position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Inauguracyjne spotkanie Klubu Zasłużonych GKS Tychy

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 4 lutego 2019 12:14
autor: Krzysztof Trzosek
fot. Łukasz Sobala/www.pressimages.pl

To była sentymentalna podróż w przeszłość w którą zabrali nas bohaterowie poszczególnych dekad historii GKS Tychy. Była okazja do rozmów, wspomnień, ale przede wszystkim docenienia wszystkich, którzy najbardziej zasłużyli się dla klubu.

- Chcieliśmy docenić i uhonorować piłkarzy, którzy najbardziej zasłużyli się naszemu klubowi. Wszyscy w Tychach pamiętamy wybitne osiągnięcia drużyny z 1976 roku. Wicemistrzostwo Polski i spotkania w europejskich pucharach na stałe wpisały się w naszą historię. Nie możemy także zapominać o sportowcach, którzy przez wiele lat zostawiali serce i zdrowie dla naszego GKS.  Postanowiliśmy powołać Klub Zasłużonych w skład którego będą wchodzić zawodnicy, którzy swoją wybitną postawą i zaangażowaniem odegrali ważną rolę w klubie- mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.W piątkowym inauguracyjnym spotkaniu na Stadionie Miejskim dopisali goście. W uroczystości wzięło udział blisko sześćdziesięciu byłych zawodników, działaczy i osób związanych z GKS Tychy.

W panelu dyskusyjnym poświęconym poszczególnym dekadom historii klubu i jego przyszłości głos zabrali wicemistrz Polski z 1976 roku, Kazimierz Szachnitowski, były trener i czterokrotny Mistrz Polski, Albin Wira, Prezydent Miasta Tychy, Andrzej Dziuba, Prezes Tyski Sport S.A., Grzegorz Bednarski, dyrektor sportowy tyskiego klubu, Krzysztof Bizacki, koordynator grup młodzieżowych GKS Tychy, Piotr Mrozek i gospodarz Tyskiej Galerii Sportu, Piotr Zawadzki.

- Jestem przekonany, że takie spotkania jeszcze mocniej zintegrują nasze środowiska, a wysoka frekwencja najlepiej świadczy o tym, że serce każdego z Was bije w trójkolorowych barwach- dodaje Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

Po zakończeniu panelu dyskusyjnego władze klubu wręczyły wicemistrzom Polski pamiątkowe szaliki i dyplomy. Każdy z uczestników spotkania otrzymał również pamiątkowy pins z logiem Klubu Zasłużonych.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo i galerii zdjęć ze spotkania Klubu Zasłużonych GKS Tychy.
 


Zobacz materiał video!Zobacz galerię zdjęć!


WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Raków Częstochowa 48
2. Sandecja Nowy Sącz 38
3. Stal Mielec 37
4. ŁKS Łódź 37
5. Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
6. Puszcza Niepołomice 30
7. Chojniczanka Chojnice 29
8. GKS 1962 Jastrzębie 29
9. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 27
10. Bytovia Bytów 26
11. GKS Tychy 26
12. Odra Opole 23
13. Warta Poznań 23
14. Chrobry Głogów 23
15. Wigry Suwałki 22
16. Stomil Olsztyn 22
17. GKS Katowice 18
18. Garbarnia Kraków 16
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Widzew Łódź - GKS Tychy
środa, 13 lutego 2019


GKS Tychy TV

Muzyczne podsumowanie 2018 roku w GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies