position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Rezerwy: Spójnia Landek rywalem tyszan w 20 kolejce

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
sobota, 13 kwietnia 2019 10:20
autor: Marcin Gołosz
Już w najbliższą niedzielę rezerwy GKS Tychy wracają na własne boisko, tym razem rywalem podopiecznych trenera Tomasza Wolaka będzie dwunasta drużyna tabeli – Spójnia Landek.

Przyjezdni z pewnością jesieni zaliczyć do udanych nie mogą, raptem dziewięć zgromadzonych punktów sprawiło, że zawodnicy Bartosza Woźniaka znaleźli się "tuż nad kreską" wyprzedzając jedynie drużynę Płomienia Połomi. Zgoła odmienne nastroje zapanowały jednak w Landku na wiosnę, bowiem w ciągu pięciu kolejek Spójnia zdołała uzbierać  11 punktów, nie przegrywając przy tym żadnego spotkania, a taka seria musi budzić uznanie. Przy bilansie bramkowym 18:27 najskuteczniejszym zawodnikiem jest Szymon Płoszaj – autor pięciu trafień.

Trójkolorowi w tym samym czasie zgromadzili 12 punktów, przegrywając tylko raz, na płycie głównej z Drzewiarzem Jasienica.  Jednocześnie udało nam się zmniejszyć stratę do lidera na odległość pięciu „oczek”, choć trzeba nadmienić, że i na tej pozycji nastąpiła zmiana, LKS Czaniec zwolnił miejsce na rzecz Kuźni Ustroń. 34 strzelonych i 24 straconych goli to bilans zysków i strat po stronie Tychów, najskuteczniejszym zawodnikiem niezmienienie pozostaje Wojciech Szumilas – zdobywca 11 goli.

Choć spotkanie rewanżowe będzie zupełnie nową historią, to warto jednak przywołać wynik pierwszego starcia, kiedy to GKS na terenie rywala zdeklasował Spójnię, zwyciężając 4:0. – Od samego początku meczu musimy pokazać, kto będzie dyktował warunki na boisku. Nie możemy pozwolić rywalowi na rozwinięcie skrzydeł i dawać im pożywki, by liczyli na korzystny rezultat. Chcemy to spotkanie wygrać w dobrym stylu – powiedział trener Tomasz Wolak.

Początek spotkania 14 kwietnia (niedziela) na boisku OW Paprocany o godzinie 11:00. Wstęp wolny.

WyszukiwarkaTabela ligowa

rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Katowice - GKS Tychy
sobota, 29 czerwca 2019


GKS Tychy TV

Marcin Biernat: Chcemy zakończyć sezon zwycięstwem


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies