position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Dołącz do najlepszych! Pij wodę prosto z kranu!

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 16 grudnia 2019 14:47
autor: GKS Tychy
fot. Łukasz Sobala/www.pressimages.pl

Co łączy Mistrzów Polski w hokeju, uczniów tyskich szkół oraz mieszkańców Tychów, którzy dbają o środowisko? Wszyscy piją wodę prosto z kranu, która dostarczana jest przez „Tyskie Wodociągi”. Tyska „kranówka” jest czysta, smaczna i zdrowa. W zbilansowanej postaci zawiera: magnez, żelazo, wapń oraz potas czyli mikroelementy, niezbędne do właściwego funkcjonowania organizmu człowieka.

Dlatego też „Tyskie Wodociągi” wraz ze sportowcami GKS-u Tychy, zachęcają do prowadzenia aktywnego trybu życia i picia „kranówki”. Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach, we współpracy z hokeistami oraz piłkarzami GKS-u Tychy, nakręciło film promujący tę formę picia wody. To pierwsza tego typu inicjatywa, w której sportowcy tak aktywnie zaangażowali się w jej popularyzację. Zarówno hokeiści, jak i piłkarze piją tę wodę podczas treningów, w trakcie meczów i oczywiście w domu. Tyska „kranówka” wzbogaca ich organizmy przez okrągły rok.

- RPWiK jest obecny na naszym obiekcie nie tylko w formie reklamy, ale również w formie płynnej. Z dystrybutorów zamontowanych na Stadionie Miejskim na co dzień korzystają zawodnicy i pracownicy klubu. Cieszymy się, że za pośrednictwem naszych sportowców możemy edukować i inspirować. Zawodnicy GKS-u Tychy pokazują, że picie wody z kranu jest zdrowe i jak najbardziej bezpieczne. Jesteśmy dumni, że jesteśmy częścią tej inicjatywy, ponieważ łączy ona w sobie elementy bardzo nam bliskie, czyli sport, zdrowie i wodę – mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy GKS Tychy.


Każdy to wie, że sport to zdrowie, a woda to jego nieodzowny partner. Woda towarzyszy nam każdego dnia, jednak najczęściej sięgamy po nią właśnie podczas wysiłku fizycznego. Odpowiednie nawodnienie organizmu to klucz do sukcesu nie tylko profesjonalnych sportowców, ale także pasjonatów, którzy uprawiają sport dla przyjemności. Tyska woda jest nie tylko zdrowa, ale również tania. Litr „kranówki” kosztuje mniej niż 1 grosz. Jej picie jest też ekologiczne, ponieważ ogranicza produkcję szkodliwego dla środowiska plastiku.

Wzorem sportowców popularyzujmy zdrowy styl życia, pijmy wodę prosto z kranu.


Zobacz materiał video!


WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Warta Poznań 40
2. Stal Mielec 38
3. Podbeskidzie Bielsko-Biała 37
4. Radomiak Radom 36
5. Olimpia Grudziądz 31
6. Miedź Legnica 31
7. GKS 1962 Jastrzębie 30
8. GKS Tychy 30
9. Zagłębie Sosnowiec 26
10. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 26
11. Stomil Olsztyn 26
12. Sandecja Nowy Sącz 25
13. GKS Bełchatów 24
14. Puszcza Niepołomice 23
15. Chrobry Głogów 20
16. Odra Opole 20
17. Wigry Suwałki 19
18. Chojniczanka Chojnice 16
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Pierwszy trening GKS Tychy po przerwie zimowej
środa, 15 stycznia 2020


GKS Tychy TV

Sparing: Korona Kielce - GKS Tychy 2:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2020 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies