position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Szumi trenuje przed Piłkarską Gwiazdką

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 21 grudnia 2017 20:36
autor: Krzysztof Trzosek
Fot. Włodek Chrzanowski

Podczas turnieju GKS Tychy FIFA CUP zadebiutował w "Trójkolorowych" barwach, a teraz będzie reprezentował GKS w trakcie Piłkarskiej Gwiazdki. Przed Marcinem Szumilasem kolejne e-sportowe wyzwanie. Jutro "Szumiego" czeka rywalizacja z czołowymi polskimi e-zawodnikami.

- Było to dla mnie bardzo duże przeżycie, ponieważ pierwszy raz zagrałem w tak dużym turnieju. Miałem okazję zagrać z e-zawodnikiem GKS Tychy, Patrykiem "Paniolem" Pańką od którego mogłem się wiele nauczyć. To było fantastyczne wydarzenie- mówi Marcin "Szumi" Szumilas.

Marcin w ostatnich dniach solidnie przygotowywał się do piątkowego turnieju. W ubiegłą niedzielę podczas rozgrywek w Rybniku zajął drugie miejsce. W Częstochowie zagra z rywalami z najwyższej e-sportowej półki. Na Piłkarskiej Gwiazdce zobaczymy m.in reprezentanta Legii Warszawa, Miłosza "Miłosz93" Bogdanowskiego, Tomasza "Bryke" Beczaka z Wisły Płock czy Michała "Owca" Owczarzaka z Pompa Team. Na wirtualnej murawie zagrają także zawodnicy, którzy rywalizowali w GKS Tychy FIFA CUP, Marcin "Mrn" Sczes i Bartosz "seVen" Majewski z Piasta Gliwice. W akcji zobaczymy także komentatora Wirtualnych Derbów Śląska Bartosza "Bejott" Jakubowskiego.

- Zagrałem w sumie 7 zespołami i wybrałem najbardziej optymalny dla mnie. Przetestowałem kilka formacji, rozegrałem kilkadziesiąt spotkań i na pewno jestem dobrze przygotowany na piątkowy turniej- dodaje Marcin "Szumi" Szumilas.

Co ciekawe reprezentant GKS Tychy jest bratem  piłkarza "Trójkolorowych" Wojciecha Szumilasa.

- Zawsze chciałem zagrać jako e-zawodnik GKS Tychy. To było moje marzenie i teraz się spełniło- zaznacza Marcin "Szumi" Szumilas.

Zapraszamy do obejrzenia materiału z przygotowań Marcina do piątkowego turnieju w Częstochowie.
 


Zobacz materiał video!


WyszukiwarkaTabela ligowa

Raków Częstochowa
GKS 1962 Jastrzębie
Chojniczanka Chojnice
Odra Opole
Chrobry Głogów
GKS Katowice
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Stomil Olsztyn
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Karpaty Lwów
czwartek, 12 lipca 2018


GKS Tychy TV

Sparing: TJ Valašské Meziříčí - GKS Tychy 0:7


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies