position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Przyjaźń na trybunach, walka na boisku

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 11 kwietnia 2019 13:08
autor: Krzysztof Trzosek
fot. Tyski Sport S.A.

Mecz przyjaźni na trybunach, ale na boisku będzie prawdziwa walka. W sobotę piłkarze GKS Tychy zagrają z jednym z faworytów do awansu. Na Stadion Miejski przyjedzie zajmujący obecnie drugą pozycję, ŁKS Łódź. Podopieczni Kazimierza Moskala nad trzecią Stalą Mielec mają cztery punkty przewagi.

- Podchodzimy do tego meczu jak do każdego innego. To jest na pewno jeden z kandydatów do awansu i będzie to bez wątpienia ciężki mecz. Może to być spotkanie podobne do pojedynku ze Stalą Mielec, ale musimy pamiętać, że w najbliższych kolejkach czekają nas jeszcze starcia z zespołami z górnej części tabeli- mówi Mateusz Grzybek, obrońca GKS Tychy.

ŁKS przed ostatnią kolejką mógł pochwalić się imponującym bilansem. Podopieczni Kazimierza Moskala byli niepokonani od osiemnastu spotkań, a w tym roku wygrali ich aż pięć. W ostatniej serii spotkań nasi sobotni rywale przegrali jednak z Puszczą Niepołomice 0-1. Co jednak ciekawe łodzianie utrzymywali się przy piłce przez 74% czasu gry. To najlepszy wynik w całej kolejce.

- Będą na pewno fazy w tym spotkaniu w których my będziemy prowadzić grę i fazy w których ŁKS będzie chciał grać w piłkę. Spotkają się dwa zespoły, które potrafią operować piłką, my nie mamy z tym problemów, ale ŁKS również dobrze sobie radzi w tym aspekcie. Na pewno czeka nas ciekawe widowisko. Bardzo ważnym elementem będzie defensywa, zarówno jej praca jak i organizacja. To może być kluczowe- dodaje Tomasz Wolak, asystent trenera GKS Tychy.

W sobotnim spotkaniu w barwach GKS Tychy nie zagrają pauzujący za nadmiar żółtych kartek, Jakub Vojtus i Marcin Biernat, który w ostatnim meczu otrzymał czerwony kartonik. W ŁKS za kartki nie wystąpią Maksymilian Rozwandowicz i Bartłomiej Kalinkowski.

Sprzedaż biletów na to spotkanie prowadzona jest na stronie: https://bilety.gkstychy.info.

KUP BILET

Sprzedaż stacjonarna - godziny otwarcia kas Stadionu Miejskiego Tychy:

10.04 - 12.04 (środa - piątek) godz. 12:00 - 18:00
13.04 (sobota) godz. 13:00 - 17:45 (czynne oba punkty kasowe)

 

WyszukiwarkaTabela ligowa

rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Katowice - GKS Tychy
sobota, 29 czerwca 2019


GKS Tychy TV

Marcin Biernat: Chcemy zakończyć sezon zwycięstwem


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies