position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Inauguracyjne spotkanie Klubu Zasłużonych GKS Tychy

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 4 lutego 2019 12:14
autor: Krzysztof Trzosek
fot. Łukasz Sobala/www.pressimages.pl

To była sentymentalna podróż w przeszłość w którą zabrali nas bohaterowie poszczególnych dekad historii GKS Tychy. Była okazja do rozmów, wspomnień, ale przede wszystkim docenienia wszystkich, którzy najbardziej zasłużyli się dla klubu.

- Chcieliśmy docenić i uhonorować piłkarzy, którzy najbardziej zasłużyli się naszemu klubowi. Wszyscy w Tychach pamiętamy wybitne osiągnięcia drużyny z 1976 roku. Wicemistrzostwo Polski i spotkania w europejskich pucharach na stałe wpisały się w naszą historię. Nie możemy także zapominać o sportowcach, którzy przez wiele lat zostawiali serce i zdrowie dla naszego GKS.  Postanowiliśmy powołać Klub Zasłużonych w skład którego będą wchodzić zawodnicy, którzy swoją wybitną postawą i zaangażowaniem odegrali ważną rolę w klubie- mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.W piątkowym inauguracyjnym spotkaniu na Stadionie Miejskim dopisali goście. W uroczystości wzięło udział blisko sześćdziesięciu byłych zawodników, działaczy i osób związanych z GKS Tychy.

W panelu dyskusyjnym poświęconym poszczególnym dekadom historii klubu i jego przyszłości głos zabrali wicemistrz Polski z 1976 roku, Kazimierz Szachnitowski, były trener i czterokrotny Mistrz Polski, Albin Wira, Prezydent Miasta Tychy, Andrzej Dziuba, Prezes Tyski Sport S.A., Grzegorz Bednarski, dyrektor sportowy tyskiego klubu, Krzysztof Bizacki, koordynator grup młodzieżowych GKS Tychy, Piotr Mrozek i gospodarz Tyskiej Galerii Sportu, Piotr Zawadzki.

- Jestem przekonany, że takie spotkania jeszcze mocniej zintegrują nasze środowiska, a wysoka frekwencja najlepiej świadczy o tym, że serce każdego z Was bije w trójkolorowych barwach- dodaje Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

Po zakończeniu panelu dyskusyjnego władze klubu wręczyły wicemistrzom Polski pamiątkowe szaliki i dyplomy. Każdy z uczestników spotkania otrzymał również pamiątkowy pins z logiem Klubu Zasłużonych.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo i galerii zdjęć ze spotkania Klubu Zasłużonych GKS Tychy.
 


Zobacz materiał video!Zobacz galerię zdjęć!


WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 9
2. Warta Poznań 9
3. Podbeskidzie Bielsko-Biała 7
4. Miedź Legnica 7
5. Chojniczanka Chojnice 7
6. PGE GKS Bełchatów 7
7. Puszcza Niepołomice 7
8. Stal Mielec 7
9. Radomiak Radom 6
10. Sandecja Nowy Sącz 6
11. Stomil Olsztyn 6
12. Olimpia Grudziądz 6
13. GKS 1962 Jastrzębie 5
14. Wigry Suwałki 5
15. Zagłębie Sosnowiec 4
16. GKS Tychy 3
17. Odra Opole 1
18. Chrobry Głogów 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Odra Opole
sobota, 10 sierpnia 2019


GKS Tychy TV

Sparing: Korona Kielce - GKS Tychy 2:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies