position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Statystyki

Hokej › Drużyna › Statystyki

Statystyki drużyny w sezonie 2018/2019

miejsce w tabeli2
bilans spotkań21 zw. 7 por.razem punktów 64
łącznie 127 bramek co daje średnią 4.536 bramki na mecz

Skuteczność drużyny w sezonie 2018/2019




Statystyki zawodników w sezonie 2018/2019

bramkarze

zawodnik #1 #11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18 #19 #20
Kamil Lewartowski6327.0015109124087.900000
Jakub Zawalski00.0008800.000000
John Murray17993.0036429465092.300006

obrońcy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Bartosz Ciura1500040041612
Olaf Bizacki180003003410
Kamil Górny191004005614
Remigiusz Gazda1000000000
Michael Kolarz211001002121
Bartłomiej Pociecha22900900181611
Mateusz Bryk2210080091413
Michał Kotlorz172001003415
Peter Novajovský1750012001787

napastnicy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Adam Bagiński2050070012107
Filip Komorski221200100022817
Alex Szczechura1620010001228
Andrei Mikhnov2212001300251416
Kamil Kalinowski7000100143
Mateusz Gościński184004008268
Jarosław Rzeszutko20900110020012
Gleb Klimenko17200180020129
Radosław Galant21400500982
Jakub Witecki2150010001565
Patryk Kogut1310010026-2
Tomas Sykora181200110023214
Michael Cichy2210001300231010
Błażej Salamon500000004-1
Bartłomiej Jeziorski20300200565

legenda:
#1 - spotkania
#2 - bramki ogółem
#3 - bramki w przewadze
#4 - bramki w osłabieniu
#5 - asysty ogółem
#6 - asysty w przewadze
#7 - asysty w osłabieniu
#8 - punkty
#9 - minuty karne
#10 - +/-
#11 - minuty na lodzie
#12 - bramki stracone
#13 - obrony
#14 - strzały na bramkę
#15 - czyste konto
#16 - skuteczność
#17 - mecze wygrane
#18 - mecze przegrane
#19 - bramki/asysty/punkty
#20 - minuty karne

Strzelcy bramek w sezonie 2018/2019


Asysty w sezonie 2018/2019


Punkty w sezonie 2018/2019


Minuty karne w sezonie 2018/2019

Ostatnia aktualizacja: 2018-11-22

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 76
2. GKS Tychy 64
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 55
4. JKH GKS Jastrzębie 53
5. Comarch Cracovia 48
6. KH Energa Toruń 47
7. KS Unia Oświęcim 44
8. MH Automatyka Gdańsk 34
9. Zagłębie Sosnowiec 31
10. PGE Orlik Opole 26
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 15
12. Kadra U23 PZHL 8
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 4:2
wtorek, 4 grudnia 2018


GKS Tychy TV

VI edycja Teddy Bear Toss na Stadionie Zimowym w Tychach


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies