position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Statystyki

Hokej › Drużyna › Statystyki

Statystyki drużyny w sezonie 2018/2019

miejsce w tabeli2
bilans spotkań34 zw. 8 por.razem punktów 102
łącznie 199 bramek co daje średnią 4.738 bramki na mecz

Skuteczność drużyny w sezonie 2018/2019




Statystyki zawodników w sezonie 2018/2019

bramkarze

zawodnik #1 #11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18 #19 #20
Kamil Lewartowski0507.0022147169086.980000
Jakub Zawalski00.0008800.000000
John Murray03349.0010314441547093.3400142

obrońcy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Denis Akimoto0000000000
Bartosz Ciura55000100010650
Olaf Bizacki32000300340
Remigiusz Gazda1000000000
Alexander Yeronau223002005200
Michael Kolarz5940090013280
Bartłomiej Pociecha611300230036360
Mateusz Bryk61400170021280
Michał Kotlorz4940070011960
Peter Novajovský36700210028160

napastnicy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Adam Bagiński54900220031510
Filip Komorski612300310054340
Alex Szczechura551700280045120
Andrei Mikhnov602000300050420
Mateusz Gościński581100110022320
Jarosław Rzeszutko57210021004260
Gleb Klimenko571600360052630
Alexei Yafimenka26110080019350
Radosław Galant551000160026180
Jakub Witecki581100210032200
Patryk Kogut43400300760
Michael Cichy612700340061400
Bartłomiej Jeziorski5580090017100

legenda:
#1 - spotkania
#2 - bramki ogółem
#3 - bramki w przewadze
#4 - bramki w osłabieniu
#5 - asysty ogółem
#6 - asysty w przewadze
#7 - asysty w osłabieniu
#8 - punkty
#9 - minuty karne
#10 - +/-
#11 - minuty na lodzie
#12 - bramki stracone
#13 - obrony
#14 - strzały na bramkę
#15 - czyste konto
#16 - skuteczność
#17 - mecze wygrane
#18 - mecze przegrane
#19 - bramki/asysty/punkty
#20 - minuty karne

Strzelcy bramek w sezonie 2018/2019


Asysty w sezonie 2018/2019


Punkty w sezonie 2018/2019


Minuty karne w sezonie 2018/2019

Ostatnia aktualizacja: 2018-11-22

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 103
2. GKS Tychy 102
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 90
4. JKH GKS Jastrzębie 78
5. Comarch Cracovia 72
6. KH Energa Toruń 63
7. MH Automatyka Gdańsk 61
8. KS Unia Oświęcim 57
9. Zagłębie Sosnowiec 48
10. PGE Orlik Opole 26
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 15
12. Kadra U23 PZHL 8
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Mistrzowska feta GKS Tychy
wtorek, 16 kwietnia 2019


GKS Tychy TV

Andrei Gusow: Możemy sprawić niespodziankę


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies