position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Piłkarze GKS Tychy przeprowadzili trening dla dzieci w Bieruniu

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 14 kwietnia 2016 18:59
autor: Krzysztof Trzosek

Nie siedź w domu, przyjedź na mecz. To hasło promujące mecze GKS Tychy na Stadionie Miejskim Tychy dla mieszkańców sąsiednich powiatów. W środę piłkarze GKS odwiedzili jedną ze świetlic w Bieruniu Starym.
Grupa kilkudziesięciu dzieci najpierw wysłuchała krótkiego wykładu na temat historii GKS, a następnie uczestnicy mieli okazję przepytać naszych zawodników.


Główną częścią spotkania był wspólny trening. Łukasz Grzeszczyk, Artur Pląskowski i Bartosz Rutkowski zagrali mini-mecz z młodymi zawodnikami.

- Na koniec wszyscy otrzymali od nas drobne upominki. To była świetna zabawa, a przy okazji promocja naszych meczów. Dzieci po spotkaniu deklarowały, że już w sobotę przyjadą z rodzicami na Stadion Miejski Tychy- mówili po spotkaniu piłkarze GKS Tychy.

Przypomnijmy, że w ramach akcji zapraszamy na Stadion Miejski w Tychach wszystkich mieszkańców powiatu bieruńsko-lędzińskiego (Bieruń, Imielin, Lędziny, Bojszowy, Chełm Śląski) mikołowskiego (Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze, Ornontowice, Wyry) oraz pszczyńskiego (Pszczyna, Wola, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Piasek, Miedźna, Pawłowice, Suszec)

- Mamy liczne grono wiernych kibiców z powiatu bieruńsko-lędzińskiego, pszczyńskiego oraz mikołowskiego. Wielu z nich regularnie pojawia się na meczach rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Tychach. Doskonale wiemy jednak , że sam dojazd do Tychów z Lędzin, Bierunia czy Kobióra wiąże się z kosztami, dlatego chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców. Mamy nadzieję, że nieodpłatne zaproszenia na mecz zachęcą jeszcze więcej sympatyków GKS Tychy z ościennych miast do dopingowania naszego zespołu - dodaje Grzegorz Bednarski, prezes spółki Tyski Sport.

Mieszkańcy trzech powiatów nieodpłatne zaproszenia na mecz będą mogli odebrać w kasach, na Stadionie Miejskim Tychy. Wystarczy tylko okazać dowód tożsamości. Prosimy grupy zorganizowane o wcześniejszą rezerwację.


Zobacz materiał video!


WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Raków Częstochowa 28
2. Sandecja Nowy Sącz 24
3. Chrobry Głogów 22
4. Chojniczanka Chojnice 22
5. Bytovia Bytów 21
6. ŁKS Łódź 21
7. GKS 1962 Jastrzębie 20
8. Odra Opole 19
9. Puszcza Niepołomice 19
10. Wigry Suwałki 18
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 17
12. Stal Mielec 16
13. GKS Tychy 15
14. Warta Poznań 14
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 12
16. GKS Katowice 12
17. Stomil Olsztyn 10
18. Garbarnia Kraków 9
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS II Tychy - MRKS Czechowice Dziedzice
niedziela, 7 października 2018


GKS Tychy TV

13. kolejka Fortuna 1 Liga: Skrót meczu GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 0:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies