position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Terminarz

Koszykówka › Drużyna › Terminarz

I liga » sezon 2018/2019



skocz do aktualnej kolejki

kolejka 1

FutureNet Śląsk Wrocław - Polfarmex Kutno 2018-09-29 87:77
(19:19, 19:24, 30:16, 19:18)
AZS AGH Kraków - STK Czarni Słupsk 2018-09-29 66:87
(22:23, 11:23, 16:25, 17:16)
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik 2018-09-29 82:76
(18:23, 20:11, 14:27, 30:15)
Biofarm Basket Poznań - Energa Kotwica Kołobrzeg 2018-09-29 83:82
(14:21, 19:22, 20:21, 30:18)
KS Księżak Syntex Łowicz - Enea Astoria Bydgoszcz 2018-09-29 73:84
(20:14, 14:21, 20:16, 19:33)
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut 2018-09-29, 19:00 85:90
(23:18, 23:25, 22:28, 17:19)
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2018-09-30 70:63
(21:15, 18:18, 13:18, 18:12)
WKK Wrocław - SKK Siedlce 2018-10-25 94:80
(32:24, 23:20, 21:19, 18:17)

kolejka 2

Elektrobud-Investment ZB Pruszków - FutureNet Śląsk Wrocław 2018-10-05 56:81
(8:22, 20:16, 16:20, 12:23)
Pogoń Prudnik - Biofarm Basket Poznań 2018-10-06 92:80
(28:23, 20:17, 21:21, 23:19)
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS AGH Kraków 2018-10-06 76:85
(11:25, 24:27, 16:14, 25:19)
WKK Wrocław - KS Księżak Syntex Łowicz 2018-10-06 91:76
(36:23, 14:17, 23:17, 18:19)
Rawlplug Sokół Łańcut - SKK Siedlce 2018-10-06 89:63
(26:12, 22:21, 28:15, 13:15)
Energa Kotwica Kołobrzeg - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2018-10-06 56:76
(13:27, 13:21, 20:15, 10:13)
STK Czarni Słupsk - Górnik Trans.eu Wałbrzych 2018-10-07 77:66
(19:20, 17:15, 19:11, 22:20)
Polfarmex Kutno - GKS Tychy 2018-10-07, 17:30 61:75
(16:14, 17:21, 17:22, 11:18)

kolejka 3

FutureNet Śląsk Wrocław - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2018-10-13 86:82
(23:31, 24:16, 22:13, 17:22)
SKK Siedlce - Polfarmex Kutno 2018-10-13 72:86
(19:23, 25:19, 8:13, 20:31)
KS Księżak Syntex Łowicz - Rawlplug Sokół Łańcut 2018-10-13 85:109
(27:35, 24:24, 11:26, 23:24)
AZS AGH Kraków - WKK Wrocław 2018-10-13 93:74
(28:16, 28:11, 21:25, 16:22)
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Enea Astoria Bydgoszcz 2018-10-13 76:66
(19:15, 20:13, 23:12, 14:26)
Biofarm Basket Poznań - STK Czarni Słupsk 2018-10-13 76:71
(24:18, 22:18, 12:20, 18:15)
Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg 2018-10-13 82:79
(21:26, 24:21, 21:21, 16:11)
GKS Tychy - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2018-10-13, 19:00 86:70
(21:22, 26:19, 22:14, 17:15)

kolejka 4

Enea Astoria Bydgoszcz - Biofarm Basket Poznań 2018-10-17 93:62
(22:8, 26:22, 26:18, 19:14)
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 2018-10-17 75:60
(17:15, 15:14, 22:16, 21:15)
Rawlplug Sokół Łańcut - AZS AGH Kraków 2018-10-17 75:66
(16:20, 19:15, 18:17, 22:14)
Polfarmex Kutno - KS Księżak Syntex Łowicz 2018-10-17 76:59
(20:19, 20:9, 20:14, 16:17)
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - SKK Siedlce 2018-10-17 75:57
(23:22, 12:11, 21:10, 19:14)
STK Czarni Słupsk - Energa Kotwica Kołobrzeg 2018-10-17 84:88
(18:26, 20:19, 22:21, 24:22)
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Pogoń Prudnik 2018-10-17 103:64
(35:15, 20:16, 26:17, 22:16)
FutureNet Śląsk Wrocław - GKS Tychy 2018-10-17, 19:30 94:61
(26:18, 23:10, 17:15, 28:18)

kolejka 5

SKK Siedlce - FutureNet Śląsk Wrocław 2018-10-20 102:104
(16:33, 22:19, 26:11, 38:41)
KS Księżak Syntex Łowicz - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2018-10-20 70:56
(16:14, 16:8, 22:16, 16:18)
AZS AGH Kraków - Polfarmex Kutno 2018-10-20 75:86
(22:22, 11:15, 18:21, 24:28)
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Rawlplug Sokół Łańcut 2018-10-20 62:82
(13:15, 15:25, 18:26, 16:16)
Biofarm Basket Poznań - WKK Wrocław 2018-10-20 62:72
(21:19, 10:21, 11:17, 20:15)
Pogoń Prudnik - STK Czarni Słupsk 2018-10-20 83:93
(11:29, 25:20, 14:26, 33:18)
Energa Kotwica Kołobrzeg - Enea Astoria Bydgoszcz 2018-10-20 73:77
(19:15, 21:21, 7:23, 26:18)
GKS Tychy - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2018-10-20, 18:00 80:83
(22:17, 25:30, 15:17, 18:19)

kolejka 6

KS Księżak Syntex Łowicz - FutureNet Śląsk Wrocław 2018-10-27 77:100
(21:21, 16:32, 20:20, 20:27)
Enea Astoria Bydgoszcz - Pogoń Prudnik 2018-10-27 89:78
(22:18, 22:17, 17:29, 28:14)
Polfarmex Kutno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 2018-10-27 73:77
(22:15, 14:18, 24:17, 13:27)
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - AZS AGH Kraków 2018-10-27 73:71
(15:11, 19:29, 17:15, 22:16)
Rawlplug Sokół Łańcut - Biofarm Basket Poznań 2018-10-27 89:88
(28:25, 14:20, 23:20, 24:23)
Jamalex Polonia 1912 Leszno - STK Czarni Słupsk 2018-10-27 79:66
(9:14, 19:16, 18:20, 33:16)
WKK Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 2018-10-27 92:78
(27:26, 19:16, 31:17, 15:19)
GKS Tychy - SKK Siedlce 2018-10-27, 19:00 91:74
(24:6, 17:23, 23:14, 27:31)

kolejka 7

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2018-11-03 62:51
(13:12, 14:12, 18:18, 17:9)
SKK Siedlce - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2018-11-03 85:78
(17:25, 23:26, 24:19, 21:8)
AZS AGH Kraków - FutureNet Śląsk Wrocław 2018-11-03 97:88
(18:20, 26:16, 17:23, 36:29)
Biofarm Basket Poznań - Polfarmex Kutno 2018-11-03 70:73
(21:22, 18:22, 16:17, 15:12)
Pogoń Prudnik - WKK Wrocław 2018-11-03 87:79
(19:25, 21:13, 28:20, 19:21)
STK Czarni Słupsk - Enea Astoria Bydgoszcz 2018-11-03 90:92
(28:19, 17:25, 23:25, 22:23)
KS Księżak Syntex Łowicz - GKS Tychy 2018-11-03 75:82
(20:22, 18:19, 19:19, 18:22)
Energa Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut 2018-11-13 68:90
(9:24, 13:21, 26:26, 20:19)

