position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Piłkarze GKS Tychy przeprowadzili trening dla dzieci w Bieruniu

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
czwartek, 14 kwietnia 2016 18:59
autor: Krzysztof Trzosek

Nie siedź w domu, przyjedź na mecz. To hasło promujące mecze GKS Tychy na Stadionie Miejskim Tychy dla mieszkańców sąsiednich powiatów. W środę piłkarze GKS odwiedzili jedną ze świetlic w Bieruniu Starym.
Grupa kilkudziesięciu dzieci najpierw wysłuchała krótkiego wykładu na temat historii GKS, a następnie uczestnicy mieli okazję przepytać naszych zawodników.


Główną częścią spotkania był wspólny trening. Łukasz Grzeszczyk, Artur Pląskowski i Bartosz Rutkowski zagrali mini-mecz z młodymi zawodnikami.

- Na koniec wszyscy otrzymali od nas drobne upominki. To była świetna zabawa, a przy okazji promocja naszych meczów. Dzieci po spotkaniu deklarowały, że już w sobotę przyjadą z rodzicami na Stadion Miejski Tychy- mówili po spotkaniu piłkarze GKS Tychy.

Przypomnijmy, że w ramach akcji zapraszamy na Stadion Miejski w Tychach wszystkich mieszkańców powiatu bieruńsko-lędzińskiego (Bieruń, Imielin, Lędziny, Bojszowy, Chełm Śląski) mikołowskiego (Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze, Ornontowice, Wyry) oraz pszczyńskiego (Pszczyna, Wola, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Piasek, Miedźna, Pawłowice, Suszec)

- Mamy liczne grono wiernych kibiców z powiatu bieruńsko-lędzińskiego, pszczyńskiego oraz mikołowskiego. Wielu z nich regularnie pojawia się na meczach rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Tychach. Doskonale wiemy jednak , że sam dojazd do Tychów z Lędzin, Bierunia czy Kobióra wiąże się z kosztami, dlatego chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców. Mamy nadzieję, że nieodpłatne zaproszenia na mecz zachęcą jeszcze więcej sympatyków GKS Tychy z ościennych miast do dopingowania naszego zespołu - dodaje Grzegorz Bednarski, prezes spółki Tyski Sport.

Mieszkańcy trzech powiatów nieodpłatne zaproszenia na mecz będą mogli odebrać w kasach, na Stadionie Miejskim Tychy. Wystarczy tylko okazać dowód tożsamości. Prosimy grupy zorganizowane o wcześniejszą rezerwację.


Zobacz materiał video!


WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Odra Opole 33
2. Chojniczanka Chojnice 32
3. Miedź Legnica 31
4. Raków Częstochowa 29
5. Chrobry Głogów 27
6. Zagłębie Sosnowiec 26
7. Puszcza Niepołomice 26
8. Stal Mielec 25
9. GKS Katowice 25
10. Drutex-Bytovia 23
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 23
12. Pogoń Siedlce 23
13. Wigry Suwałki 22
14. GKS Tychy 20
15. Stomil Olsztyn 19
16. Olimpia Grudziądz 18
17. Górnik Łęczna 17
18. Ruch Chorzów 14
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Wigry Suwałki
sobota, 18 listopada 2017


GKS Tychy TV

18. kolejka Nice 1 Liga: Skrót meczu GKS Tychy - Wigry Suwałki 0:3


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies