position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Wywiady

Hokej › Aktualności › Wywiady

Andrzej Skowroński: Na chwilę obecną niemal wszystkie pieniądze zostały wypłacone

wtorek, 27 marca 2007
autor: Marcin GołoszCzłowiek, któremu drużyna zawdzięcza bardzo dużo. To za kadencji Prezesa Skowrońskiego Tychy osiągnęły swój największy sukces w historii klubu, a

Szczególne wspomnienia z sezonu 2006/07?
Było kilka takich spotkań, które na pewno będę pamiętał długo. Pierwszy raz przeżyłem mecz, w którym przegrywając 0:5 zdołaliśmy doprowadzić do wyrównania i ostatecznie wynik brzmiał 6:6. Pojedynek z Podhalem pokazywała wtedy telewizja i była to znakomita promocja hokeja w mediach.

W tym sezonie nie omijały nas problemy finansowe.
Niestety nie wszystko było wypłacane w terminie, jednak po rozmowach z zawodnikami ustaliliśmy daty spłaty i systematycznie regulowaliśmy zaległości. Na chwilę obecną niemal wszystkie pieniądze zostały wypłacone.

W finałach Podhale było drużyną bardziej poukładaną, u nas tego brakowało.
Faktycznie rywal był od nas lepszy, a w naszych szeregach brakowało czegoś. Traciliśmy bramki w kluczowych momentach, a sami nie mogliśmy strzelić gola. Na naszą dyspozycję złożyły się też kontuzje kluczowych zawodników, a także niepotrzebny siedmiomeczowy maraton z Gdańskiem.

Wyszliśmy na wojnę z PZHLem, poza chwilowym szumem chyba nic z tego nie wyszło?
Nie nazwał bym tego straconą szansą, niestety gdy trzeba było działać to zostaliśmy sami na polu walki, a pewne ciche działania ze strony przeciwnej odbijały się na drużynie przez cały sezon.

Zenon Hajduga chyba nas nie lubi, kolejny finał z rozdaniem medali, a z PZHLu pojawił się tylko zastępca Prezesa?
W Związku nie dzieje się najlepiej, wiadomo, że ten mecz równie dobrze mógłby zakończyć się naszym zwycięstwem, ale to nie zmienia faktu, iż Pan Hajduga powinien przyjechać do Tychów.

Coraz głośniej mówi się o zmianie trenera. Jak to wygląda na chwilę obecną?
Co prawda drużyna nie osiągnęła zamierzonych celów, ale nic jeszcze nie jest przesądzone. Daliśmy sobie kilka dni czasu na wypracowanie jakiegoś stanowiska, tak żeby zobaczyć czy po obu stronach jest ta sama koncepcja na przyszły sezon. W sobotę spotkamy się z trenerem i wtedy będzie podejmować wiążące decyzje.

Jak wyglądają sprawy kadrowe na chwilę obecną?
Póki co ciężko mówić o konkretach, na pewno trzon drużyny będziemy chcieli zatrzymać. Wiadomo, że zawodnicy jeżdżą po klubach i rozmawiają o kontraktach, na konkrety trzeba poczekać. Jesteśmy zainteresowani kilkoma rodzimymi zawodnikami, planujemy mieć w drużynie trzech obcokrajowców, a rozmowy trwają cały czas. Osiągnęliśmy porozumienie z Michałem Garboczem i czekamy na jego przyjazd do Tychów 1 czerwca, rozmawiamy także z Jackiem Płachtą i kilkoma innymi zawodnikami.

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 4:2
niedziela, 11 lutego 2018


GKS Tychy TV

Michał Kotlorz: Zaczynamy sezon od nowa


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies