position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Terminarz

Piłka nożna › Drużyna › Terminarz


Nice 1 Liga » sezon 2017/2018



skocz do aktualnej kolejki

kolejka 1

Stal Mielec - Ruch Chorzów 2017-07-28, 20:45 1:0
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 2017-07-29, 15:30 0:1
Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice 2017-07-29, 17:00 2:0
Odra Opole - Górnik Łęczna 2017-07-29, 17:00 3:0
Raków Częstochowa - Miedź Legnica 2017-07-29, 18:00 0:0
GKS Katowice - Pogoń Siedlce 2017-07-29, 19:00 1:2
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2017-07-29, 19:00 1:1
Drutex-Bytovia - Stomil Olsztyn 2017-07-29, 19:00 3:1
Wigry Suwałki - GKS Tychy 2017-07-30, 19:47 1:2

kolejka 2

Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 2017-08-04, 20:45 0:1
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec 2017-08-05, 17:00 2:1
Pogoń Siedlce - Odra Opole 2017-08-05, 17:00 1:2
GKS Tychy - Stal Mielec 2017-08-05, 17:45 1:0
Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 2017-08-05, 18:00 3:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Drutex-Bytovia 2017-08-05, 18:00 0:2
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki 2017-08-05, 18:00 2:0
Miedź Legnica - GKS Katowice 2017-08-05, 20:00 1:1
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 2017-08-06, 17:00 2:3

kolejka 3

Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2017-08-11, 19:00 3:1
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 2017-08-11, 20:45 1:2
Odra Opole - Miedź Legnica 2017-08-12, 12:30 2:4
Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice 2017-08-12, 17:30 0:1
Drutex-Bytovia - Ruch Chorzów 2017-08-12, 19:00 2:1
Chrobry Głogów - GKS Tychy 2017-08-13, 17:00 1:0
Stal Mielec - Olimpia Grudziądz 2017-08-13, 19:00 1:0
Wigry Suwałki - Górnik Łęczna 2017-08-13, 19:47 0:0
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce 2017-08-13, 20:00 1:0

kolejka 4

Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2017-08-18, 20:00 4:0
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 2017-08-18, 20:00 4:1
Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn 2017-08-18, 20:45 3:1
Górnik Łęczna - Stal Mielec 2017-08-18, 20:45 3:4
GKS Tychy - Drutex-Bytovia 2017-08-19, 14:45 1:0
Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów 2017-08-19, 17:00 0:1
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 2017-08-19, 17:00 0:0
Puszcza Niepołomice - Odra Opole 2017-08-19, 17:00 1:1
Raków Częstochowa - GKS Katowice 2017-08-19, 17:00 1:3

kolejka 5

Stomil Olsztyn - GKS Tychy 2017-08-22, 19:00 2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 2017-08-22, 20:45 1:0
Odra Opole - Raków Częstochowa 2017-08-23, 17:00 1:0
Wigry Suwałki - Miedź Legnica 2017-08-23, 18:00 0:2
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 2017-08-23, 19:00 1:0
Stal Mielec - Pogoń Siedlce 2017-08-23, 19:00 2:3
Chrobry Głogów - Górnik Łęczna 2017-08-23, 19:00 2:0
Drutex-Bytovia - Olimpia Grudziądz 2017-08-23, 19:00 0:1
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 2017-08-23, 20:45 1:0

kolejka 6

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2017-08-25, 20:45 3:3
Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki 2017-08-26, 17:00 2:1
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 2017-08-26, 17:00 2:2
GKS Katowice - Odra Opole 2017-08-27, 14:45 1:1
Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów 2017-08-27, 17:00 4:3
Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 2017-08-27, 17:00 1:1
Górnik Łęczna - Drutex-Bytovia 2017-08-27, 17:00 1:1
Miedź Legnica - Stal Mielec 2017-08-27, 20:00 0:0
Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów 2017-08-28, 19:00 1:1

kolejka 8

Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów 2017-09-08, 16:30 0:1
Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 2017-09-08, 19:00 1:0
Miedź Legnica - Drutex-Bytovia 2017-09-08, 20:45 2:1
Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2017-09-09, 14:45 1:0
Raków Częstochowa - Stal Mielec 2017-09-09, 16:00 1:2
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 2017-09-09, 16:00 1:0
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 2017-09-09, 18:00 1:0
GKS Katowice - Wigry Suwałki 2017-09-09, 18:00 0:1
Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 2017-09-10, 17:00 3:0

kolejka 7

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2017-09-02, 15:00 2:1
Drutex-Bytovia - Pogoń Siedlce 2017-09-02, 18:00 4:1
Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna 2017-09-02, 19:00 2:1
Chrobry Głogów - Miedź Legnica 2017-09-03, 12:30 1:2
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2017-09-13, 18:00 3:0
Stal Mielec - Puszcza Niepołomice 2017-09-13, 19:00 1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz 2017-09-13, 19:00 3:0
Ruch Chorzów - GKS Tychy 2017-09-14, 18:00 2:2
Wigry Suwałki - Raków Częstochowa 2017-09-27, 18:00 0:3

kolejka 9

Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 2017-09-16, 14:45 2:3
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 2017-09-16, 18:00 1:3
Wigry Suwałki - Odra Opole 2017-09-16, 18:00 2:1
Drutex-Bytovia - Puszcza Niepołomice 2017-09-16, 18:00 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce 2017-09-16, 18:00 2:0
Stomil Olsztyn - Miedź Legnica 2017-09-16, 19:00 2:0
Stal Mielec - GKS Katowice 2017-09-17, 12:30 3:2
GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 2017-09-17, 15:00 2:1
Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 2017-09-18, 19:00 1:2

kolejka 10

GKS Katowice - Chrobry Głogów 2017-09-22, 20:45 2:2
Odra Opole - Stal Mielec 2017-09-23, 12:45 1:0
Górnik Łęczna - GKS Tychy 2017-09-23, 16:00 1:0
Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn 2017-09-23, 16:00 3:1
Raków Częstochowa - Drutex-Bytovia 2017-09-23, 16:00 3:1
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 2017-09-23, 17:00 0:0
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki 2017-09-23, 18:00 0:1
Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2017-09-23, 19:35 0:2
Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów 2017-09-24, 16:00 1:3

kolejka 11

Ruch Chorzów - Miedź Legnica 2017-09-29, 20:45 1:0
Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa 2017-09-30, 17:00 1:3
Chrobry Głogów - Odra Opole 2017-09-30, 17:45 2:0
GKS Tychy - Pogoń Siedlce 2017-09-30, 18:00 2:3
Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec 2017-09-30, 18:00 1:1
Drutex-Bytovia - GKS Katowice 2017-09-30, 18:00 1:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice 2017-09-30, 18:00 2:1
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice 2017-10-01, 18:00 0:2
Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 2017-10-01, 19:00 1:0

kolejka 12

Miedź Legnica - GKS Tychy 2017-10-06, 19:00 2:1
Odra Opole - Drutex-Bytovia 2017-10-07, 12:30 1:0
Chojniczanka Chojnice - Górnik Łęczna 2017-10-07, 17:00 0:0
Wigry Suwałki - Stal Mielec 2017-10-07, 17:00 2:0
Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów 2017-10-18, 15:00 2:1
Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2017-10-18, 15:00 1:1
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 2017-10-18, 19:00 1:1
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 2017-10-18, 19:00 2:1
GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2017-10-18, 20:00 3:1

kolejka 13

Ruch Chorzów - Raków Częstochowa 2017-10-13, 18:00 1:0
Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 2017-10-13, 20:45 1:2
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 2017-10-14, 13:00 1:1
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice 2017-10-14, 17:00 1:1
Chrobry Głogów - Wigry Suwałki 2017-10-14, 17:00 3:3
Stomil Olsztyn - Odra Opole 2017-10-14, 17:15 2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 2017-10-14, 17:45 1:2
Drutex-Bytovia - Zagłębie Sosnowiec 2017-10-14, 18:00 2:2
Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 2017-10-14, 18:00 0:1

kolejka 14

Raków Częstochowa - GKS Tychy 2017-10-21, 12:30 2:2
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2017-10-21, 15:00 2:2
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce 2017-10-21, 17:00 0:2
Wigry Suwałki - Drutex-Bytovia 2017-10-21, 17:00 2:2
Miedź Legnica - Górnik Łęczna 2017-10-21, 18:00 0:0
Stal Mielec - Chrobry Głogów 2017-10-21, 18:00 3:0
Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz 2017-10-22, 15:00 2:1
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 2017-10-22, 17:00 5:1
GKS Katowice - Ruch Chorzów 2017-10-22, 17:45 1:2

kolejka 15

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 2017-10-27, 20:45 0:0
Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice 2017-10-28, 13:00 0:1
Pogoń Siedlce - Miedź Legnica 2017-10-28, 17:00 2:3
GKS Tychy - GKS Katowice 2017-10-28, 17:45 1:0
Drutex-Bytovia - Stal Mielec 2017-10-28, 18:00 0:0
Olimpia Grudziądz - Raków Częstochowa 2017-10-28, 18:00 1:2
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 2017-10-29, 17:00 0:0
Ruch Chorzów - Odra Opole 2017-10-29, 18:00 3:1
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki 2018-04-04, 18:00 1:2

kolejka 16

Stal Mielec - Stomil Olsztyn 2017-11-03, 18:00 1:3
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 2017-11-03, 20:45 2:1
Odra Opole - GKS Tychy 2017-11-04, 12:30 1:0
Puszcza Niepołomice - Pogoń Siedlce 2017-11-04, 13:00 2:3
Raków Częstochowa - Górnik Łęczna 2017-11-04, 14:00 3:1
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 2017-11-04, 16:00 0:0
Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2017-11-04, 16:00 3:0
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 2017-11-04, 18:00 2:0
Chrobry Głogów - Drutex-Bytovia 2017-11-05, 16:00 0:0

kolejka 17

Olimpia Grudziądz - Odra Opole 2017-11-11, 16:00 0:2
Górnik Łęczna - GKS Katowice 2017-11-12, 12:00 1:3
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 2017-11-12, 12:45 1:1
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 2017-11-12, 15:00 1:2
Drutex-Bytovia - Chojniczanka Chojnice 2017-11-12, 16:00 0:3
Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa 2017-11-12, 16:00 0:3
Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice 2017-11-12, 17:00 2:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 2017-11-21, 17:30 2:3
Ruch Chorzów - Wigry Suwałki 2017-11-22, 18:00 2:2

kolejka 18

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 2017-11-17, 18:00 1:0
Stomil Olsztyn - Drutex-Bytovia 2017-11-17, 18:00 0:1
Ruch Chorzów - Stal Mielec 2017-11-17, 20:45 1:2
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2017-11-18, 16:00 1:1
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 2017-11-18, 16:00 0:1
GKS Tychy - Wigry Suwałki 2017-11-18, 17:00 0:3
Pogoń Siedlce - GKS Katowice 2017-11-18, 17:00 1:1
Górnik Łęczna - Odra Opole 2017-11-19, 12:00 0:3
Miedź Legnica - Raków Częstochowa 2017-11-19, 17:45 1:1

kolejka 19

Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 2017-11-24, 18:00 0:1
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2017-11-24, 20:45 2:2
Odra Opole - Pogoń Siedlce 2017-11-25, 13:00 1:1
GKS Katowice - Miedź Legnica 2017-11-25, 16:00 1:0
Stal Mielec - GKS Tychy 2017-11-25, 17:45 3:0
Drutex-Bytovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2017-11-25, 18:00 1:1
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice 2017-11-26, 13:00 3:1
Chrobry Głogów - Ruch Chorzów 2017-11-26, 15:00 1:0
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz 2017-11-26, 16:00 1:0

kolejka 20

Miedź Legnica - Odra Opole 2018-03-02, 20:45 3:1
GKS Tychy - Chrobry Głogów 2018-03-03, 17:00 2:1
Górnik Łęczna - Wigry Suwałki 2018-03-03, 17:00 0:1
Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-03, 17:15 0:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn 2018-03-03, 17:45 1:0
Ruch Chorzów - Drutex-Bytovia 2018-03-04, 17:00 2:0
Olimpia Grudziądz - Stal Mielec 2018-04-24, 19:00 2:2
Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 2018-04-25, 17:00 1:0
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 2018-04-25, 18:00 0:1

kolejka 22

Miedź Legnica - Wigry Suwałki 2018-03-16, 20:45 2:0
Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-17, 14:00 1:1
Pogoń Siedlce - Stal Mielec 2018-03-17, 17:00 1:2
GKS Tychy - Stomil Olsztyn 2018-03-17, 17:45 1:0
Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia 2018-03-17, 18:00 2:1
Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2018-03-17, 18:00 0:2
Raków Częstochowa - Odra Opole 2018-04-04, 19:21 0:0
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2018-04-18, 19:00 0:2
Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2018-04-24, 17:00 2:1

kolejka 24

Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 2018-03-31, 12:00 0:1
Górnik Łęczna - Stomil Olsztyn 2018-03-31, 12:30 1:1
Puszcza Niepołomice - Stal Mielec 2018-03-31, 15:00 0:0
Pogoń Siedlce - Drutex-Bytovia 2018-03-31, 15:00 1:1
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 2018-03-31, 16:00 1:1
Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 2018-03-31, 17:00 2:1
GKS Tychy - Ruch Chorzów 2018-03-31, 17:45 2:0
Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2018-03-31, 18:00 0:0
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-31, 20:15 1:0

kolejka 25

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 2018-04-06, 19:00 0:0
Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce 2018-04-07, 17:00 0:2
Stal Mielec - Raków Częstochowa 2018-04-07, 17:45 2:3
GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 2018-04-07, 18:00 2:2
Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz 2018-04-07, 18:00 0:0
Drutex-Bytovia - Miedź Legnica 2018-04-07, 18:00 0:2
Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 2018-04-07, 18:00 3:1
Wigry Suwałki - GKS Katowice 2018-04-07, 18:00 0:2
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 2018-04-08, 17:45 1:0

kolejka 23

Odra Opole - GKS Katowice 2018-03-24, 18:00 1:2
Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice 2018-04-11, 17:00 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 2018-04-11, 18:00 1:1
Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice 2018-04-11, 18:00 1:1
Drutex-Bytovia - Górnik Łęczna 2018-04-11, 18:00 2:1
Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce 2018-04-11, 18:30 3:1
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 2018-04-11, 19:00 1:1
Stal Mielec - Miedź Legnica 2018-04-11, 19:00 1:1
Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 2018-04-11, 19:00 2:0

kolejka 26

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2018-04-14, 17:00 0:2
GKS Katowice - Stal Mielec 2018-04-14, 17:45 0:2
Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 2018-04-14, 19:00 0:1
Odra Opole - Wigry Suwałki 2018-04-14, 19:45 0:0
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 2018-04-14, 20:00 1:0
Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2018-04-15, 16:00 0:0
Puszcza Niepołomice - Drutex-Bytovia 2018-04-15, 17:00 2:0
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 2018-04-15, 17:45 1:3
Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 2018-04-15, 19:00 0:0

kolejka 27

Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce 2018-04-20, 18:00 0:6
GKS Tychy - Górnik Łęczna 2018-04-20, 19:00 2:0
Stal Mielec - Odra Opole 2018-04-20, 20:45 2:2
Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice 2018-04-21, 12:30 2:0
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 2018-04-21, 13:00 0:1
Chrobry Głogów - GKS Katowice 2018-04-21, 17:45 0:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 2018-04-21, 18:00 0:0
Drutex-Bytovia - Raków Częstochowa 2018-04-21, 18:00 1:0
Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec 2018-04-22, 15:30 1:0

kolejka 21

Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-09, 19:00 0:2
Stal Mielec - Górnik Łęczna 2018-03-09, 20:45 1:0
Odra Opole - Puszcza Niepołomice 2018-03-10, 15:00 0:0
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce 2018-03-10, 16:00 2:0
GKS Katowice - Raków Częstochowa 2018-03-10, 17:45 2:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 2018-03-10, 18:00 0:0
Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz 2018-03-10, 18:00 3:2
Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów 2018-04-24, 19:00 2:2
Drutex-Bytovia - GKS Tychy 2018-04-25, 18:00 1:0

kolejka 28

Odra Opole - Chrobry Głogów 2018-04-27, 20:45 1:1
Miedź Legnica - Ruch Chorzów 2018-04-28, 15:00 6:1
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2018-04-28, 15:30 3:1
Pogoń Siedlce - GKS Tychy 2018-04-28, 17:00 0:1
Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz 2018-04-28, 19:00 2:0
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2018-04-29, 13:15 2:1
Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2018-04-29, 17:00 1:3
GKS Katowice - Drutex-Bytovia 2018-04-29, 18:00 0:0
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 2018-04-29, 19:00 3:0

kolejka 29

Drutex-Bytovia - Odra Opole 2018-05-04, 18:00 1:0
Stal Mielec - Wigry Suwałki 2018-05-04, 20:00 3:0
GKS Tychy - Miedź Legnica 2018-05-04, 20:45 1:0
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 2018-05-05, 15:00 1:2
Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 2018-05-05, 16:00 3:0
Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 2018-05-05, 18:00 0:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 2018-05-05, 18:00 1:1
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 2018-05-05, 19:00 4:2
Stomil Olsztyn - GKS Katowice 2018-05-05, 19:00 1:0

kolejka 30

Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 2018-05-09, 17:00 1:2
Wigry Suwałki - Chrobry Głogów 2018-05-09, 17:30 1:1
Zagłębie Sosnowiec - Drutex-Bytovia 2018-05-09, 18:00 2:1
Raków Częstochowa - Ruch Chorzów 2018-05-09, 18:00 2:1
Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 2018-05-09, 19:00 1:1
Odra Opole - Stomil Olsztyn 2018-05-09, 19:45 2:4
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2018-05-09, 20:00 1:0
Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 2018-05-09, 20:00 2:1
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2018-05-09, 20:30 3:0

kolejka 31

Ruch Chorzów - GKS Katowice 2018-05-12, 17:45 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 2018-05-12, 18:00 1:2
Drutex-Bytovia - Wigry Suwałki 2018-05-12, 18:00 1:2
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 2018-05-12, 19:00 0:2
Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice 2018-05-12, 19:23 0:0
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 2018-05-13, 17:00 3:2
Chrobry Głogów - Stal Mielec 2018-05-13, 17:45 3:5
Górnik Łęczna - Miedź Legnica 2018-05-13, 19:00 1:1
GKS Tychy - Raków Częstochowa 2018-05-14, 18:00 0:3

kolejka 32

Odra Opole - Ruch Chorzów 2018-05-18, 20:45 0:3
GKS Katowice - GKS Tychy 2018-05-19, 15:00 1:2
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 2018-05-19, 16:00 1:2
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 2018-05-19, 18:00 3:0
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2018-05-19, 18:00 2:0
Raków Częstochowa - Olimpia Grudziądz 2018-05-19, 19:21 0:0
Stal Mielec - Drutex-Bytovia 2018-05-19, 20:00 2:2
Miedź Legnica - Pogoń Siedlce 2018-05-19, 20:00 2:0
Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna 2018-05-20, 17:00 2:0

kolejka 33

GKS Tychy - Odra Opole 2018-05-27, 12:45 3:0
Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 2018-05-27, 12:45 5:1
Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice 2018-05-27, 12:45 0:0
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 2018-05-27, 12:45 2:1
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 2018-05-27, 12:45 1:1
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-05-27, 12:45 0:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki 2018-05-27, 12:45 1:0
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 2018-05-27, 12:45 1:0
Drutex-Bytovia - Chrobry Głogów 2018-05-27, 12:45 3:3

kolejka 34

Odra Opole - Olimpia Grudziądz 2018-06-02, 15:00 1:0
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2018-06-03, 12:45 0:2
Chojniczanka Chojnice - Drutex-Bytovia 2018-06-03, 12:45 4:0
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 2018-06-03, 12:45 0:1
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2018-06-03, 12:45 0:4
Wigry Suwałki - Ruch Chorzów 2018-06-03, 12:45 6:0
GKS Katowice - Górnik Łęczna 2018-06-03, 12:45 1:0
Raków Częstochowa - Pogoń Siedlce 2018-06-03, 12:45 1:1
Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica 2018-06-03, 12:45 1:1

Puchar Polski » sezon 2017/2018



kolejka 1/64

Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 2017-07-15, 18:00 0:2

kolejka 1/32

Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 2017-07-22, 17:00 0:1

kolejka 1/16

GKS Tychy - Cracovia 2017-08-09, 19:30 1:1

Sparingi » sezon 2017/2018



Piast Gliwice - GKS Tychy 2017-06-24, 13:00 0:3
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2017-06-28, 10:00 1:1
Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 2017-07-01, 11:00 0:0
Warta Poznań - GKS Tychy 2017-07-11, 18:00 1:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 2017-09-02, 11:00 1:2
GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie 2017-12-01, 11:00 0:0
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice 2018-01-26, 12:00 0:0
GKS Tychy - Slezský FC Opava 2018-02-02, 11:00 1:2
Lech Poznań - GKS Tychy 2018-02-04, 13:00 2:0
GKS Tychy - Kotwica Kołobrzeg 2018-02-09, 16:00 2:1
GKS Tychy - KS Polkowice 2018-02-16, 11:00 1:0
Raków Częstochowa - GKS Tychy 2018-02-23, 11:00 0:2
GKS Tychy - Górnik II Zabrze 2018-03-10, 12:00 3:1
GKS Tychy - ŁKS Łódź 2018-03-23, 13:15 1:1

Wyszukiwarka



Tabela ligowa

1. Miedź Legnica 63
2. Zagłębie Sosnowiec 58
3. Chojniczanka Chojnice 56
4. GKS Tychy 55
5. GKS Katowice 54
6. Wigry Suwałki 52
7. Raków Częstochowa 51
8. Stal Mielec 51
9. Podbeskidzie Bielsko-Biała 46
10. Chrobry Głogów 46
11. Odra Opole 45
12. Puszcza Niepołomice 44
13. Drutex-Bytovia 40
14. Stomil Olsztyn 39
15. Pogoń Siedlce 38
16. Górnik Łęczna 35
17. Olimpia Grudziądz 31
18. Ruch Chorzów 27
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
niedziela, 3 czerwca 2018


GKS Tychy TV

24. kolejka Nice 1 Liga: Kulisy meczu GKS Tychy - Ruch Chorzów 2:0


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies