position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Statystyki

Hokej › Drużyna › Statystyki

Statystyki drużyny w sezonie 2016/2017

miejsce w tabeli1
bilans spotkań31 zw. 9 por.razem punktów 93
łącznie 173 bramki co daje średnią 4.325 bramki na mecz

Skuteczność drużyny w sezonie 2016/2017




Statystyki zawodników w sezonie 2016/2017

bramkarze

zawodnik #1 #11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18 #19 #20
Kamil Lewartowski160.0031720085.000000
Kamil Kosowski01145.0036424460092.170014
Štefan Žigárdy01192.0038528566093.290010

obrońcy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Michał Żak0000000000
Petr Kuboš39300110014827
Bartosz Ciura34300700101816
Kamil Górny38300800111016
Remigiusz Gazda292004006417
Michael Kolarz800010010-7
Marcin Horzelski190000000127
Miroslav Zatko376001800242434
Mateusz Bryk392001400162223
Bartłomiej Pociecha406002100271629
Michał Kotlorz364001200163631

napastnicy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Dawid Duży0000000000
Adam Bagiński3610001900293812
Filip Komorski3717001600331038
Andrei Makrov4100300404
Kamil Kalinowski1440090013815
Jarosław Rzeszutko3921001200331029
Michał Woźnica23600100016212
Jan Semorád17300200582
Radosław Galant222006008419
Jaroslav Kristek3514001500291822
Jakub Witecki389001100202026
Patryk Kogut30400120016215
Josef Vítek3412001700291825
Mateusz Bepierszcz4016001000264325
Marcin Kolusz31900130022620
Bartłomiej Jeziorski36900120021432

legenda:
#1 - spotkania
#2 - bramki ogółem
#3 - bramki w przewadze
#4 - bramki w osłabieniu
#5 - asysty ogółem
#6 - asysty w przewadze
#7 - asysty w osłabieniu
#8 - punkty
#9 - minuty karne
#10 - +/-
#11 - minuty na lodzie
#12 - bramki stracone
#13 - obrony
#14 - strzały na bramkę
#15 - czyste konto
#16 - skuteczność
#17 - mecze wygrane
#18 - mecze przegrane
#19 - bramki/asysty/punkty
#20 - minuty karne

Strzelcy bramek w sezonie 2016/2017


Asysty w sezonie 2016/2017


Punkty w sezonie 2016/2017


Minuty karne w sezonie 2016/2017

Ostatnia aktualizacja: 2017-01-08

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 93
2. Comarch Cracovia 89
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
4. TMH Tempish Polonia Bytom 64
5. PGE Orlik Opole 59
6. JKH GKS Jastrzębie 49
7. KS Unia Oświęcim 32
8. KH GKS Katowice 28
9. Nesta Mires Toruń 15
10. MH Automatyka 2014 Gdańsk 11
11. SMS PZHL U20 Sosnowiec 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 4:1
wtorek, 21 lutego 2017


GKS Tychy TV

42. kolejka PHL: Skrót meczu GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 6:1


Sponsor Główny

Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies