aktualności Pierwsza drużyna

W niedzielę, 7 sierpnia o godz. 12:40 piłkarze GKS-u Tychy rozegrają kolejne w obecnym sezonie spotkanie ligowe, z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Poniżej prezentujemy pakiet najważniejszych informacji przed meczem 4. kolejki Fortuna 1 Ligi.

BILETY I KARNETY

Trwa sprzedaż biletów na niedzielne spotkanie, jak i karnetów na rundę jesienną oraz cały sezon 2022/23. Wejściówkę online można zakupić do końca dnia, 6 sierpnia (sobota) na bilety.gkstychy.info.

W dniu meczu kasa stadionu (od ul. Edukacji) będzie czynna od godz. 9:00.

Przypominamy, że w dniu meczu cena biletu danego wariantu wzrasta o 5 zł.

Pełny cennik wejściówek w sezonie 2022/23 można znaleźć TUTAJ.

MOBILNY PUNKT SKLEPU INTERNETOWEGO

Na stadion warto dotrzeć odpowiednio wcześniej, nie tylko, by uniknąć kolejek do wejścia na obiekt, ale również, żeby zaopatrzyć się w trójkolorowe gadżety ze sklepu internetowego Klubu Piłkarskiego GKS Tychy, w tym oczywiście najnowszą koszulkę meczową. Sklepowego namiotu szukajcie w okolicy kasy od ul. Edukacji.

Fot. Łukasz Sobala / pressimages.pl

AKCJA EDUKUJEMY NA 7

Meczem z ŁKS-em Łódź swoją inaugurację miała również kolejna edycja popularnej wśród dzieci i młodzieży akcji Edukujemy na 7. W tym sezonie motywem przewodnim akcji będzie #NaszeMiastoNaszKlub. Poprzez regularną obecność na jesiennych spotkaniach Fortuna 1 Ligi przy Edukacji 7 każdy z uczestników będzie mógł poznawać charakterystyczne punkty naszego miasta i oczywiście zgarniać trójkolorowe nagrody!

Gdzie odebrać naklejki i nagrody?
Naklejki będą wydawane w trzech punktach Edukujemy na 7 zlokalizowanych w korytarzu za trybuną główną (sektory A-G), od strony boiska lekkoatletycznego i w okolicy młyna.

Z kolei nagrodę po drugim, czwartym, szóstym, ósmym i dziewiątym meczu będzie można odebrać w kasie stadionu, zgodnie z harmonogramem sprzedaży biletów na dane spotkanie. Warunkiem odbioru nagrody jest posiadanie wszystkich wymaganych naklejek (np. po drugim meczu naklejki STADION i ŻYRAFA, po czwartym STADION, ŻYRAFA, UM, MALUCH itd.).

Regulamin i więcej informacji o akcji TUTAJ.