Przedsmak inauguracji!

sobota, 15 września 2018 10:16
Jarosław Danielak
Tyszanie zmierzą się dzisiaj na turnieju w Tychach z Sokołem Łańcut, który będzie przeciwnikiem GKS w pierwszej kolejce pierwszej ligi.

W pierwszym dniu turnieju Sokół Łańcut długo prowadził z Polonią Leszno i wydawało się, że ma mecz pod kontrolą. Jednak pod koniec trzeciej kwarty Polonia złapała wiatr w żagle i odwróciła losy meczu na swoją korzyść wygrywając 98:91. W drugim  meczu gospodarz GKS Tychy podejmował Pogoń Prudnik. Początek nie zwiastował porażki tyszan, jednak Pogoń nie pozwalała na powiększenie przewagi kilkukrotnie równając wynik na tablicy. Końcówka meczu zwiastowała dogrywkę przy jednopunktowym prowadzeniu przyjezdnych 82:83. Ostatnia akcja należała do GKS jednak zbiórka po niecelnym rzucie należała do Pogoni. Tym samym w dniu dzisiejszym zmierzą się w finale z Polonia Leszno a tyszanie przetestują w meczu o trzecie miejsce Łańcut przed pierwszą kolejką ligi, w której zagrają właśnie z Sokołem.

niedziela, 14 kwietnia 2019

28. kolejka I Ligi: Wypowiedzi i skrót meczu GKS Tychy - STK Czarni Słupsk 102:103