position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Piłkarze GKS Tychy przeprowadzili trening dla dzieci w Bieruniu

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 14 kwietnia 2016 18:59
autor: Krzysztof Trzosek

Nie siedź w domu, przyjedź na mecz. To hasło promujące mecze GKS Tychy na Stadionie Miejskim Tychy dla mieszkańców sąsiednich powiatów. W środę piłkarze GKS odwiedzili jedną ze świetlic w Bieruniu Starym.
Grupa kilkudziesięciu dzieci najpierw wysłuchała krótkiego wykładu na temat historii GKS, a następnie uczestnicy mieli okazję przepytać naszych zawodników.


Główną częścią spotkania był wspólny trening. Łukasz Grzeszczyk, Artur Pląskowski i Bartosz Rutkowski zagrali mini-mecz z młodymi zawodnikami.

- Na koniec wszyscy otrzymali od nas drobne upominki. To była świetna zabawa, a przy okazji promocja naszych meczów. Dzieci po spotkaniu deklarowały, że już w sobotę przyjadą z rodzicami na Stadion Miejski Tychy- mówili po spotkaniu piłkarze GKS Tychy.

Przypomnijmy, że w ramach akcji zapraszamy na Stadion Miejski w Tychach wszystkich mieszkańców powiatu bieruńsko-lędzińskiego (Bieruń, Imielin, Lędziny, Bojszowy, Chełm Śląski) mikołowskiego (Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze, Ornontowice, Wyry) oraz pszczyńskiego (Pszczyna, Wola, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Piasek, Miedźna, Pawłowice, Suszec)

- Mamy liczne grono wiernych kibiców z powiatu bieruńsko-lędzińskiego, pszczyńskiego oraz mikołowskiego. Wielu z nich regularnie pojawia się na meczach rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Tychach. Doskonale wiemy jednak , że sam dojazd do Tychów z Lędzin, Bierunia czy Kobióra wiąże się z kosztami, dlatego chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców. Mamy nadzieję, że nieodpłatne zaproszenia na mecz zachęcą jeszcze więcej sympatyków GKS Tychy z ościennych miast do dopingowania naszego zespołu - dodaje Grzegorz Bednarski, prezes spółki Tyski Sport.

Mieszkańcy trzech powiatów nieodpłatne zaproszenia na mecz będą mogli odebrać w kasach, na Stadionie Miejskim Tychy. Wystarczy tylko okazać dowód tożsamości. Prosimy grupy zorganizowane o wcześniejszą rezerwację.


Zobacz materiał video!


WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Chojniczanka Chojnice 35
2. Odra Opole 34
3. Raków Częstochowa 32
4. Miedź Legnica 31
5. Stal Mielec 31
6. Chrobry Głogów 30
7. GKS Katowice 28
8. Zagłębie Sosnowiec 27
9. Puszcza Niepołomice 26
10. Wigry Suwałki 26
11. Drutex-Bytovia 24
12. Podbeskidzie Bielsko-Biała 24
13. Pogoń Siedlce 24
14. GKS Tychy 20
15. Stomil Olsztyn 19
16. Olimpia Grudziądz 18
17. Górnik Łęczna 18
18. Ruch Chorzów 15
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Sparing: GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
piątek, 26 stycznia 2018


GKS Tychy TV

Konferencja prasowa: Krzysztof Bizacki w nowej roli wraca do GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies