position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Piłkarze GKS Tychy przeprowadzili trening dla dzieci w Bieruniu

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 14 kwietnia 2016 18:59
autor: Krzysztof Trzosek

Nie siedź w domu, przyjedź na mecz. To hasło promujące mecze GKS Tychy na Stadionie Miejskim Tychy dla mieszkańców sąsiednich powiatów. W środę piłkarze GKS odwiedzili jedną ze świetlic w Bieruniu Starym.
Grupa kilkudziesięciu dzieci najpierw wysłuchała krótkiego wykładu na temat historii GKS, a następnie uczestnicy mieli okazję przepytać naszych zawodników.


Główną częścią spotkania był wspólny trening. Łukasz Grzeszczyk, Artur Pląskowski i Bartosz Rutkowski zagrali mini-mecz z młodymi zawodnikami.

- Na koniec wszyscy otrzymali od nas drobne upominki. To była świetna zabawa, a przy okazji promocja naszych meczów. Dzieci po spotkaniu deklarowały, że już w sobotę przyjadą z rodzicami na Stadion Miejski Tychy- mówili po spotkaniu piłkarze GKS Tychy.

Przypomnijmy, że w ramach akcji zapraszamy na Stadion Miejski w Tychach wszystkich mieszkańców powiatu bieruńsko-lędzińskiego (Bieruń, Imielin, Lędziny, Bojszowy, Chełm Śląski) mikołowskiego (Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze, Ornontowice, Wyry) oraz pszczyńskiego (Pszczyna, Wola, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Piasek, Miedźna, Pawłowice, Suszec)

- Mamy liczne grono wiernych kibiców z powiatu bieruńsko-lędzińskiego, pszczyńskiego oraz mikołowskiego. Wielu z nich regularnie pojawia się na meczach rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Tychach. Doskonale wiemy jednak , że sam dojazd do Tychów z Lędzin, Bierunia czy Kobióra wiąże się z kosztami, dlatego chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców. Mamy nadzieję, że nieodpłatne zaproszenia na mecz zachęcą jeszcze więcej sympatyków GKS Tychy z ościennych miast do dopingowania naszego zespołu - dodaje Grzegorz Bednarski, prezes spółki Tyski Sport.

Mieszkańcy trzech powiatów nieodpłatne zaproszenia na mecz będą mogli odebrać w kasach, na Stadionie Miejskim Tychy. Wystarczy tylko okazać dowód tożsamości. Prosimy grupy zorganizowane o wcześniejszą rezerwację.


Zobacz materiał video!


WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Stal Mielec 3
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3
3. Raków Częstochowa 3
4. Bytovia Bytów 3
5. Odra Opole 3
6. Wigry Suwałki 3
7. ŁKS Łódź 3
8. Chojniczanka Chojnice 1
9. Sandecja Nowy Sącz 1
10. GKS Tychy 0
11. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0
12. Chrobry Głogów 0
13. GKS Katowice 0
14. GKS 1962 Jastrzębie 0
15. Garbarnia Kraków 0
16. Puszcza Niepołomice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Odra Opole - GKS Tychy
sobota, 21 lipca 2018


GKS Tychy TV

1. kolejka Fortuna 1 Liga: Kulisy meczu Odra Opole - GKS Tychy 2:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies