position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Wywiady

Hokej › Aktualności › Wywiady

2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005 / 2004 / 2003

Jiri Sejba: Na lodzie i... w ogrodzie
Jiri SejbaDzięki uprzejmości red. Leszka Sobieraja z "Twoich Tychów", prezentujemy rozmowę z trenerem Jirim Sejbą - kiedyś hokejowym snajperem, a obecnie trenerem GKS Tychy, który ukazał się we wtorkowym wydaniu Tyskiego Tygodnika Miejskiego. Gorąco zachęcamy do lektury!
Mateusz Bepierszcz: Nie możemy się już doczekać finału!
Mateusz BepierszczJestem przekonany, że w turnieju finałowym z Rouen Dragons zagramy jeszcze lepiej. Nasz cel? Myślę, że w takim finale każdy mierzy w wygraną, dlatego nie myślimy inaczej – mówi Mateusz Bepierszcz. 24-letni napastnik był jedną z najjaśniejszych postaci GKS Tychy podczas półfinałowego turnieju Pucharu Kontynentalnego w Rouen.
Arkadiusz Sobecki: Gra dla GKS Tychy była dla mnie dodatkową mobilizacją
Arkadiusz SobeckiIkona klubu i jeden z ojców ogromnego pasma sukcesów tyskiej drużyny. Na swoim koncie ma dwanaście medali Mistrzostw Polski, w tym dwa złote. Przez wiele lat ostoja między słupkami tyskiej bramki. Do tego wierny wychowanek GKS Tychy, klubu, którego..
Radosław Galant: To były niezapomniane chwile
Radosław GalantZ pewnością były to emocje nie do opisania. Fantastyczne przeżycie i wielka radość. Czasu na świętowanie mieliśmy wprawdzie niewiele, bo decydujący mecz graliśmy tuż przed świętami, a chwilę później czekało nas zgrupowanie kadry, ale na pewno były to niezapomniane chwile - wspomina zdobycie upragnionego złota tyski napastnik.
Jarosław Rzeszutko: Element zaskoczenia będzie po naszej stronie
Jarosław RzeszutkoUważam, że szanse są podzielone 50 na 50 procent. Sanok jest bardzo mocną drużyną. Wszyscy znają ich plusy i minusy. Wiemy mniej więcej czego się po nich spodziewać. Nasz cel jest prosty – musimy wygrać tą rywalizację i ostro się do tego przygotowujemy - przekonuje tyski napastnik.
Nicolas Besch: Nie liczy się jak drużyna wygląda na papierze, liczy się to jak gra
Nicolas BeschPrzez ostatnie lata nigdy drużyna, która była liderem tabeli nie wygrywała mistrzostwa. Uważam, że nie ma co się nad tym zastanawiać. W play offach po prostu musimy wygrać z każdym - przekonuje obrońca GKS Tychy.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Pierwszy trening na lodzie hokeistów GKS Tychy
poniedziałek, 22 lipca 2019


GKS Tychy TV

Filip Komorski: Nie będziemy chłopcami do bicia


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies