aktualności 1 Liga

W środę, na 3 domowy mecz z rzędu, przyjeżdża do Tychów Rawlplug Sokół Łańcut, który zajmuje 4 miejsce w tabeli. 

Sokół po 6 zwycięstwa z rzędu, w ostatnim czasie jest w dołku, gdyż nie wygrał meczu od 2 kolejek. Postaramy się w środę, żeby to zwycięstwo przyszło im jeszcze później. Głównym motorem napędowy łańcucian jest dobrze znany w Tychach Piotr Wieloch. Piotr notuje w tym sezonie 14 punktów na mecz, rozdając przy tym 3.4 asyst i zbierając 1.9 zbiórek. Pomaga mu przy punktowaniu Maciej Klima. Podkoszowy trafia średnio 12.6 punktów i zbiera 5.8 zbiórek. W trakcie sezonu odszedł z klubu Mariusz Konopatzki, który zasilił szeregi ekstraklasowej Legii Warszawa. Łańcut w tym sezonie trafia 88.3 punkty (3 w lidze), a traci 83.1. Jest 4 w lidze pod względem skuteczności za 3, która wynosi 35.7%. 

Jest to nasz ostatni mecz z serii domowych spotkań. W sobotę będziemy odpoczywać, ponieważ czeka nas pauza. Na razie myślami jesteśmy przy środowym meczu. Liczy się tylko zwycięstwo. 

Początek spotkania 12.02.2020 o 19:00. Przypominamy, że podczas meczu będzie możliwość wygrania podwójnego zaproszenia na mecz reprezentacji Polski z Izraelem, który odbędzie się w Gliwicach. 

Zapraszamy!