Lider za mocny!

poniedziałek, 26 października 2015 08:05
Rafał Głód
Tyszanie przegrali w Krośnie z liderem pierwszej ligi. Koszykarze Miasta Szkła wygrali szósty mecz z rzędu umacniając się na czele tabeli.

W rozegranym wczoraj meczu koszykarze GKS Tychy przegrali na wyjeździe z Miastem Szkła Krosno 78:69. Nie udało się zrobić niespodzianki i lider pierwszej ligi odniósł szóste z rzędu zwycięstwo umacniając się na czele tabeli. Zdecydowanie wygrali pierwszą połowę meczu  schodząc do szatni z wynikiem 46:23. W drugiej połowie to już inna gra tyskiego zespołu, który mozolnie odrabiał straty wygrywając trzecią i czwartą kwartę. Niestety nie pozwoliło to wygrać całego meczu i ostatecznie przegrali 78:69. Najwięcej - 14 punktów - rzucił Tomasz Deja. Następne spotkanie tyszanie zagrają w najbliższą sobotę we własnej hali ze Zniczem Pruszków.

Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 78:69 (23:9, 23:14, 18:25, 14:21)

Miasto Szkła Krosno - Małgorzaciak 19, Rduch 16 (2), Oczkowicz 15 (3), Dłuski 10, Bręk 8 (2), Wyka 5, Baran 3 (1), Pełka 2.

GKS Tychy - Deja 14 (2), Bzdyra 12 (2), Szpyrka 11 (2), Piechowicz 9, Hałas 7 (1), Barycz 7, Dziemba 4, Olczak 3 (1), Basiński 2.