ACK UTH Rosa Radom - GKS Tychy 71:76

sobota, 22 listopada 2014 21:26
autor: Michał Rus

Podopieczni Tomasza Jagiełki przerwali passę trzech porażek z rzędu, wygrywając dzisiaj na wyjeździe z Rosą Radom 76:71. Swoją wysoką dyspozycję potwierdził Piotr Hałas, który zdobył 23 punkty.

Bez dwóch zdań koszykarze GKS Tychy pokazali dzisiaj klasę i charakter. Mecz rozpoczął się dla nich fatalnie - pierwszą kwartę przegrali 9:23. Na początku drugiej kwarty przegrywali już nawet 9:28.

Tyszanie zaczęli jednak mozolnie odrabiać straty. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pod koniec drugiej kwarty przegrywali już tylko 37:42, a kapitalna postawa w trzeciej kwarcie dała im prowadzenie 59:53 przed ostatnią częścią gry!

Czwarta kwarta to pełna kontrola sytuacji ze strony tyskich koszykarzy, którzy odnieśli znakomite zwycięstwo 76:71.

ACK UTH Rosa Radom - GKS Tychy 71:76 (23:9, 19:28, 11:22, 18:17)