aktualności Wokół klubu

W przerwie pięciu spotkań GKS-u Tychy w rundzie jesiennej toczyła się walka o 10 000 złotych. W konkursie SuperGame: POPRZECZKA, sponsorowanym przez Superbet wzięło udział 25 uczestników, ale tylko jeden z nich zgarnął całą pulę!

Zasady konkursu, który wspólnie z naszym Sponsorem Głównym organizowaliśmy w przerwie meczów z: Wisłą Kraków, Resovią Rzeszów, Skrą Częstochowa, Puszczą Niepołomice i Ruchem Chorzów, z pozoru wydawały się bardzo proste. Zadaniem każdej z osób było trafić w poprzeczkę zza pola karnego.

Fot. Łukasz Sobala / pressimages.pl

Supergame: POPRZECZKA to boiskowa wersja naszej sztandarowej gry, jaką jest Supergame. Postanowiliśmy przenieść wirtualne emocje podczas przerw spotkań GKS-u Tychy. Jako Superbet lubimy dawać radość i nagrody. Podobały nam się bardzo emocje kibiców, jak stadion żył tym konkursem i z pewnością w przyszłości jeszcze wrócimy do tej specjalnej formy Supergame – mówi przedstawiciel Superbet, Bartosz Malaka.

Jak się okazało jedynym szczęśliwcem, który dokonał tej sztuki był pan Adam, stemplując bramkę podczas meczu z Puszczą Niepołomice. Dzięki temu zgarnął całą pulę, czyli 10 000 złotych!

Na co dzień trenuję i gram w piłkę, ale tutaj wiele zależało od szczęścia. Podchodząc do piłki miałem jednak w głowie myśl, żeby trafić w tę poprzeczkę i udało się, z czego jestem zadowolony – dodaje z kolei Adam Ryszka, zwycięzca konkursu SuperGame: POPRZECZKA.

Panu Adamowi gratulujemy, a tymczasem zachęcamy do skorzystania tradycyjnej oferty SuperGame od Superbet.