position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Rezerwy: Podział na grupy w IV lidze w sezonie 2018/19

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
piątek, 13 lipca 2018 11:18
autor: Marcin Gołosz

Znamy już prawie wszystkie szczegóły dotyczące rozgrywek czwartoligowców, a jedyną niewiadomą pozostaje ostatnie miejsce w grupie II, gdzie dojdzie do barażu o pozostanie na tym szczeblu rozgrywek pomiędzy Szczakowianką a Kuźnią Ustroń.

Co ciekawe, pierwotnie z trzeciej ligi spadły Górnik II Zabrze i Unia Turza Śląska, wobec tego konieczne było rozegranie barażu o pozostanie w IV lidze pomiędzy rezerwami Podbeskidzia i Rakowa. Na boisku wygrali piłkarze spod Klimczoka 3:2, ale wobec wycofania się z rozgrywek trzecioligowców BKS Bielsko-Biała, byt zachowała drużyna z Zabrza zwalniając miejsce w Haiz IV lidze, natomiast po wycofaniu się z rozgrywek Unii swoje miejsce zachowała drużyna z Częstochowy.

W letniej przerwie Śląski Związek Piłki Nożnej sondował także koncepcję zmiany formuły rozgrywek z dwoma grupami po 18 drużyn i późniejszym podziale na część mistrzowską i spadkową, ale ta propozycja nie znalazła uznania w oczach klubowych włodarzy.

HAIZ IV LIGA GRUPA 1

TS SZOMBIERKI Bytom
LKS PRZEMSZA Siewierz
MKS ŚLĄSK Świętochłowice
RKS Grodziec
MKS Myszków
BKS SARMACJA Będzin
GKS GWAREK Ornontowice
KP WARTA Zawiercie
LKS POLONIA Poraj
KS GÓRNIK Piaski
Bytomski Sport POLONIA Bytom przeniesiono z grupy 2
RKS RAKÓW II Częstochowa S.A. utrzymany wskutek wycofania się Unii Turza Śląska
LKS ZIELONI Żarki AWANS z Football Factory Klasy Okręgowej
LKS UNIA Kosztowy AWANS z ZINA Klasy Okręgowej grupy 1
KS SLAVIA Ruda Śląska AWANS z ZINA Klasy Okręgowej grupy 2
KS UNIA Dąbrowa Górnicza AWANS z ZINA Klasy Okręgowej grupy

HAIZ IV LIGA GRUPA 2

KS DECOR Bełk
LKS Czaniec
GKS Radziechowy - Wieprz
MKP ODRA CENTRUM Wodzisław Śląski
LKS WILKI Wilcza
GKS II TYCHY
LKS Goczałkowice
GKS DĄB Gaszowice
LKS DRZEWIARZ Jasienica
KS UNIA Racibórz
KS SPÓJNIA Landek
TS PODBESKIDZIE II S.A.
KS POLONIA Łaziska Górne przeniesiono z grupy 1
JSP SZCZAKOWIANKA / KS KUŹNIA USTROŃ baraże wskutek utrzymania się w III lidze Górnika II Zabrze
MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE AWANS z Ap-Sport Klasy Okręgowej
KS PŁOMIEŃ Połomia AWANS z ZINA Klasy Okręgowej grupy 3

Wyszukiwarka



Tabela ligowa

1. Stal Mielec 3
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3
3. Raków Częstochowa 3
4. Bytovia Bytów 3
5. Odra Opole 3
6. Wigry Suwałki 3
7. ŁKS Łódź 3
8. Chojniczanka Chojnice 1
9. Sandecja Nowy Sącz 1
10. GKS Tychy 0
11. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0
12. Chrobry Głogów 0
13. GKS Katowice 0
14. GKS 1962 Jastrzębie 0
15. Garbarnia Kraków 0
16. Puszcza Niepołomice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Odra Opole - GKS Tychy
sobota, 21 lipca 2018


GKS Tychy TV

EXTRA Raport przed startem sezonu 2018/19


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies