position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Jankes zostaje w GKS Tychy!

Koszykówka › Aktualności › Wiadomości
niedziela, 1 lipca 2018 11:04
autor: Jarosław Danielak
Michał Giel
Na kolejne dwa sezony związał się kontraktem z GKS Tychy Michał Jankowski.

Popularny Jankes dołączył do tyskiej drużyny w trakcie sezonu wykorzystując okienko transferowe. Bardzo szybko zdobył sobie sympatię kibiców swoją walecznością i zaangażowaniem. Wielokrotnie wybierany był do grona najlepszej piątki kolejki. Nie dziwi fakt, że trener Tomasz Jagiełka zaproponował mu współpracę na kolejne lata i widzi go w roli lidera zespołu.
- bardzo mi zależało aby mieć takiego strzelca w drużynie, który daje również mnóstwo energii w defensywie. Liczę na to że nadchodzący sezon będzie jeszcze lepszy w jego wykonaniu ponieważ będzie z nami od początku okresu przygotowawczego - powiedział trener Tomasz Jagiełka. Warto dodać, że Jankes był jednym z najlepszych strzelców zespołu co dało efekt  w postaci wyboru do piątki kolejki. Jankes przebywał średnio na parkiecie 30 minut co dało mu średnią 15,7 punktów na mecz. Zanotował również 4,5 zbiórek, 2,2 asyst i 1,2 bloki.
- o podpisaniu kontraktu w Tychach zadecydowało kilka czynników. Po pierwsze trener, który bardzo jasno wyznaczył mi cel i rolę, którą mam pełnić. Po drugie świetnie zorganizowany klub, który jest bardzo stabilny i daje mi możliwość dalszego rozwoju i walki o najwyższe cele a trzecim i może najważniejszym czynnikiem, który mnie przekonał było moje poczucie niespełnionego zadania czyli brak medalu. To jest powód, dla którego zostałem tu ściągnięty i on nie został zrealizowany. Czuje duży niedosyt z tego powodu bo to właśnie mnie zabrakło w ostatnim meczu i ciąży mi to brzemię więc mam poczucie nie do końca wykonanego zadania. Dlatego postanowiłem, że ten klub i kibice na to zasługują. Mam nadzieje, że wraz z nowym zespołem uda nam się dokończyć to czego nie udało się w tym roku - powiedział po podpisaniu kontraktu Michał Jankowski. Życzymy spełnienia planów i kolejnych sukcesów z GKS Tychy.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. Pogoń Prudnik 0
3. FutureNet Śląsk Wrocław 0
4. Enea Astoria Bydgoszcz 0
5. Elektrobud-Investment ZB Pruszków 0
6. Rawlplug Sokół Łańcut 0
7. SKK Siedlce 0
8. Biofarm Basket Poznań 0
9. Jamalex Polonia 1912 Leszno 0
10. Energa Kotwica Kołobrzeg 0
11. Polfarmex Kutno 0
12. Górnik Trans.eu Wałbrzych 0
13. KS Księżak Syntex Łowicz 0
14. STK Czarni Słupsk 0
15. WKK Wrocław 0
16. AZS AGH Kraków 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - KS Spójnia Stargard 122:126
sobota, 5 maja 2018


GKS Tychy TV

#PotrójnieSilni - trzy sekcje, jeden GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies