GKS Tychy - Górnik Łęczna
piątek, 20 kwietnia 2018

*'
Prezent na urodziny GKS TYCHY!!! Kamil Zapolnik strzelając 2 gole dopisuje wraz z drużyną 3 punkty!!! Dziękujemy Państwu za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live ze spotkań GKS Tychy.
90+3'
KONIEC!!!
90+3'
Strzał Zapolnika zza pola karnego obok słupka.
90+2'
Na boisku oczekiwania na ostatni gwizdek.
90'
Do ostatniego gwizdka sędzia doliczył minimum 3 minuty.
89'
11. Nikolas Wróblewski 26. Paweł Kaczmarczyk.
86'
19. Filip Szewczyk 21. Dariusz Jarecki.
85'
Bezpośredni strzał Łukasza Grzeszczyka broni Sergiusz Prusak.
84'
20.Łukasz Wiech (faul).
84'
Daleko od naszej bramki faulował Dawid Abramowicz.
83'
Dzisiejsze spotkanie na żywo ogląda 5327 kibiców piłki nożnej – dziękujemy!
81'
5. Maciej Mańka 17. Jakub Vojtuš.
79'
Jurij Wereszczak strzela z dystansu - broni Konrad Jałocha.
77'
Łukasz Grzeszczyk uderza głową... obok prawego słupka bramki Sergiusza Prusaka.
76'
Raz jeszcze golkiper GKS Tychy w roli głównej po mocnym strzale rywala.
75'
Dwie z rzędu świetne interwencje Konrada Jałochy.
74'
Faul w ataku Kamila Zapolnika.
73'
90. Mikołaj Lebedyński 9. Jurij Wereszczak.
72'
Dośrodkowanie Grzeszczyka z rzutu wolnego zbyt mocne - piłka wychodzi na aut bramkowy.
71'
8. Marcin Flis (faul).
69'
45. Przemysław Pitry 88. Sergei Mośnikov.
66'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego Łukasza Grzeszczyka i piłkę głową do bramki pakuje Kamil Zapolnik!!!
66'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
65'
Rzut rożny dla gości, dośrodkowanie wyłapuje Konrad Jałocha.
64'
Minimalnie zbyt mocne podanie Daniela do Zapolnika i piłka w rękach Prusaka.
63'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! Kamil Zapolnik strzela z jedenastego metra.
61'
4. Marcin Biernat (ucierpiał w polu karnym).
61'
18. Arkadiusz Kasperkiewicz (faul).
60'
Rzut karny dla GKS Tychy - faulowany Marcin Biernat.
60'
Dośrodkowanie Grzeszczyka z rzutu wolnego piąstkuje Prusak.
59'
Prawa strona pola karnego gości - faulowany Grzybek.
56'
Dla odmiany świetna interwencja Konrada Jałochy.
55'
53'
Tym razem zza pola karnego strzela Łukasz Bogusławski, także niecelnie.
51'
Rajd Grzeszczyka lewą stroną boiska, wpada w pole karne, zagrywa do środka... wybijają obrońcy.
50'
Mikołaj Lebedyński strzela zza pola karnego - broni Konrad Jałocha.
49'
Grzeszczyk wrzuca na głowę Mańki, uderzenie... obok słupka.
48'
Łukasz Bogusławski faulowany na środku boiska.
46'
Rozpoczynamy II połowę meczu.
*'
W przerwie meczu bez zmian.
45+2'
Koniec I połowy. Zapraszamy na kilkanaście minut przerwy.
45+1'
Popychany Kamil Zapolnik pada w polu karnym - sędzia nie widział przewinienia.
45'
Do pierwszej połowy sędzia doliczył minimum 1 minutę.
45'
Tym razem Zapolnik blisko zdobycia gola - tylko rzut rożny.
44'
Ponownie gorąco pod naszą bramką, tym razem świetna interwencja Konrada Jałochy.
42'
Tomasz Makowski uderza z ostrego kąta, piłka o centymetry mija spojenie słupka z porzeczką.
41'
Rzut rożny dla GKS Tychy, dośrodkowanie Wróblewskiego... łapie Prusak.
37'
Strzał Nikolasa Wróblewskiego z sześciu metrów minimalnie niecelny.
34'
Maciej Mańka dośrodkowywał z prawej strony w pole karne rywala i ponownie górą obrońcy z Łęcznej.
32'
W okolicach naszego pola karnego faulowany Mateusz Grzybek.
31'
Ponownie Kamil Zapolnik na pozycji spalonej.
31'
Zakotłowało się pod naszą bramką , na szczęście Daniel Tanżyna był na posterunku.
30'
Z rzutu wolnego wrzucał w pole karne rywala Łukasz Grzeszczyk, niestety Kamil Zapolnik na pozycji spalonej.
28'
Marcin Flis zagrywa ręką na środku boiska.
25'
Keon Daniel powstrzymał kontratak gości.
23'
22'
Mateusz Grzybek blokuje mocny strzał rywala.
21'
Dawid Abramowicz wrzuca z autu w pole karne gości - wybijają obrońcy z Łęcznej.
19'
Rzut wolny dla gości, wrzutka w nasze pole karne i piąstkowanie Jałochy.
18'
Łukasz Grzeszczyk uderza zza pola karnego - nad poprzeczką.
16'
Keon Daniel wrzuca piłkę w pole karne rywala, ta niestety zostaje wyłapana przez Prusaka.
14'
Tomasz Makowski strzela wysoko nad poprzeczką naszej bramki.
12'
Mocny strzał z dystansu Dawida Abramowicza mocno niecelny.
11'
Daleko od bramki rywala faulowany Łukasz Grzeszczyk.
9'
Korner dla Górnika, dośrodkowanie Łuszkiewicza przelatuje przez całe pole karne i wychodzi na aut.
7'
Rzut rożny dla GKS Tychy, dośrodkowanie Nikolasa Wróblewskiego wybijają obrońcy.
6'
Marcin Biernat faulowany z lewej strony naszego pola karnego.
4'
Zawodnik Górnika Łęczna na pozycji spalonej.
2'
Na połowie rywala podcinany Łukasz Grzeszczyk, sędzia nie widział przewinienia.
1'
Spotkanie rozpoczynają piłkarze Górnika Łęczna.
*'
Na murawie tyskiego stadionu trwa rozgrzewka obu drużyn.
*'
Górnik Łęczna w dzisiejszym meczu wystąpi w zielono-czarnych, natomiast GKS Tychy w czarnych strojach.
*'
Mecz, jako sędzia główny, poprowadzi Piotr Urban z Warszawy. W obecnym sezonie gościł już na E7 w Tychach, będąc rozjemcą w meczu GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała, wówczas drużyny podzieliły się punktami po remisie 3:3.
*'
We wrześniowej potyczce lepsi okazali się nasi dzisiejsi przeciwnicy wygrywając z naszą drużyną 1:0 po trafieniu Dariusza Jareckiego.
*'
Piątek – 20 kwietnia 2018r. – Stadion Miejski w Tychach – 47 Urodziny GKS TYCHY! Serdecznie witamy z E7 i zapraszamy na kolejny mecz Nice I ligi sezonu 2017/2018. Dzisiejszym rywalem GKS Tychy będzie Górnik Łęczna. Goście po 25 rozegranych meczach zajmują 16 pozycję w tabeli mając 13 punktów mniej od Trójkolorowych plasujących się na 11 miejscu.
*'
GKS Tychy: 91. Konrad Jałocha (Br) 4. Marcin Biernat 5. Maciej Mańka 8. Łukasz Grzeszczyk (Kpt) 11. Nikolas Wróblewski 13. Mateusz Grzybek 25. Kamil Zapolnik 27. Daniel Tanżyna 31. Keon Daniel 33. Dawid Abramowicz 93. Łukasz Bogusławski. Trener: Trener: Ryszard Tarasiewicz

Górnik Łęczna: 79. Sergiusz Prusak (Br. Kpt.) 6. Paweł Sasin 8. Marcin Flis 11. Patryk Szysz 14. Adrian Łuszkiewicz 18. Arkadiusz Kasperkiewicz 19. Filip Szewczyk 20.Łukasz Wiech 26. Tomasz Makowski 45. Przemysław Pitry 90. Mikołaj Lebedyński. Trener: Sławomir Nazaruk.