position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Terminarz

Koszykówka › Drużyna › Terminarz

I liga » sezon 2017/2018



skocz do aktualnej kolejki

kolejka 1

Siarka Tarnobrzeg - GKS Tychy 2017-09-23 72:81
(26:21, 23:19, 13:29, 10:12)
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Sokół Łańcut 2017-09-23, 17:00 75:80
(31:18, 12:23, 16:16, 16:23)
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - KK Warszawa 2017-09-23, 17:30 84:58
(31:15, 17:15, 13:23, 23:5)
Pogoń Prudnik - SKK Siedlce 2017-09-23, 17:30 76:64
(23:18, 16:12, 17:12, 20:22)
Polfarmex Kutno - WKS Śląsk Wrocław 2017-09-23, 17:30 86:74
(25:14, 17:19, 25:16, 19:25)
Spójnia Stargard - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2017-09-23, 18:00 85:65
(24:18, 28:10, 18:18, 15:19)
Energa Kotwica Kołobrzeg - Biofarm Basket Poznań 2017-09-23, 18:00 49:69
(26:17, 8:20, 9:21, 6:11)
KSK Noteć Inowrocław - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2017-09-23, 18:00 58:102
(12:26, 21:30, 8:23, 17:23)

kolejka 2

SKK Siedlce - Energa Kotwica Kołobrzeg 2017-09-30 63:69
(18:12, 12:20, 18:22, 15:15)
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Spójnia Stargard 2017-09-30 71:88
(14:21, 10:26, 23:19, 24:22)
Sokół Łańcut - KK Warszawa 2017-09-30 85:71
(23:16, 16:14, 24:21, 22:20)
WKS Śląsk Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 2017-09-30 70:56
(14:19, 20:16, 18:9, 18:12)
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - KSK Noteć Inowrocław 2017-09-30 89:52
(15:22, 24:8, 24:7, 26:15)
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Siarka Tarnobrzeg 2017-09-30 97:61
(20:21, 22:9, 23:16, 32:15)
Enea Astoria Bydgoszcz - Polfarmex Kutno 2017-09-30 62:73
(16:23, 20:8, 13:22, 13:20)
GKS Tychy - Pogoń Prudnik 2017-09-30, 19:00 103:76
(29:20, 20:19, 25:19, 29:18)

kolejka 3

KK Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 2017-10-07 56:72
(13:11, 8:28, 19:18, 16:15)
Spójnia Stargard - Sokół Łańcut 2017-10-07 92:67
(19:25, 22:22, 30:11, 21:9)
KSK Noteć Inowrocław - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 2017-10-07 71:94
(21:24, 14:14, 18:32, 18:24)
Siarka Tarnobrzeg - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2017-10-07 85:78
(15:24, 23:16, 16:27, 31:11)
Pogoń Prudnik - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2017-10-07 63:75
(16:20, 17:22, 20:14, 10:19)
Biofarm Basket Poznań - SKK Siedlce 2017-10-07 86:72
(16:18, 18:13, 26:18, 26:23)
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Enea Astoria Bydgoszcz 2017-10-07 79:98
(12:18, 21:22, 24:25, 22:33)
Energa Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 2017-10-07 89:81
(16:22, 17:7, 29:19, 27:33)

kolejka 4

Jamalex Polonia 1912 Leszno - Energa Kotwica Kołobrzeg 2017-10-14 92:75
(27:22, 24:22, 20:19, 21:12)
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2017-10-14 72:88
(14:22, 23:22, 10:23, 25:21)
Sokół Łańcut - KSK Noteć Inowrocław 2017-10-14 92:77
(21:16, 27:10, 23:24, 21:27)
WKS Śląsk Wrocław - Spójnia Stargard 2017-10-14 94:100
(25:24, 13:27, 31:24, 25:25)
KK Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 2017-10-14 76:86
(22:25, 10:23, 19:24, 25:14)
Polfarmex Kutno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 2017-10-14 57:43
(13:14, 15:12, 18:7, 11:10)
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Pogoń Prudnik 2017-10-14 71:72
(23:19, 22:25, 11:20, 15:8)
GKS Tychy - Biofarm Basket Poznań 2017-10-14, 19:00 95:91
(31:16, 18:27, 11:29, 35:19)

kolejka 5

Polfarmex Kutno - KK Warszawa 2017-10-18 62:25
(25:9, 13:5, 9:2, 15:9)
Spójnia Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz 2017-10-18 89:84
(20:18, 23:14, 25:26, 21:26)
KSK Noteć Inowrocław - WKS Śląsk Wrocław 2017-10-18 74:66
(10:18, 21:15, 24:14, 19:19)
Siarka Tarnobrzeg - Sokół Łańcut 2017-10-18 63:82
(19:20, 13:18, 13:24, 18:20)
Pogoń Prudnik - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 2017-10-18 67:84
(18:18, 8:30, 19:23, 22:13)
Biofarm Basket Poznań - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2017-10-18 71:68
(20:20, 12:7, 25:21, 14:20)
SKK Siedlce - GKS Tychy 2017-10-18 90:97
(23:21, 30:24, 20:27, 17:25)
Energa Kotwica Kołobrzeg - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2017-10-18

kolejka 6

Jamalex Polonia 1912 Leszno - SKK Siedlce 2017-10-21
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Energa Kotwica Kołobrzeg 2017-10-21
Pogoń Prudnik - Sokół Łańcut 2017-10-21
WKS Śląsk Wrocław - Siarka Tarnobrzeg 2017-10-21
Enea Astoria Bydgoszcz - KSK Noteć Inowrocław 2017-10-21
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KK Warszawa 2017-10-21
Polfarmex Kutno - Spójnia Stargard 2017-10-21
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Biofarm Basket Poznań 2017-10-21

kolejka 7

Energa Kotwica Kołobrzeg - Sokół Łańcut 2017-10-09 77:85
(16:21, 25:22, 21:19, 15:23)
Spójnia Stargard - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 2017-10-28
KSK Noteć Inowrocław - Polfarmex Kutno 2017-10-28
Siarka Tarnobrzeg - Enea Astoria Bydgoszcz 2017-10-28
Pogoń Prudnik - WKS Śląsk Wrocław 2017-10-28
Biofarm Basket Poznań - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 2017-10-28
SKK Siedlce - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2017-10-28
GKS Tychy - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2017-10-28, 18:00

kolejka 8

R8 Basket AZS Politechnika Kraków - SKK Siedlce 2017-11-04
Sokół Łańcut - Biofarm Basket Poznań 2017-11-04
WKS Śląsk Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 2017-11-04
Enea Astoria Bydgoszcz - Pogoń Prudnik 2017-11-04
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KSK Noteć Inowrocław 2017-11-04
KK Warszawa - Spójnia Stargard 2017-11-04
Polfarmex Kutno - Siarka Tarnobrzeg 2017-11-04
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - GKS Tychy 2017-11-04

kolejka 9

KSK Noteć Inowrocław - KK Warszawa 2017-11-08
Siarka Tarnobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 2017-11-08
Pogoń Prudnik - Polfarmex Kutno 2017-11-08
Biofarm Basket Poznań - WKS Śląsk Wrocław 2017-11-08
SKK Siedlce - Sokół Łańcut 2017-11-08
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2017-11-08
GKS Tychy - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 2017-11-08
Energa Kotwica Kołobrzeg - Enea Astoria Bydgoszcz 2017-11-08

kolejka 10

Jamalex Polonia 1912 Leszno - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 2017-11-11
Sokół Łańcut - GKS Tychy 2017-11-11
WKS Śląsk Wrocław - SKK Siedlce 2017-11-11
Enea Astoria Bydgoszcz - Biofarm Basket Poznań 2017-11-11
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 2017-11-11
KK Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 2017-11-11
Spójnia Stargard - KSK Noteć Inowrocław 2017-11-11
Polfarmex Kutno - Energa Kotwica Kołobrzeg 2017-11-11

kolejka 11

Siarka Tarnobrzeg - Spójnia Stargard 2017-11-18
Pogoń Prudnik - KK Warszawa 2017-11-18
Biofarm Basket Poznań - Polfarmex Kutno 2017-11-18
SKK Siedlce - Enea Astoria Bydgoszcz 2017-11-18
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Sokół Łańcut 2017-11-18
GKS Tychy - WKS Śląsk Wrocław 2017-11-18
Energa Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 2017-11-18
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 2017-11-18

kolejka 12

Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2017-11-28
WKS Śląsk Wrocław - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2017-11-28
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Biofarm Basket Poznań 2017-11-28
KK Warszawa - Energa Kotwica Kołobrzeg 2017-11-28
Spójnia Stargard - Pogoń Prudnik 2017-11-28
KSK Noteć Inowrocław - Siarka Tarnobrzeg 2017-11-28
Polfarmex Kutno - SKK Siedlce 2017-11-28
GKS Tychy - Enea Astoria Bydgoszcz 2017-11-28

kolejka 13

Pogoń Prudnik - KSK Noteć Inowrocław 2017-12-02
Biofarm Basket Poznań - KK Warszawa 2017-12-02
SKK Siedlce - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 2017-12-02
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Enea Astoria Bydgoszcz 2017-12-02
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Sokół Łańcut 2017-12-02
Energa Kotwica Kołobrzeg - Spójnia Stargard 2017-12-02
GKS Tychy - Polfarmex Kutno 2017-12-02
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - WKS Śląsk Wrocław 2017-12-02

kolejka 14

WKS Śląsk Wrocław - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 2017-12-06
Enea Astoria Bydgoszcz - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2017-12-06
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 2017-12-06
KK Warszawa - SKK Siedlce 2017-12-06
Spójnia Stargard - Biofarm Basket Poznań 2017-12-06
KSK Noteć Inowrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 2017-12-06
Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Prudnik 2017-12-06
Polfarmex Kutno - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2017-12-06

kolejka 15

Biofarm Basket Poznań - KSK Noteć Inowrocław 2017-12-09
SKK Siedlce - Spójnia Stargard 2017-12-09
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 2017-12-09
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Enea Astoria Bydgoszcz 2017-12-09
Sokół Łańcut - WKS Śląsk Wrocław 2017-12-09
Energa Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 2017-12-09
GKS Tychy - KK Warszawa 2017-12-09
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Polfarmex Kutno 2017-12-09

kolejka 16

Enea Astoria Bydgoszcz - Sokół Łańcut 2017-12-16
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 2017-12-16
KK Warszawa - Jamalex Polonia 1912 Leszno 2017-12-16
Spójnia Stargard - GKS Tychy 2017-12-16
KSK Noteć Inowrocław - SKK Siedlce 2017-12-16
Siarka Tarnobrzeg - Biofarm Basket Poznań 2017-12-16
Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg 2017-12-16
Polfarmex Kutno - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 2017-12-16

kolejka 17

Biofarm Basket Poznań - Pogoń Prudnik 2017-12-23
SKK Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 2017-12-23
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Spójnia Stargard 2017-12-23
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - KK Warszawa 2017-12-23
R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 2017-12-23
Sokół Łańcut - Polfarmex Kutno 2017-12-23
WKS Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 2017-12-23
GKS Tychy - KSK Noteć Inowrocław 2017-12-23

Puchar Polski » sezon 2017/2018



Aktualnie brak spotkań spełniających podane warunki...

Play-off » sezon 2017/2018



Aktualnie brak spotkań spełniających podane warunki...

Sparingi » sezon 2017/2018



GKS Tychy - AZS AWF Mickiewicz - Romus Katowice 2017-09-16, 18:00 80:67

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Sokół Łańcut 11
2. Spójnia Stargard 10
3. Jamalex Polonia 1912 Leszno 9
4. GKS Tychy 9
5. Polfarmex Kutno 8
6. R8 Basket AZS Politechnika Kraków 8
7. Biofarm Basket Poznań 7
8. WKS Śląsk Wrocław 7
9. Energa Kotwica Kołobrzeg 7
10. Siarka Tarnobrzeg 7
11. Pogoń Prudnik 7
12. Enea Astoria Bydgoszcz 6
13. KSK Noteć Inowrocław 6
14. Elektrobud-Investment ZB Pruszków 5
15. KK Warszawa 5
16. SKK Siedlce 4
17. Zetkama Doral Nysa Kłodzko 4
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Pogoń Prudnik 103:76
sobota, 30 września 2017


GKS Tychy TV

Tomasz Jagiełka przed startem sezonu


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies