bo przygoda z Pucharem Polski była wspaniała, a mecz z Wisłą nagrodą dla nas wszystkich.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na transparent, który wisiał na płocie naprzeciwko trybuny pod zegarem: GKS GRA TEŻ W IV LIDZE - DZIŚ JESTEŚCIE, NA INNYCH MECZACH WAS NIE MA. - Mam nadzieję, że kibice wezmą sobie te słowa do serca, bo potrzebujemy ich też na co dzień - mówił po meczu Michał Kojdecki.

WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Odra Opole 33
2. Chojniczanka Chojnice 32
3. Miedź Legnica 31
4. Raków Częstochowa 29
5. Chrobry Głogów 27
6. Zagłębie Sosnowiec 26
7. Puszcza Niepołomice 26
8. Stal Mielec 25
9. GKS Katowice 25
10. Drutex-Bytovia 23
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 23
12. Pogoń Siedlce 23
13. Wigry Suwałki 22
14. GKS Tychy 20
15. Stomil Olsztyn 19
16. Olimpia Grudziądz 18
17. Górnik Łęczna 17
18. Ruch Chorzów 14
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Wigry Suwałki
sobota, 18 listopada 2017


GKS Tychy TV

18. kolejka Nice 1 Liga: Skrót meczu GKS Tychy - Wigry Suwałki 0:3


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies