KS Panki - GKS II Tychy 1:3

czwartek, 18 maja 2017 08:06
autor: Mateusz Długasiewicz

W zaległym spotkaniu 24. kolejki IV ligi tyskie rezerwy pokonały na wyjeździe drużynę KS Panki 3:1 (2:0). Na listę strzelców GKS II wpisali się Erik Törnros, Jakub Piątek i Remigiusz Szywacz.

Podopieczni Tomasza Wolaka objęli prowadzenie w 24. minucie gry, kiedy to piłkę do siatki skierował szwedzki napastnik, dla którego był to pierwszy gol w trójkolorowych barwach. Jeszcze przed przerwą drugą bramkę dla tyszan strzelił Piątek, dzięki czemu po pierwszej połowie GKS II prowadził różnicą dwóch trafień.

W 65. minucie trzeciego gola dołożył Szywacz, a gospodarzy stać było jedynie na honorowe trafienie autorstwa Arkadiusza Hyry z jedenastu metrów.

Kolejne ligowe spotkanie tyszanie rozegrają w najbliższą niedzielę (21.05) o godzinie 11. Na boisku w Paprocanach zmierzą się z drugim zespołem Piasta Gliwice.

KS Panki - GKS II Tychy 1:3 (0:2)