position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Lena napisała list. Klub przygotował niespodziankę

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 9 sierpnia 2018 10:59
autor: Krzysztof Trzosek

Kilka dni temu do klubu dotarł nietypowy list. Jego autorem była kilkuletnia Lena. Dziewczynka opisała w nim sytuację do jakiej doszło w trakcie meczu GKS Tychy- Chrobry Głogów.

- Z moim tatusiem na stadionie czekałam na mamusie, której długo nie widziałam i bardzo tęskniłam. Mamusia z pracy miała przyjechać i mnie przytulić mocno. Miała kupiony i ważny bilet. Pani i Pan mamusi na stadion nie wpuścili, a ja nie rozumiem czemu. Zaczęłam mocno płakać, bo mamusi nie pozwolono wejść i mnie przytulić- pisze na początku listu, Lena.Klub postanowił odpisać i całą sytuację wyjaśnić. Na list osobiście odpowiedział prezes, Grzegorz Bednarski. GKS Tychy docenił trud, odwagę i inteligencję dziewczynki. Na samych słowach się jednak nie skończyło.
 

- Zdaję sobie jednak sprawę, że cała sytuacja nie była dla Ciebie i Twoich rodziców miła, dlatego mam dla Ciebie małą niespodziankę. Zapraszam Ciebie i Twoich rodziców na najbliższy domowy mecz z Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Chciałbym, żebyś przed meczem wyprowadziła jednego z naszych piłkarzy na murawę. Jeśli masz swojego idola, to będziesz miała okazję wyjść z nim na boisko. Na stadionie będzie czekała również na Ciebie nasza klubowa maskotka i drobne upominki. Dla twoich rodziców przygotowaliśmy podwójne zaproszenie na sobotni mecz- czytamy w odpowiedzi prezesa Tyski Sport S.A., Grzegorza Bednarskiego.Stadion Miejski Tychy od początku istnienia jest postrzegany jako obiekt przede wszystkim rodzinny. W trakcie spotkań GKS Tychy na najmłodszych kibiców czekają animatorzy i inne atrakcje.

- W poprzednim sezonie dla wszystkich przedszkolaków i uczniów przygotowaliśmy akcję "Edukujemy na 7" Zdajemy sobie sprawę, jak ważni dla naszego klubu są tak młodzi kibice jak Lena. To właśnie od nich zależy przyszłość tego klubu, dlatego mam nadzieję, że już w sobotę wspólnie z rodzicami autorka listu będzie dopingowała nasz zespół- zaznacza Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

W najbliższą sobotę o godzinie 19, GKS Tychy zagra z Bruk-Bet Termalica Nieciecza.
 

WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Raków Częstochowa 7
2. Bytovia Bytów 7
3. Warta Poznań 7
4. ŁKS Łódź 7
5. Odra Opole 7
6. Puszcza Niepołomice 6
7. Chojniczanka Chojnice 6
8. Stal Mielec 6
9. Chrobry Głogów 5
10. GKS Tychy 5
11. Sandecja Nowy Sącz 5
12. Wigry Suwałki 5
13. Stomil Olsztyn 4
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4
15. Podbeskidzie Bielsko-Biała 4
16. GKS Katowice 4
17. GKS 1962 Jastrzębie 2
18. Garbarnia Kraków 2
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
sobota, 11 sierpnia 2018


GKS Tychy TV

#PotrójnieSilni - trzy sekcje, jeden GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies