position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Powrót i nowy kontrakt Damiana Nieśmiałowskiego

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 8 stycznia 2018 18:12
autor: Mateusz Długasiewicz
Fot. Łukasz Sobala / www.lukaszsobala.pl

Po półtorarocznym okresie gry w Garbarni Kraków do tyskiego klubu wraca Damian Nieśmiałowski. Ponadto wygasający z końcem obecnego sezonu kontrakt zawodnika został przedłużony o dwa lata.

Nieśmiałowski trafił do - wówczas trzecioligowej - Garbarni przed rozpoczęciem sezonu 2016/17. W całych rozgrywkach rozegrał 25 spotkań, w których zdobył jednego gola, czym walnie przyczynił się do awansu krakowskiej drużyny na drugoligowy poziom.Po zakończeniu sezonu tyski klub postanowił przedłużyć wypożyczenie młodego skrzydłowego, który w Garbarni występował na lewej stronie obrony, o kolejne dwanaście miesięcy. W umowie znalazł się jednak zapis pozwalający skrócić ten okres już po zakończeniu rundy jesiennej, z którego GKS skorzystał.

- Dla rozwoju Damiana wypożyczenie do Garbarni było świetnym posunięciem. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy regularnie występował na trzecio i drugoligowym poziomie, dlatego naturalne, że teraz powinien otrzymać również szansę w naszym zespole - mówi Grzegorz Bednarski, Prezes Zarządu Tyski Sport S.A.Jesienią obecnego sezonu „Nieśmiał” również miał pewne miejsce w wyjściowym składzie drugoligowca, bowiem łącznie w barwach drużyny z Rydlówki rozegrał 16 ligowych meczów, za które zbierał pozytywne recenzje.

- To chłopak stąd, urodzony i wychowany w tyskim środowisku, a dodatkowo przemawia za nim atut statusu młodzieżowca. Liczymy na niego w nadchodzącej rundzie wiosennej - dodaje Krzysztof Bizacki, doradca Zarządu ds. sportowych.W dniu dzisiejszym obowiązujący jeszcze przez pół roku kontrakt młodego gracza z GKS został przedłużony. Nowa umowa została zawarta do 30 czerwca 2020 roku.

WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Raków Częstochowa 7
2. Warta Poznań 7
3. Stomil Olsztyn 7
4. Chojniczanka Chojnice 7
5. ŁKS Łódź 7
6. Bytovia Bytów 7
7. Puszcza Niepołomice 7
8. Odra Opole 7
9. Podbeskidzie Bielsko-Biała 7
10. Sandecja Nowy Sącz 6
11. Stal Mielec 6
12. GKS Tychy 5
13. Chrobry Głogów 5
14. Wigry Suwałki 5
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5
16. GKS 1962 Jastrzębie 5
17. GKS Katowice 4
18. Garbarnia Kraków 2
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
sobota, 11 sierpnia 2018


GKS Tychy TV

#PotrójnieSilni - trzy sekcje, jeden GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies