position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Statystyki

Hokej › Drużyna › Statystyki

Statystyki drużyny w sezonie 2019/2020


Warning: Division by zero in /home/gkstychy/domains/gkstychy.info/public_html/_mod/statystyki_hokej.php on line 149
miejsce w tabeli1
bilans spotkań0 zw. 0 por.razem punktów 0
łącznie 0 bramek co daje średnią 0 bramki na mecz

Skuteczność drużyny w sezonie 2019/2020




Statystyki zawodników w sezonie 2019/2020

bramkarze

zawodnik #1 #11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18 #19 #20
Kamil Lewartowski0507.0022147169086.980000
Jakub Zawalski00.0008800.000000
John Murray03349.0010314441547093.3400142
Jakub Maciejewski00.0000000.000000

obrońcy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Bartosz Ciura55000100010650
Olaf Bizacki32000300340
Remigiusz Gazda1000000000
Alexander Yeronau223002005200
Michael Kolarz5940090013280
Denis Akimoto0000000000
Bartłomiej Pociecha611300230036360
Mateusz Bryk61400170021280
Michał Kotlorz4940070011960
Peter Novajovský36700210028160

napastnicy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Adam Bagiński54900220031510
Filip Komorski612300310054340
Alex Szczechura551700280045120
Mateusz Gościński581100110022320
Jarosław Rzeszutko57210021004260
Gleb Klimenko571600360052630
Mike Szmatula0000000000
Alexei Yafimenka26110080019350
Radosław Galant551000160026180
Jakub Witecki581100210032200
Patryk Kogut43400300760
Michael Cichy612700340061400
Bartłomiej Jeziorski5580090017100

legenda:
#1 - spotkania
#2 - bramki ogółem
#3 - bramki w przewadze
#4 - bramki w osłabieniu
#5 - asysty ogółem
#6 - asysty w przewadze
#7 - asysty w osłabieniu
#8 - punkty
#9 - minuty karne
#10 - +/-
#11 - minuty na lodzie
#12 - bramki stracone
#13 - obrony
#14 - strzały na bramkę
#15 - czyste konto
#16 - skuteczność
#17 - mecze wygrane
#18 - mecze przegrane
#19 - bramki/asysty/punkty
#20 - minuty karne

Strzelcy bramek w sezonie 2019/2020


Asysty w sezonie 2019/2020


Punkty w sezonie 2019/2020


Minuty karne w sezonie 2019/2020

Ostatnia aktualizacja: 2018-11-22

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na lodowisku w Tychach
poniedziałek, 12 sierpnia 2019


GKS Tychy TV

Filip Komorski: Nie będziemy chłopcami do bicia


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies