position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Uniwersytet Ekonomiczny partnerem GKS Tychy

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
środa, 10 kwietnia 2019 11:38
autor: Krzysztof Trzosek

Ma ponad jedenaście tysięcy studentów i jest jedną z największych uczelni w Polsce. Teraz jego oferta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach nawiązał współpracę z GKS Tychy. Umowa zakłada przede wszystkim wymianę doświadczeń, udział w panelach dyskusyjnych, wykonywanie badań czy zajęcia na Stadionie Miejskim w Tychach.

 - Podpisanie umowy z tak renomowaną uczelnią otwiera przed nami nowe możliwości. Mamy już przygotowanych kilka interesujących projektów. Jeden z nich zakłada przeprowadzenie badań wśród kibiców. Chcemy jeszcze bardziej poznać ich oczekiwania, w jaki sposób oceniają organizację dnia meczowego i pozostałe elementy, które wpływają na to w jaki sposób fani odbierają nasz klub. Studenci Uniwersytetu będą brali również czynny udział w bieżącym funkcjonowaniu spółki. Umiejętności, które zdobywają na Uniwersytecie w praktyce będą mogli teraz wykorzystać w naszym klubie - mówi Grzegorz Bednarski, Prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

 - Uniwersytet Ekonomiczny po raz pierwszy podpisał umowę z podmiotem działającym na profesjonalnym rynku sportu w Polsce. Współdziałanie z Tyskim Sportem S.A. będzie obejmowało m.in. prowadzenie przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach badań rynkowych i specjalistycznych szkoleń dla pracowników, a także udział studentów w stażach i praktykach. Ponadto ze względu na profil działalności Koło Naukowe Ekonomia Sportu nawiąże stałą, partnerską relację z Tyskim Sportem S.A.- dodaje dr Artur Grabowski, Katedra Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Pierwszym wymiernym efektem współpracy będzie udział Prezesa Tyskiego Sportu S.A. jako panelisty - eksperta, w II Debacie Koła Naukowego Ekonomii Sportu pt." Współczesny rynek sportu w Polsce", która odbędzie się 21 maja o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

WyszukiwarkaTabela ligowa

rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Katowice - GKS Tychy
sobota, 29 czerwca 2019


GKS Tychy TV

Marcin Biernat: Chcemy zakończyć sezon zwycięstwem


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies