position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Uniwersytet Ekonomiczny partnerem GKS Tychy

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
środa, 10 kwietnia 2019 11:38
autor: Krzysztof Trzosek

Ma ponad jedenaście tysięcy studentów i jest jedną z największych uczelni w Polsce. Teraz jego oferta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach nawiązał współpracę z GKS Tychy. Umowa zakłada przede wszystkim wymianę doświadczeń, udział w panelach dyskusyjnych, wykonywanie badań czy zajęcia na Stadionie Miejskim w Tychach.

 - Podpisanie umowy z tak renomowaną uczelnią otwiera przed nami nowe możliwości. Mamy już przygotowanych kilka interesujących projektów. Jeden z nich zakłada przeprowadzenie badań wśród kibiców. Chcemy jeszcze bardziej poznać ich oczekiwania, w jaki sposób oceniają organizację dnia meczowego i pozostałe elementy, które wpływają na to w jaki sposób fani odbierają nasz klub. Studenci Uniwersytetu będą brali również czynny udział w bieżącym funkcjonowaniu spółki. Umiejętności, które zdobywają na Uniwersytecie w praktyce będą mogli teraz wykorzystać w naszym klubie - mówi Grzegorz Bednarski, Prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

 - Uniwersytet Ekonomiczny po raz pierwszy podpisał umowę z podmiotem działającym na profesjonalnym rynku sportu w Polsce. Współdziałanie z Tyskim Sportem S.A. będzie obejmowało m.in. prowadzenie przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach badań rynkowych i specjalistycznych szkoleń dla pracowników, a także udział studentów w stażach i praktykach. Ponadto ze względu na profil działalności Koło Naukowe Ekonomia Sportu nawiąże stałą, partnerską relację z Tyskim Sportem S.A.- dodaje dr Artur Grabowski, Katedra Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Pierwszym wymiernym efektem współpracy będzie udział Prezesa Tyskiego Sportu S.A. jako panelisty - eksperta, w II Debacie Koła Naukowego Ekonomii Sportu pt." Współczesny rynek sportu w Polsce", która odbędzie się 21 maja o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Raków Częstochowa 64
2. ŁKS Łódź 55
3. Sandecja Nowy Sącz 48
4. Stal Mielec 48
5. Podbeskidzie Bielsko-Biała 41
6. GKS Jastrzębie 40
7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 39
8. Chojniczanka Chojnice 38
9. Puszcza Niepołomice 38
10. Odra Opole 34
11. GKS Tychy 34
12. Warta Poznań 31
13. Chrobry Głogów 30
14. Stomil Olsztyn 30
15. Wigry Suwałki 29
16. GKS Katowice 29
17. Bytovia Bytów 29
18. Garbarnia Kraków 20
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - ŁKS Łódź
sobota, 13 kwietnia 2019


GKS Tychy TV

26. kolejka Fortuna1Liga: Opinia Łukasza Grzeszczyka po meczu GKS Tychy - Bytovia Bytów 1:0


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies