position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Nowi zawodnicy na treningu. Spełniły się ich marzenia

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
piątek, 5 października 2018 10:27
autor: Krzysztof Trzosek

Determinacja i zaangażowanie pomogły im w spełnieniu marzeń. W ubiegłym sezonie regularnie chodzili na mecze GKS Tychy. W nagrodę spotkali się z piłkarzami GKS Tychy i mieli okazję z nimi potrenować. Mateusz i Kacper na środowych zajęciach ćwiczyli pod okiem Ryszarda Tarasiewicza.- Najpierw biegaliśmy z piłkarzami dookoła boiska, a potem mieliśmy za zadanie odebrać im piłkę. Graliśmy także w "dziadka" i próbowaliśmy założyć zawodnikom "siatkę"- mówią Kacper Michalski i Mateusz Karasek, zwycięzcy akcji "Edukujemy na 7"

- Na pewno widać u nich chęci i zapał. Błysk w oku takiego młodego człowieka jest bardzo fajny. Na pewno była to dla nich wyjątkowa chwila, a dla naszych zawodników moment rozluźnienia i przywitana młodych adeptów w drużynie- dodaje Tomasz Wolak, asystent trenera GKS Tychy.Uczniowie najpierw wysłuchali trenera, który omówił przebieg całego treningu, a następnie przystąpili do zajęć. Mateusz i Kacper ćwiczyli na pełnych obrotach. Technika i kondycja nie sprawiły im większych problemów, bo obydwoje na codzień trenują w klubie.

- Występuje na pozycji obrońcy i gram w Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy- zaznacza Kacper Michalski, zwycięzca akcji "Edukujemy na 7"
- Trenuję od czterech lat i gram jako napastnik- podkreśla Mateusz Karasek, zwycięzca akcji "Edukujemy na 7"Praktykę ćwiczą na boisku, a teorię poznają na Stadionie Miejskim. Mateusz i Kacper to wierni kibice GKS Tychy, którzy wspólnie z rodzicami regularnie przychodzą na mecze swojego ukochanego klubu. W ubiegłym sezonie za każdą obecność otrzymywali naklejkę do książeczki. Poza wspólnym treningiem młodzi zawodnicy otrzymali zestaw klubowych gadżetów i autografy do zawodników.- Mateusz i Kacper przez kilkadziesiąt minut byli pełnoprawnymi zawodnikami pierwszej drużyny. Chcieliśmy w ten sposób nagrodzić ich determinację i zaangażowanie. Uczniowie w ubiegłym sezonie wytrwale chodzili na mecze GKS Tychy i z trybun wspierali naszą drużynę. Spośród wszystkich uczestników akcji "Edukujemy na 7" wykazali się największą aktywnością. Możliwość udziału w treningu na pewno była nich dużym przeżyciem-  dodaje Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

W akcji "Edukujemy na 7" zaangażowało się około 6000 uczniów.W kategorii szkół bezkonkurencyjna okazała się SP 17. Na drugim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 10.

Uczniowie dwóch najlepszych szkół rozegrali pokazowy mecz w przerwie spotkania z  Odrą Opole. Ponadto SP 17 rok szkolny zakończyła na Stadionie Miejskim. Uczniowie mieli okazję odebrać świadectwa na murawie.

Wśród przedszkoli najlepsze okazało się- Przedszkole nr 8. Zwycięzców odwiedzili podopieczni Ryszarda Tarasiewicza, którzy przygotowali dla nich specjalny trening. Nie zabrakło oczywiście autografów, wspólnych zdjęć i upominków.
 

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo:


Zobacz materiał video!


WyszukiwarkaTabela ligowa

rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

U19: Ruch Chorzów - GKS Tychy
sobota, 22 czerwca 2019


GKS Tychy TV

Marcin Biernat: Chcemy zakończyć sezon zwycięstwem


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies