Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
niedziela, 3 czerwca 2018

*'
Wygrywamy z Sosnowcem i kończymy ligę na 4 miejscu! Dziękujemy Państwu za cały sezon 2017/2018. Teraz czas na Mistrzostwa Świata, następnie wracamy na stadiony pierwszoligowe i rywalizację w Pucharze Polski. Do zobaczenia!
90+3'
KONIEC SPOTKANIA!!!
90+2'
Abramowicz wrzuca przed samą bramkę do Grzeszczyka i nasz kapitan dobija Zagłębie!!!
90+2'
GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
90'
Do ostatniego gwizdka sędzia dolicza minimum 3 minuty.
89'
Bezpośredni strzał Łukasza Grzeszczyka broni Dawid Kudła.
88'
Lewy narożnik pola karnego gospodarzy - faulowany Maciej Mańka.
85'
Na środku boiska faulowany Łukasz Grzeszczyk.
83'
6. Łukasz Matusiak 5. Maciej Mańka.
82'
Tym razem gorąco pod bramką Zagłębia, jednak na koniec piłka w rękach Kudły.
81'
Vamara Sanogo wrzuca z prawej strony w nasze pole karne, piłkę wybija Edgar Bernhardt.
79'
17. Jakub Vojtuš 26. Paweł Kaczmarczyk.
78'
Strzał z rzutu wolnego Tomasza Nowaka obija naszą poprzeczkę.
77'
66. Adam Banasiak 27. Vamara Sanogo.
77'
4. Marcin Biernat (sędzia widział faul).
75'
99. Tymoteusz Puchacz (faul).
74'
Faul w ataku zawodnika Zagłębia Sosnowiec.
73'
Nuno Malheiro mocno strzela z ostrego kąta i broni Konrad Jałocha.
72'
Na linii szesnastego metra zatrzymany Jakub Vojtuš.
69'
42. Alexandre Cristóvão M’Futila 87. Konrad Kumor.
68'
Grzeszczyk z wolnego na głowę Zapolnika... broni Kudła.
66'
16. Mateusz Cichocki (faul).
65'
Kolejna wrzutka w nasze pole karne i ponownie piłka w rękach Jałochy.
64'
11. Patryk Mularczyk 70. Nuno Malheiro.
62'
Na naszej połowie faulowany Łukasz Grzeszczyk .
61'
Marcin Biernat przerywa dobrą akcję gospodarzy.
58'
W naszym polu karnym faulowany Edgar Bernhardt.
57'
Alexandre Cristóvão wrzuca z prawej strony pod naszą bramkę, piłkę łapie Konrad Jałocha.
55'
Zapolnik w polu karnym zgrywa do Abramowicza i ten z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki Zagłębia.
55'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
54'
Zbyt mocne dośrodkowanie w nasze pole karne i piłka opuszcza plac gry.
53'
6. Łukasz Matusiak (faul).
51'
Bezpośredni strzał Lewickiego wysoko nad naszą poprzeczką.
49'
27. Daniel Tanżyna (faulował 18 metrów przed naszą bramką).
49'
Wrzutkę z lewej strony w nasze pole karne przecina Marcin Biernat.
48'
Dośrodkowanie Grzeszczyka z rzutu wolnego wyłapuje Kudła.
47'
Lewa strona pola karnego Zagłębia, faulowany Kamil Zapolnik.
46'
Rozpoczynamy II połowę meczu.
*'
W przerwie meczu bez zmian.
45+1'
Koniec I połowy meczu. Zapraszamy na kilkanaście minut przerwy.
45'
Do I połowy doliczono minimum 1 minutę.
44'
Tempo spotkania troszkę siadło, akcje w centralnej strefie boiska.
41'
Gospodarze domagają się kartki po zagraniu Biernata na Banasiaku, sędzia nawet nie widział powodu aby przerwać grę.
38'
Adam Banasiak strzela zza pola karnego - broni Konrad Jałocha.
36'
17. Jakub Vojtuš (faul).
35'
Tym razem Marcin Biernat czyści w naszym polu karnym.
34'
Patryk Mularczyk nie trafia w piłkę metr przed naszą, pustą już, bramką
33'
Nieporozumienie na linii Matusiak - Grzeszczyk.
32'
Grzeszczyk dośrodkowywał z narożnika boiska - piąstkował Kudła.
31'
Edgar Bernhardt wrzuca z prawej strony w pole karne Zagłębia... tylko rzut rożny.
28'
Dobra, szybka akcja gospodarzy i świetnie w obronie Jakub Piątek.
28'
Tym razem strzelał Jakub Vojtuš i ponownie z dużym szczęściem broni Kudła.
27'
Kamil Zapolnik mocno uderza zza pola karnego i z trudem broni Dawid Kudła.
25'
Rzut rożny dla gospodarzy, krótkie rozegranie, strzał z szesnastego metra Nowaka... minimalnie nad poprzeczką naszej bramki.
24'
Łukasz Grzeszczyk wrzuca z rzutu wolnego w pole karne rywali, piłkę wyłapuje Dawid Kudła.
23'
21. Sebastian Milewski (ostro zaatakował Mateusza Grzybka).
21'
Patryk Mularczyk na pozycji spalonej.
19'
Jakub Vojtuš strzela mocno z dystansu - niecelnie.
17'
Jakub Vojtuš fauluje przed polem karnym Zagłębia.
15'
Rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowanie, główka... nad poprzeczką.
14'
Gorąco pod naszą bramką, na szczęście na posterunku był Daniel Tanżyna.
12'
Tomasz Nowak na pozycji spalonej.
11'
Dobra akcja gospodarzy i świetnie broni Konrad Jałocha.
10'
Dośrodkowanie Abramowicza, uderzenie głową Zapolnika - broni Kudła.
7'
Marcin Biernat faulowany, następnie wdał się w sprzeczkę z Banasiakiem.
5'
Jakub Piątek z akcją prawą stroną boiska, niestety został wypchnięty i Dawid Kudla wznowi z "piątki".
4'
Daniel Tanżyna przerywa akcję Zagłębia Sosnowiec.
3'
Tym razem na środku boiska faulował Jakub Vojtuš.
1'
Na naszej połowie faulowany Mateusz Grzybek.
1'
Spotkanie rozpoczynają piłkarze GKS Tychy.
*'
Na murawie Stadionu Ludowego w Sosnowcu trwa rozgrzewka obu drużyn.
*'
Zagłębie Sosnowiec w dzisiejszym meczu wystąpi w czerwonych, natomiast GKS Tychy w białych strojach.
*'
Mecz, jako sędzia główny, poprowadzi Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska). Na zapleczu LOTTO Ekstraklasy „gwizdał” w dwunastu spotkaniach, w których to pokazał 64 żółte i 1 czerwoną kartkę oraz sześciokrotnie wskazał na wapno.
*'
W listopadowej potyczce na E7 w Tychach drużyny podzieliły się punktami po remisie 1:1, a bramki zdobywali: Szymon Lewicki dla Zagłębia Sosnowiec i Kamil Zapolnik dla GKS Tychy.
*'
Niedziela – 3 czerwca 2018r. – Stadion Ludowy w Sosnowcu – Serdecznie witamy z Kresowej 1 i zapraszamy na ostatni mecz Nice I ligi sezonu 2017/2018. Dzisiejszym rywalem GKS Tychy będzie Zagłębie Sosnowiec. Gospodarze tydzień temu zagwarantowali sobie awans do LOTTO Ekstraklasy i bez względu na dzisiejszy wynik zakończą w tabeli na drugim miejscu. Trójkolorowi, w najlepszym przypadku, pożegnają miniony sezon na trzeciej, a w najgorszym na ósmej pozycji.
*'
Zagłębie Sosnowiec: 1. Dawid Kudła (Br) 4. Arkadiusz Jędrych 6. Tomasz Nowak (Kpt) 11. Patryk Mularczyk 16. Mateusz Cichocki 20. Szymon Lewicki 21. Sebastian Milewski 42. Alexandre Cristóvão M’Futila 66. Adam Banasiak 77. Konrad Wrzesiński 99. Tymoteusz Puchacz. Trener: Dariusz Dudek.

GKS Tychy: 91. Konrad Jałocha (Br) 4. Marcin Biernat 6. Łukasz Matusiak 8. Łukasz Grzeszczyk (Kpt) 13. Mateusz Grzybek 16. Jakub Piątek 17. Jakub Vojtuš 25. Kamil Zapolnik 27. Daniel Tanżyna 32. Edgar Bernhardt 33. Dawid Abramowicz. Trener: Ryszard Tarasiewicz.