position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Statystyki

Hokej › Drużyna › Statystyki

Statystyki drużyny w sezonie 2016/2017

miejsce w tabeli1
bilans spotkań31 zw. 9 por.razem punktów 93
łącznie 173 bramki co daje średnią 4.325 bramki na mecz

Skuteczność drużyny w sezonie 2016/2017




Statystyki zawodników w sezonie 2016/2017

bramkarze

zawodnik #1 #11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18 #19 #20
John Murray00.0000000.000000
Kamil Lewartowski160.0031720085.000000

obrońcy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Michał Żak0000000000
Bartosz Ciura45300900123218
Kamil Górny483001000131421
Remigiusz Gazda292004006417
Michael Kolarz23100300420-4
Marcin Horzelski3400030031412
Mateusz Bryk542001700194030
Bartłomiej Pociecha557002400313238
Michał Kotlorz506001400204030

napastnicy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Dawid Duży0000000000
Michael Cichy0000000000
Alex Szczechura0000000000
Adam Bagiński4012002000324015
Filip Komorski4818001800361445
Kacper Guzik0000000000
Kamil Kalinowski1540090013815
Mateusz Gościński0000000000
Jarosław Rzeszutko5429001900452043
Michał Woźnica36700100017417
Jan Semorád2980040012390
Radosław Galant3730090012534
Jakub Witecki5313001400272826
Patryk Kogut38600130019216
Mateusz Bepierszcz5519001200318821
Bartłomiej Jeziorski511200130025436

legenda:
#1 - spotkania
#2 - bramki ogółem
#3 - bramki w przewadze
#4 - bramki w osłabieniu
#5 - asysty ogółem
#6 - asysty w przewadze
#7 - asysty w osłabieniu
#8 - punkty
#9 - minuty karne
#10 - +/-
#11 - minuty na lodzie
#12 - bramki stracone
#13 - obrony
#14 - strzały na bramkę
#15 - czyste konto
#16 - skuteczność
#17 - mecze wygrane
#18 - mecze przegrane
#19 - bramki/asysty/punkty
#20 - minuty karne

Strzelcy bramek w sezonie 2016/2017


Asysty w sezonie 2016/2017


Punkty w sezonie 2016/2017


Minuty karne w sezonie 2016/2017

Ostatnia aktualizacja: 2017-04-05

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 93
2. Comarch Cracovia 89
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
4. TMH Tempish Polonia Bytom 64
5. PGE Orlik Opole 59
6. JKH GKS Jastrzębie 49
7. KS Unia Oświęcim 32
8. Tauron GKS Katowice 28
9. Nesta Mires Toruń 15
10. MH Automatyka 2014 Gdańsk 11
11. SMS PZHL U20 Sosnowiec 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Ostatni trening pierwszego etapu przygotowań
piątek, 2 czerwca 2017


GKS Tychy TV

Dzień Dziecka z GKS Tychy


Sponsor Główny

Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies