Dzisiaj w Tychach na E7 podział punktów. Dziękujemy Państwu za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live ze spotkań naszej drużyny.
Świetna szansa na koniec meczu, niestety Steblecki nie trafia w bramkę.
Do ostatniego gwizdka sędzia doliczył minimum 3 minuty.
Daleko od bramki rywala faulowany Łukasz Grzeszczyk.
89'
33. Dawid Abramowicz.
87'
Marcin Biernat najwyżej skacze w polu karnym rywala, niestety według sędziego faulował.
86'
16. Jakub Piątek 5. Maciej Mańka.
85'
Kontratak GKS Tychy, niestety Jakub Vojtuš przegrywa pojedynek z obrońcą.
84'
Rzut rożny dla Rakowa, z którego nic nie wynika.
83'
Daniel Tanżyna uprzedził rywala dwa metry od naszej bramki.
82'
Frekwencja na dzisiejszym spotkaniu to 4672 kibiców piłki nożnej – dziękujemy!
80'
23. Patryk Kun 27. Daniel Bartl.
79'
Rzut wolny dla GKS Tychy. Łukasz Grzeszczyk do Jakuba Vojtušia, strzał... zablokowany.
77'
Łukasz Grzeszczyk na pozycji spalonej.
76'
17. Sebastian Steblecki (faul w środku pola).
75'
96. Sebastian Musiolik 32. Szymon Lewicki.
73'
Keon Daniel wrzuca na głowę Dawida Abramowicza... minimalnie za wysoko.
71'
Rzut wolny dla Rakowa Częstochowy - środek boiska.
70'
30. Miłosz Szczepański 8. Adam Radwański.
68'
Dwie dogodne sytuacje dla GKS Tychy, w obu zabrakło trochę szczęścia.
67'
Dośrodkowanie z wolnego Grzeszczyka piąstkuje Gliwa.
66'
Daleko od bramki rywala faulowany Keon Daniel.
65'
Faul w ataku Sebastiana Stebleckiego.
62'
Rzut wolny dla gości, do naszej bramki około 30 metrów. wrzutka w pole karne - wybijamy.
61'
Marcin Biernat przerywa dobrze zapowiadającą się akcję Rakowa.
59'
Kontratak GKS Tychy przerywa gwizdek sędziego, podobno widział przewinienie.
58'
19. Michał Staniucha 9. Jakub Vojtuš.
57'
Grzeszczyk z narożnika pod bramkę rywala - wybijają obrońcy.
56'
Szybka akcja GKS Tychy, dośrodkowanie Abramowicza... tylko korner.
55'
Tym razem wrzutka z autu pod naszą bramkę, i tym razem górą obrona.
54'
Sebastian Steblecki fauluje rywala na naszej połowie.
52'
Dawid Abramowicz z autu w pole karne rywala - wybijają obrońcy.
49'
Rzut rożny dla Rakowa Częstochowy, dośrodkowanie... trzy świetne interwencje Konrada Jałochy.
46'
Rozpoczynamy II połowę meczu.
*'
93. Łukasz Bogusławski 17. Sebastian Steblecki.
Raków bez zmian w przerwie.
45'
Koniec I połowy. Zapraszamy na kilkanaście minut przerwy.
45'
Na naszej połowie faulowany Łukasz Grzeszczyk.
43'
Dośrodkowanie pod naszą bramkę i kolejny faul w ataku.
42'
W zamieszaniu pod naszą bramką piłka minimalnie mija słupek i mamy kolejny rzut rożny dla gości.
41'
Łukasz Grzeszczyk z narożnika boiska na głowę Michała Staniuchy... tylko boczna siatka.
40'
Keon Daniel świetnie uderzył z szesnastego metra i z dużym trudem broni Michał Gliwa.
38'
Dariusz Formella mocno uderza z ostrego kąta - broni Konrad Jałocha.
37'
Daleko od bramki rywala faulowany Mateusz Grzybek.
36'
Przed polem karnym Rakowa przewracany Łukasz Grzeszczyk - sędzia nakazuje grać dalej.
33'
Abramowicz wrzuca z autu w pole karne rywala i ponownie faula zawodnika atakującego.
31'
Rzut rożny dla Rakowa, dośrodkowanie - tym razem faul zawodnika gości w naszym polu karnym.
29'
Zderzenie Michała Gliwy z Michałem Staniuchą - faul w ataku.
28'
Tym razem Mateusz Grzybek zza pola karnego - piłka obija poprzeczkę bramki Gliwy.
27'
Mocny strzał zza pola karnego broni Konrad Jałocha, rzut rożny dla Rakowa.
24'
Daleko od naszej bramki faulowany Patryk Kun.
23'
Jakub Piątek podaje na prawe skrzydło do Michał Staniuchy, niestety piłka opuszcza plac gry i z autu wznowią goście.
21'
Kolejny rzut rożny dla Rakowa, dośrodkowanie, strzał... bardzo niecelnie.
19'
Łukasz Grzeszczyk wrzuca z wolnego w pole karne gości - piłkę wyłapuje Gliwa.
18'
Abramowicz do Grzeszczyka na szesnasty metr, strzał... zablokowany w ostatniej chwili.
17'
Korner dla zawodników z Częstochowy, z którego nic nie wynika.
16'
Kontratak gości, dośrodkowanie Niewulisa... w porę wrócił Keon Daniel.
15'
Pierwszy rzut rożny dal Rakowa. Krótkie rozegranie i przejmujemy piłkę.
13'
Ponownie gorąco pod bramką GKS Tychy i świetna interwencja Konrada Jałochy.
12'
Dośrodkowanie Mateusza Grzybka pod bramkę rywala - wybijają obrońcy z Częstochowy.
11'
Tym razem w naszym polu karnym czyści Marcin Biernat.
10'
Dośrodkowanie Patryka Kuna z lewej strony, w polu karnym futbolówkę przejmuje Grzybek.
8'
Mateusz Grzybek faulowany na środku boiska.
6'
Faul w ataku zawodnika Rakowa.
5'
Daleko od naszej bramki faulowany Sebastian Musiolik.
4'
Kolejna akcja gości, tym razem Jałoch uprzedził Malinowskiego.
2'
Pierwszy strzał na naszą bramkę wysoko nad poprzeczką.
1'
Spotkanie rozpoczynają piłkarze GKS Tychy.
*'
Wyjściowe „jedenastki” wyprowadzane przez arbitrów na murawę tyskiego stadionu.
*'
Na murawie tyskiego stadionu trwa rozgrzewka obu drużyn.
*'
Raków Częstochowa w dzisiejszym meczu wystąpi w czerwono-niebieskich, natomiast GKS Tychy w czarnych strojach.
*'
Mecz, jako sędzia główny, poprowadzi Wojciech Myć z Lublina. Będzie to jego dziewiąte spotkanie w tym sezonie, we wcześniejszych pojedynkach pokazał 34 żółtych i 1 czerwoną kartkę, czterokrotnie wskazał na „wapno”.
*'
Sobota – 20 października 2018r. – Stadion Miejski w Tychach – Serdecznie witamy z E7 i zapraszamy na piętnastą kolejkę FORTUNA I LIGI sezonu 2018/2019. Dzisiejszym rywalem GKS Tychy będzie Raków Częstochowa. Goście po rozegraniu 13. spotkań są liderem z 28. punktami na koncie. Trójkolorowi mają 15. „oczek” po 14. meczach i zajmują trzynastą pozycję w tabeli. Ostatnio Raków bezbramkowo zremisował w Bielsku z Podbeskidziem, GKS także podzielił się punktami z rywalem, przywożąc punkt z Suwałk po remisie z Wigrami 2:2 (bramki dla tyszan zdobył Hubert Adamczyk).
*'
GKS Tychy: 91. Konrad Jałocha (Br) 4. Marcin Biernat 8. Łukasz Grzeszczyk (Kpt) 13. Mateusz Grzybek 16. Jakub Piątek 19. Michał Staniucha 21. Hubert Adamczyk 27. Daniel Tanżyna 31. Keon Daniel 33. Dawid Abramowicz 93. Łukasz Bogusławski. Trener: Ryszard Tarasiewicz.

Raków Częstochowa: 1. Michał Gliwa (Br) 6. Andrzej Niewulis (Kpt) 11. Dariusz Formella 13. Piotr Malinowski 14. Kamil Kościelny 17. Petr Schwarz 19. Marcin Listowski 23. Patryk Kun 28. Arkadiusz Kasperkiewicz 30. Miłosz Szczepański 96. Sebastian Musiolik. Trener: Marek Papszun.