position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

GKS Tychy podpisał kolejną umowę partnerską

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 29 września 2016 09:11
autor: Mateusz Długasiewicz
Fot. M. Długasiewicz

W tym tygodniu doszło do podpisania umowy, na mocy której kolejnym klubem partnerskim GKS Tychy został KKS Polonia Tychy.

Współpraca będzie odbywać się na wielu płaszczyznach, w tym sportowej, czy marketingowej.

- Kobieca piłka nożna zyskuje coraz większą popularność, a jej poziom z roku na rok sukcesywnie wzrasta. Na Stadionie Miejskim Tychy dwukrotnie grała reprezentacja Polski kobiet i bez wątpienia były to wielkie wydarzenia. Dlatego cieszymy się, że KKS Polonia Tychy dołączył do grona naszych partnerów. Jestem przekonany, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści, a także pomoże w promocji i rozwoju kobiecej piłki nożnej w Tychach - mówi Grzegorz Bednarski, Prezes Zarządu Tyski Sport S.A.

- Partnerstwo z GKS Tychy to trampolina w nową jakość pod względem marketingowym, wizerunkowym, ale również organizacyjnym i sportowym. Granie w zielono-czarno-czerwonych barwach oraz noszenie herbu klubu z 45 letnią historią zobowiązuje – mówi Prezes KKS Polonia Tychy, Dawid Kołodziejczyk.

Polonia Tychy od czerwca 2010 roku to Kobiecy Klub Sportowy, który prowadzi zajęcia dla blisko 80 piłkarek nożnych z naszego miasta i okolic. Obecnie w Polonii trenują cztery drużyny - seniorki, występujące w III lidze kobiet, a także młodziczki (2003 i młodsze), orliki (2007 i młodsze) oraz żaki (2009 i młodsze).

- Naszym marzeniem jest, aby dziewczyny z Tychów mogły biegać w trykocie z trójkątem na piersi, a umowa, którą podpisaliśmy sprawia, że to marzenie, staje się realnym celem, który razem ze Spółką będziemy chcieli zrealizować w najbliższym czasie – dodaje sternik Polonii Tychy.

Wcześniej partnerskie umowy z tyskim klubem podpisały GROM Tychy, Ogrodnik Cielmice, OKS JUW-e Jaroszowice i OKS ZET Tychy.

WyszukiwarkaTabela ligowa

rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

U19: Ruch Chorzów - GKS Tychy
sobota, 22 czerwca 2019


GKS Tychy TV

Marcin Biernat: Chcemy zakończyć sezon zwycięstwem


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies