position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Mikołajkowy turniej GKS Tychy CUP

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 4 grudnia 2017 11:50
autor: Polonia GKS Tychy / Mateusz Długasiewicz
Fot. Łukasz Sobala / www.lukaszsobala.pl

W sobotę na tyskiej hali sportowej odbył się drugi turniej dla dzieci z cyklu GKS Tychy CUP. Tym razem zmierzyły się ze sobą zawodnicy z roczników 2009/10, którzy na końcu, oprócz nagród, otrzymali upominki od Świętego Mikołaja!

Osiem drużyn rywalizowało w dwóch grupach, które później, w zależności od wyników, rozgrywały mecze w „Lidze Mistrzów” i „Lidze Europy”. Tak jak w poprzednim turnieju dla roczników 2007/08, nie było zwycięzców ani klasyfikacji końcowej turnieju. Wyniki były sprawą drugorzędną. Podczas turnieju prowadzono również zbiórkę charytatywną na rzecz budowy ośrodka dla nieuleczalnie chorych dzieci „Świetlikowo”, a w imieniu młodych zawodników, kapitowanie każdej z drużyn przekazali przedstawicielowi Ośrodka specjalny upominek ufundowany przez Invenio QD.

Śmiało można powiedzieć, że GKS Tychy CUP 2017 okazał się organizacyjnym sukcesem. Niemal 200 dzieciaków z klubów partnerskich GKS Tychy pokazało swoje ogromne umiejętności oraz walkę do samego końca.

W imieniu organizatorów - spółki Tyski Sport oraz Polonii GKS Tychy dziękujemy wszystkim zespołom, które zagrały z nami: Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy, Czułowiance Tychy, GROM Tychy, JUW-e Jaroszowice, Młodym Wilkom GKS Tychy, Ogrodnikowi Cielmice, Siódemce Tychy.

Dziękujemy też za wsparcie naszym partnerom: MOSiR Tychy, Stowarzyszeniu Tyski Fan, pizzerii Da Grasso, zapiekankom TODOJUTRA, dostawcy usług telekomunikacyjnych NDI, firmie Invenio, firmie LUX POL, fundacji MultiIntegra oraz piekarni Misztela.

Galeria zdjęć z turnieju znajduje się TUTAJ.


Zobacz galerię zdjęć!


WyszukiwarkaTabela ligowa

Raków Częstochowa
GKS 1962 Jastrzębie
Chojniczanka Chojnice
Odra Opole
Chrobry Głogów
GKS Katowice
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Stomil Olsztyn
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Edukujemy na 7 - Zakończenie roku szkolnego SP17
piątek, 22 czerwca 2018


GKS Tychy TV

24. kolejka Nice 1 Liga: Kulisy meczu GKS Tychy - Ruch Chorzów 2:0


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies