position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Kadra

Koszykówka › Drużyna › Kadra
/

Sezon 2018/19

Stoją od lewej: Szymon Woźniak, Michał Jankowski, Paweł Zmarlak, Paweł Bogdanowicz, Filip Taisner, Maciej Maj, Jakub Fenrych, Bassey Usendiah, Damian Szymczak

Siedzą od lewej: Piotr Wieloch, Piotr Hałas, Łukasz Kaczmarski, Paweł Kroczek, Tomasz Jagiełka, Wojciech Jagiełka, Jarosław Danielak, Jakub Gruth, Jakub Zawadzki, Kacper Majka

fot. Michał Giel


rozgrywający

nrimię i nazwiskodata urodzeniawzrostwagapoprzedni klub
2pl Szymon Woźniak 2000-09-02187 cm74 kgMOSM Tychy
10pl Piotr Wieloch 1994-03-07184 cm83 kgBiofarm Basket Poznań
67pl Kacper Majka 1997-01-06183 cm78 kgAZS AWF Mickiewicz Katowice

rzucający obrońca

nrimię i nazwiskodata urodzeniawzrostwagapoprzedni klub
5pl Damian Szymczak 1995-04-28186 cm88 kgSKK Siedlce
11pl Piotr Hałas 1987-02-17190 cm90 kgStal Ostrów Wielkopolski
19pl Jakub Zawadzki 1998-09-19185 cm76 kgMOSM Tychy

silny skrzydłowy

nrimię i nazwiskodata urodzeniawzrostwagapoprzedni klub
9pl Paweł Bogdanowicz 1987-03-04197 cm97 kgPogoń Prudnik
13pl Paweł Zmarlak 1982-09-07195 cm97 kgGTK Gliwice
21pl Filip Taisner 1994-11-21204 cm101 kgAZS Gliwice

niski skrzydłowy

nrimię i nazwiskodata urodzeniawzrostwagapoprzedni klub
6pl Bassey Usendiah 1997-01-20192 cm83 kgMOSM Tychy
12pl Michał Jankowski 1987-09-16192 cm95 kgAZS Częstochowa

środkowy/center

nrimię i nazwiskodata urodzeniawzrostwagapoprzedni klub
40pl Maciej Maj 1988-10-03200 cm105 kgMCKiS Jaworzno
55pl Jakub Fenrych 1992-04-05199 cm98 kgMOSM Tychy

sztab szkoleniowy

imię i nazwiskodata urodzeniafunkcja
pl Tomasz Jagiełka 1982-06-22I trener
pl Wojciech Jagiełka 1986-08-03II trener
pl Łukasz Kaczmarski Kierownik drużyny
pl Jarosław Danielak Media
pl Jakub Gruth Trener przygotowania motorycznego
pl Paweł Kroczek Fizjoterapeuta

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Jamalex Polonia 1912 Leszno 9
2. Rawlplug Sokół Łańcut 8
3. FutureNet Śląsk Wrocław 8
4. Polfarmex Kutno 8
5. WKK Wrocław 7
6. AZS AGH Kraków 7
7. Biofarm Basket Poznań 7
8. Enea Astoria Bydgoszcz 6
9. STK Czarni Słupsk 6
10. GKS Tychy 6
11. Górnik Trans.eu Wałbrzych 6
12. Pogoń Prudnik 6
13. Elektrobud-Investment ZB Pruszków 6
14. KS Księżak Syntex Łowicz 6
15. Energa Kotwica Kołobrzeg 5
16. SKK Siedlce 4
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 86:70
sobota, 13 października 2018


GKS Tychy TV

Tomasz Jagiełka: Zespół bardzo ambitnie podchodzi do każdego treningu


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies