position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Damian Galeja w Wiśle Kraków!

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
piątek, 23 listopada 2007 16:36

Słowa Macieja Skorży, trenera Wisły Kraków, który na pomeczowej konferencji po pucharowym meczu z GKS Tychy stwierdził, że bardzo chętnie w swoim sztabie szkoleniowym widziałby Damiana Galeję, potwierdziły się! Od przyszłego poniedziałku trener GKS Tychy przeprowadza się do Krakowa.

Trener Galeja nie ma jednak zamiaru opuszczać GKS na stałe, bo jego rozłąka z tyskim klubem potrwa zaledwie... tydzień. Przez ten czas młody, perspektywiczny trener będzie przebywał na stażu i przyglądał się zajęciom prowadzonym przez trenera Skorżę. - Jest to dla mnie wielka nobilitacja. W końcu będę się mógł z bliska przyjrzeć, jak wygląda życie i treningi w najlepszym polskim klubie - cieszy się trener Galeja.

- W Krakowie będę przebywał od poniedziałku do piątku. Chciałbym pojechać z zespołem na mecz Pucharu Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze, ale wszystko zależy od trenera Skorży - zdradza Damian Galeja

31-letni trener, dla którego GKS Tychy jest pierwszym przystankiem w swojej trenerskiej karierze, na razie może pochwalić się dyplomem instruktora piłki nożnej.

Jednak już 8 grudnia trener Galeja może zdobyć tytuł trenera II klasy na katowickim AWF. Mieszkający w Chorzowie trener dokonuje już ostatnich poprawek w swojej pracy o letnim okresie przygotowawczym. Promotorem trenera GKS jest Władysław Żmuda. - Po zdobyciu tytułu trenera II klasy powoli zacznę myśleć o certyfikatach UEFA. Na pewno zależy mi na kontynuowaniu swojej nauki. To jednak wymaga doświadczenia i wielu stażów. Wisła Kraków to chyba idealny klub na dobry początek - śmieje się trener Galeja.

WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Miedź Legnica 40
2. Stal Mielec 37
3. Chojniczanka Chojnice 36
4. Odra Opole 35
5. Chrobry Głogów 33
6. Raków Częstochowa 32
7. Wigry Suwałki 32
8. Zagłębie Sosnowiec 31
9. GKS Katowice 31
10. Podbeskidzie Bielsko-Biała 31
11. Puszcza Niepołomice 28
12. GKS Tychy 26
13. Drutex-Bytovia 24
14. Pogoń Siedlce 24
15. Olimpia Grudziądz 21
16. Stomil Olsztyn 19
17. Górnik Łęczna 18
18. Ruch Chorzów 12
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Stomil Olsztyn
sobota, 17 marca 2018


GKS Tychy TV

Konferencja prasowa: Krzysztof Bizacki w nowej roli wraca do GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies