Statystycznie przed meczem z Olimpią Grudziądz

sobota, 14 kwietnia 2018 16:48
autor: Krzysztof Trzosek

Piłkarze GKS Tychy w tym roku są niepokonani, z kolei Olimpia Grudziądz zdobyła najmniej bramek w całej lidze. Podopieczni Dariusza Kubickiego w ostatnich pięciu spotkaniach zgromadzili 6 punktów. Trzy ostatnie zakończyły się remisami. Tyszanie  z kolei punktami dzielili się w dwóch poprzednich kolejkach.

BILANS

Obecnie Olimpia Grudziądz zajmuje piętnaste miejsce, które oznacza grę w barażach. W 24 spotkaniach nasi sobotni rywale zdobyli 24 punkty. Ich bilans bramkowy wynosi 16-25. Na własnym stadionie podopieczni Dariusza Kubickiego zanotowali  cztery zwycięstwa, dwa remisy i pięć porażek. U siebie Olimpia strzeliła 8 goli, ale 9 tylko straciła.

KWADRANSE, W KTÓRYCH PADAŁY GOLE

Najwięcej goli nasi rywale strzelają w piewszych 30 minutach i ostatnim kwadransie gry. Najwięcej tracą pomiędzy 31-45 i 46-60 minutą meczu.

Tyszanie z muszą być bardzo mocno skoncentrowani szczególnie pomiędzy 16-30 minutą. Właśnie w tym okresie gry "Trójkolorowi" tracą najwięcej bramek. Z kolei najwięcej zdobywają w ostatnich 15 minutach meczu. W środowym spotkaniu w Bielsku-Białej Marcin Biernat strzelił gola w 78 minucie.

HISTORIA SPOTKAŃ

1.     2009/10      II liga gr. zachodnia     Olimpia Grudziądz     1:1     GKS Tychy
2.     2009/10      II liga gr. zachodnia     GKS Tychy     1:0     Olimpia Grudziądz
3.     2010/11       II liga gr. zachodnia     Olimpia Grudziądz     2:3     GKS Tychy
4.     2010/11       II liga gr. zachodnia     GKS Tychy     4:0     Olimpia Grudziądz
5.     2012/13       I liga     GKS Tychy     2:1     Olimpia Grudziądz
6.     2012/13       I liga     Olimpia Grudziądz     1:3     GKS Tychy
7.     2013/14       I liga     Olimpia Grudziądz     3:1     GKS Tychy
8.     2013/14       I liga     GKS Tychy     0:1     Olimpia Grudziądz
9.     2014/15       I liga     GKS Tychy     0:1     Olimpia Grudziądz
10.   2014/15       I liga     Olimpia Grudziądz     3:1     GKS Tychy
11.   2016/17       I liga     GKS Tychy     1:1     Olimpia Grudziądz
12.   2016/17       I liga     Olimpia Grudziądz     1:0     GKS Tychy