kolejka 8

WKK Wrocław - STK Czarni Słupsk 2018-11-07 100:76
(29:22, 37:21, 17:17, 17:16)
Rawlplug Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 2018-11-07 98:89
(24:16, 21:21, 31:24, 22:28)
Polfarmex Kutno - Energa Kotwica Kołobrzeg 2018-11-07 87:85
(16:19, 18:22, 28:26, 25:18)
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Biofarm Basket Poznań 2018-11-07 67:61
(14:12, 18:20, 13:14, 22:15)
SKK Siedlce - KS Księżak Syntex Łowicz 2018-11-07 104:81
(34:29, 19:13, 25:21, 26:18)
FutureNet Śląsk Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 2018-11-07 91:78
(23:21, 25:14, 15:25, 28:18)
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Enea Astoria Bydgoszcz 2018-11-07 72:58
(21:15, 19:10, 12:13, 20:20)
GKS Tychy - AZS AGH Kraków 2018-11-07, 19:00 112:102
(29:31, 23:17, 22:25, 38:29)

kolejka 9

Biofarm Basket Poznań - FutureNet Śląsk Wrocław 2018-11-10 70:79
(12:17, 24:13, 15:23, 19:26)
AZS AGH Kraków - SKK Siedlce 2018-11-10 94:72
(32:14, 18:20, 26:18, 18:20)
KS Księżak Syntex Łowicz - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2018-11-10 97:80
(24:18, 27:24, 19:16, 27:22)
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Energa Kotwica Kołobrzeg 2018-11-10 80:74
(20:23, 15:18, 14:17, 31:16)
Pogoń Prudnik - Polfarmex Kutno 2018-11-10 89:66
(22:15, 27:19, 24:15, 16:17)
Enea Astoria Bydgoszcz - WKK Wrocław 2018-11-10 62:76
(23:21, 12:21, 12:14, 15:20)
STK Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 2018-11-10 86:94
(28:25, 16:18, 18:25, 24:26)
Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy 2018-11-10, 18:30 73:65
(18:12, 4:19, 24:6, 27:28)

kolejka 10

FutureNet Śląsk Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 2018-10-30 101:80
(18:24, 30:15, 27:20, 26:21)
SKK Siedlce - Górnik Trans.eu Wałbrzych 2018-11-17 81:95
(10:27, 21:26, 21:23, 29:19)
Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Astoria Bydgoszcz 2018-11-17 73:95
(26:23, 23:23, 14:24, 10:25)
Polfarmex Kutno - STK Czarni Słupsk 2018-11-17 79:81
(20:16, 27:33, 17:19, 15:13)
Jamalex Polonia 1912 Leszno - WKK Wrocław 2018-11-17 72:64
(22:15, 13:19, 17:21, 20:9)
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Pogoń Prudnik 2018-11-17 75:88
(22:18, 17:22, 13:28, 23:20)
KS Księżak Syntex Łowicz - AZS AGH Kraków 2018-11-17 94:89
(22:20, 25:24, 24:26, 23:19)
GKS Tychy - Biofarm Basket Poznań 2018-11-17, 19:00 94:83
(17:24, 28:22, 28:16, 21:21)

kolejka 11

Biofarm Basket Poznań - SKK Siedlce 2018-11-24 96:57
(19:18, 31:6, 23:4, 23:29)
Enea Astoria Bydgoszcz - Polfarmex Kutno 2018-11-24 88:69
(26:15, 24:18, 14:25, 24:11)
Pogoń Prudnik - FutureNet Śląsk Wrocław 2018-11-24 87:80
(25:24, 24:17, 16:9, 22:30)
STK Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2018-11-24 80:60
(21:12, 21:19, 17:14, 21:15)
WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 2018-11-24 93:90
(29:20, 22:24, 22:19, 20:27)
Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Księżak Syntex Łowicz 2018-11-24 68:72
(10:19, 22:17, 19:18, 17:18)
AZS AGH Kraków - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2018-11-24 95:75
(25:17, 22:21, 20:25, 28:12)
Energa Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 2018-11-24, 18:00 99:84
(21:22, 31:22, 15:21, 32:19)

kolejka 12

Polfarmex Kutno - WKK Wrocław 2018-12-01 82:69
(24:21, 15:17, 24:17, 19:14)
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Rawlplug Sokół Łańcut 2018-12-01 85:74
(29:18, 21:13, 20:22, 15:21)
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Enea Astoria Bydgoszcz 2018-12-01 87:88
(20:17, 23:26, 20:21, 24:24)
Energa Kotwica Kołobrzeg - SKK Siedlce 2018-12-01 98:93
(25:22, 16:17, 22:28, 35:26)
KS Księżak Syntex Łowicz - Biofarm Basket Poznań 2018-12-01 85:82
(24:16, 19:22, 22:17, 20:27)
FutureNet Śląsk Wrocław - STK Czarni Słupsk 2018-12-01 96:83
(28:27, 30:15, 27:15, 11:26)
AZS AGH Kraków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 2018-12-01 68:73
(24:17, 8:16, 22:20, 14:20)
GKS Tychy - Pogoń Prudnik 2018-12-01, 18:00 91:68
(27:14, 18:13, 24:21, 22:20)

kolejka 13

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2018-12-08 62:78
(13:23, 19:16, 18:23, 12:16)
Energa Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Syntex Łowicz 2018-12-08 98:66
(26:10, 29:10, 22:19, 21:27)
Biofarm Basket Poznań - AZS AGH Kraków 2018-12-08 77:67
(16:14, 22:19, 22:17, 27:17)
Pogoń Prudnik - SKK Siedlce 2018-12-08 98:85
(35:17, 17:22, 17:24, 29:22)
Rawlplug Sokół Łańcut - Polfarmex Kutno 2018-12-08 84:77
(16:30, 25:13, 23:18, 20:16)
Enea Astoria Bydgoszcz - FutureNet Śląsk Wrocław 2018-12-08 86:91
(26:25, 13:30, 29:17, 18:19)
WKK Wrocław - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2018-12-08 71:68
(23:15, 13:16, 13:15, 22:22)
STK Czarni Słupsk - GKS Tychy 2018-12-08, 18:00 72:76
(18:18, 18:19, 21:22, 15:17)

kolejka 14

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Biofarm Basket Poznań 2018-12-15 70:72
(21:14, 16:21, 18:19, 15:18)
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Polfarmex Kutno 2018-12-15 86:84
(18:22, 27:25, 21:19, 20:18)
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut 2018-12-15 69:52
(20:17, 14:17, 22:8, 13:10)
FutureNet Śląsk Wrocław - WKK Wrocław 2018-12-15 91:72
(20:9, 27:24, 20:21, 24:18)
KS Księżak Syntex Łowicz - Pogoń Prudnik 2018-12-15 89:80
(23:19, 24:19, 23:20, 19:22)
SKK Siedlce - STK Czarni Słupsk 2018-12-15 94:88
(22:25, 20:27, 27:14, 25:22)
AZS AGH Kraków - Energa Kotwica Kołobrzeg 2018-12-15 79:70
(17:20, 11:11, 24:8, 27:31)
GKS Tychy - Enea Astoria Bydgoszcz 2018-12-15, 18:00 76:78
(22:21, 13:22, 16:21, 25:14)

kolejka 15

Energa Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych 2018-12-21 95:80
(23:23, 36:11, 26:30, 10:16)
WKK Wrocław - GKS Tychy 2018-12-21, 18:00 74:67
(17:16, 17:18, 18:15, 22:18)
Biofarm Basket Poznań - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2018-12-22 78:65
(16:22, 25:29, 21:7, 16:7)
Enea Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce 2018-12-22 106:92
(20:21, 26:21, 23:24, 37:26)
Pogoń Prudnik - AZS AGH Kraków 2018-12-22 102:81
(28:15, 24:22, 23:22, 27:22)
Rawlplug Sokół Łańcut - FutureNet Śląsk Wrocław 2018-12-22 82:79
(29:11, 14:26, 25:26, 14:16)
Polfarmex Kutno - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2018-12-22 82:87
(16:21, 27:25, 17:22, 22:19)
STK Czarni Słupsk - KS Księżak Syntex Łowicz 2018-12-22 96:73
(31:20, 20:18, 23:15, 22:20)

kolejka 22

Rawlplug Sokół Łańcut - Energa Kotwica Kołobrzeg 2018-12-13 104:93
(34:25, 26:29, 24:26, 20:13)
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 2019-02-09 73:68
(25:15, 14:15, 21:18, 13:20)
Enea Astoria Bydgoszcz - STK Czarni Słupsk 2019-02-09 86:59
(24:17, 26:16, 24:11, 12:15)
Polfarmex Kutno - Biofarm Basket Poznań 2019-02-09 63:64
(24:18, 10:14, 16:13, 13:19)
Jamalex Polonia 1912 Leszno - SKK Siedlce 2019-02-09 81:86
(23:20, 16:19, 14:23, 28:24)
WKK Wrocław - Pogoń Prudnik 2019-02-09 70:67
(25:12, 16:18, 16:22, 13:15)
GKS Tychy - KS Księżak Syntex Łowicz 2019-02-09, 18:00 95:77
(30:20, 24:19, 26:17, 15:21)
FutureNet Śląsk Wrocław - AZS AGH Kraków 2019-03-06

kolejka 16

Energa Kotwica Kołobrzeg - Biofarm Basket Poznań 2019-01-05 71:86
(20:25, 21:21, 20:13, 10:27)
Enea Astoria Bydgoszcz - KS Księżak Syntex Łowicz 2019-01-05 100:73
(16:26, 34:15, 24:19, 26:13)
STK Czarni Słupsk - AZS AGH Kraków 2019-01-05 85:73
(22:21, 15:21, 20:20, 28:11)
Polfarmex Kutno - FutureNet Śląsk Wrocław 2019-01-05 63:90
(12:25, 15:29, 21:17, 15:19)
Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych 2019-01-05 87:88
(15:27, 22:21, 31:17, 19:23)
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2019-01-05 65:73
(17:13, 24:14, 11:21, 13:25)
SKK Siedlce - WKK Wrocław 2019-01-05 98:84
(29:21, 17:18, 20:28, 32:17)
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy 2019-01-05, 17:30 89:97
(22:27, 22:18, 22:22, 23:30)

kolejka 17

SKK Siedlce - Rawlplug Sokół Łańcut 2019-01-12 73:91
(19:22, 19:24, 15:21, 20:24)
FutureNet Śląsk Wrocław - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2019-01-12 90:76
(27:28, 21:17, 21:14, 21:17)
Biofarm Basket Poznań - Pogoń Prudnik 2019-01-12 93:86
(24:15, 17:22, 27:25, 25:24)
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Energa Kotwica Kołobrzeg 2019-01-12 88:77
(16:20, 27:11, 22:23, 23:23)
KS Księżak Syntex Łowicz - WKK Wrocław 2019-01-12 96:84
(26:16, 19:32, 25:24, 26:12)
AZS AGH Kraków - Enea Astoria Bydgoszcz 2019-01-12 64:84
(20:16, 12:18, 17:26, 15:24)
Górnik Trans.eu Wałbrzych - STK Czarni Słupsk 2019-01-12 64:74
(15:21, 21:15, 11:25, 17:13)
GKS Tychy - Polfarmex Kutno 2019-01-12, 19:00 115:74
(25:17, 28:18, 32:24, 30:15)

kolejka 18

Enea Astoria Bydgoszcz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 2019-01-19 95:77
(22:7, 28:22, 20:25, 25:23)
Polfarmex Kutno - SKK Siedlce 2019-01-19 100:80
(25:26, 27:22, 27:13, 21:19)
Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Syntex Łowicz 2019-01-19 86:68
(19:20, 27:11, 19:24, 21:13)
Jamalex Polonia 1912 Leszno - FutureNet Śląsk Wrocław 2019-01-19 88:102
(28:22, 19:30, 27:26, 14:24)
WKK Wrocław - AZS AGH Kraków 2019-01-19 84:81
(25:17, 17:15, 18:26, 24:23)
STK Czarni Słupsk - Biofarm Basket Poznań 2019-01-19 87:71
(23:12, 14:22, 29:22, 21:15)
Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik 2019-01-19 87:81
(27:23, 21:18, 17:16, 22:24)
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - GKS Tychy 2019-01-19, 18:00 67:65
(24:20, 17:10, 17:15, 9:20)

kolejka 19

AZS AGH Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut 2019-01-23 78:82
(21:20, 26:19, 14:24, 17:19)
SKK Siedlce - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2019-01-23 80:87
(17:10, 17:14, 21:21, 25:42)
Pogoń Prudnik - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2019-01-23 78:72
(21:19, 17:17, 19:14, 21:22)
Energa Kotwica Kołobrzeg - STK Czarni Słupsk 2019-01-23 64:84
(14:22, 12:14, 22:21, 16:27)
Biofarm Basket Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz 2019-01-23 91:84
(29:28, 23:13, 19:25, 20:18)
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 2019-01-23 82:51
(26:13, 21:9, 22:12, 13:17)
KS Księżak Syntex Łowicz - Polfarmex Kutno 2019-01-23 91:79
(26:24, 21:15, 25:16, 19:24)
GKS Tychy - FutureNet Śląsk Wrocław 2019-01-23, 19:00 97:84
(27:24, 22:15, 25:15, 23:30)

kolejka 20

Enea Astoria Bydgoszcz - Energa Kotwica Kołobrzeg 2019-01-26 95:66
(16:32, 29:11, 26:14, 24:9)
Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych 2019-01-26 68:74
(9:19, 24:17, 19:23, 16:15)
STK Czarni Słupsk - Pogoń Prudnik 2019-01-26 67:59
(9:21, 22:11, 19:13, 17:14)
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - KS Księżak Syntex Łowicz 2019-01-26 64:58
(17:14, 23:15, 9:16, 15:13)
WKK Wrocław - Biofarm Basket Poznań 2019-01-26 93:85
(24:23, 25:23, 20:21, 24:18)
FutureNet Śląsk Wrocław - SKK Siedlce 2019-01-26 121:79
(29:22, 31:17, 36:14, 25:26)
Jamalex Polonia 1912 Leszno - GKS Tychy 2019-01-26, 18:00 101:97
(30:20, 31:23, 15:30, 25:24)
Polfarmex Kutno - AZS AGH Kraków 2019-01-30 80:66
(17:22, 24:15, 22:15, 17:14)

kolejka 21

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Polfarmex Kutno 2019-02-02 82:63
(22:15, 18:11, 21:9, 21:28)
AZS AGH Kraków - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2019-02-02 64:75
(11:15, 22:14, 12:24, 19:22)
Biofarm Basket Poznań - Rawlplug Sokół Łańcut 2019-02-02 84:78
(22:8, 25:23, 13:24, 24:23)
Pogoń Prudnik - Enea Astoria Bydgoszcz 2019-02-02 103:89
(37:24, 29:23, 22:19, 15:23)
STK Czarni Słupsk - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2019-02-02 88:67
(17:14, 31:26, 25:19, 15:8)
Energa Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 2019-02-02 79:68
(20:15, 20:15, 26:15, 13:23)
FutureNet Śląsk Wrocław - KS Księżak Syntex Łowicz 2019-02-02 123:88
(27:23, 33:25, 32:24, 31:16)
SKK Siedlce - GKS Tychy 2019-02-02, 15:00 89:71
(34:19, 11:24, 21:8, 23:20)

kolejka 23

STK Czarni Słupsk - WKK Wrocław 2019-02-13 71:73
(26:17, 18:17, 13:18, 14:21)
Biofarm Basket Poznań - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2019-02-13 45:79
(14:21, 14:11, 9:28, 8:19)
Pogoń Prudnik - Rawlplug Sokół Łańcut 2019-02-13 95:88
(31:29, 15:20, 31:19, 18:20)
Energa Kotwica Kołobrzeg - Polfarmex Kutno 2019-02-13 102:80
(32:31, 27:22, 19:7, 24:20)
KS Księżak Syntex Łowicz - SKK Siedlce 2019-02-13 103:84
(27:19, 21:27, 31:18, 24:20)
Enea Astoria Bydgoszcz - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2019-02-13 94:84
(23:24, 18:21, 24:23, 29:16)
Górnik Trans.eu Wałbrzych - FutureNet Śląsk Wrocław 2019-02-13 75:72
(18:12, 16:18, 25:19, 16:23)
AZS AGH Kraków - GKS Tychy 2019-02-13, 18:00 76:90
(19:27, 20:29, 22:16, 15:18)

kolejka 24

SKK Siedlce - AZS AGH Kraków 2019-02-16
Polfarmex Kutno - Pogoń Prudnik 2019-02-16 82:76
(19:22, 25:17, 9:21, 29:16)
Rawlplug Sokół Łańcut - STK Czarni Słupsk 2019-02-16 92:71
(25:18, 19:22, 23:20, 25:11)
Jamalex Polonia 1912 Leszno - KS Księżak Syntex Łowicz 2019-02-16 88:76
(17:17, 27:21, 23:23, 21:15)
Energa Kotwica Kołobrzeg - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2019-02-16 79:61
(22:22, 15:13, 22:13, 20:13)
WKK Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 2019-02-16
FutureNet Śląsk Wrocław - Biofarm Basket Poznań 2019-02-16
GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych 2019-02-16, 19:00 88:87
(26:20, 19:17, 19:28, 24:22)

kolejka 25

Biofarm Basket Poznań - GKS Tychy 2019-03-02, 15:30

Puchar Polski » sezon 2018/2019



Aktualnie brak spotkań spełniających podane warunki...

Play-off » sezon 2018/2019



Aktualnie brak spotkań spełniających podane warunki...

Sparingi » sezon 2018/2019



GKS Tychy - Polonia Bytom 2018-08-24, 18:30 114:75
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - GKS Tychy 2018-08-31, 18:00 60:68
(14:17, 9:18, 17:20, 20:13)
GKS Tychy - FutureNet Śląsk Wrocław 2018-09-07, 17:00 78:81
Biofarm Basket Poznań - GKS Tychy 2018-09-08, 11:00 91:85
GKS Tychy - Pogoń Prudnik 2018-09-14, 19.30 82:83
(22:16, 19:24, 17:22, 24:21)
GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut 2018-09-15, 16:00 100:94
(24:24, 18:22, 27:17, 31:31)

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Rawlplug Sokół Łańcut 40
2. FutureNet Śląsk Wrocław 39
3. Enea Astoria Bydgoszcz 39
4. GKS Tychy 38
5. Jamalex Polonia 1912 Leszno 38
6. WKK Wrocław 37
7. STK Czarni Słupsk 36
8. Górnik Trans.eu Wałbrzych 36
9. Elektrobud-Investment ZB Pruszków 36
10. Pogoń Prudnik 35
11. Biofarm Basket Poznań 34
12. Energa Kotwica Kołobrzeg 33
13. Polfarmex Kutno 33
14. KS Księżak Syntex Łowicz 33
15. SKK Siedlce 29
16. AZS AGH Kraków 28
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych 88:87
sobota, 16 lutego 2019


GKS Tychy TV

Muzyczne podsumowanie 2018 roku w GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies