position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Statystyki

Hokej › Drużyna › Statystyki

Statystyki drużyny w sezonie 2018/2019


Warning: Division by zero in /home/gkstychy/domains/gkstychy.info/public_html/_mod/statystyki_hokej.php on line 149
miejsce w tabeli1
bilans spotkań0 zw. 0 por.razem punktów 0
łącznie 0 bramek co daje średnią 0 bramki na mecz

Skuteczność drużyny w sezonie 2018/2019




Statystyki zawodników w sezonie 2018/2019

bramkarze

zawodnik #1 #11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18 #19 #20
Kamil Lewartowski7426.0011120131091.600000
Jakub Zawalski120.000880100.000000
John Murray452683.008611771263093.190008

obrońcy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Bartosz Ciura525001200172630
Kamil Górny525001300182830
Remigiusz Gazda3310030041617
Marcin Horzelski1000000003
Michael Kolarz43300900122614
Bartłomiej Pociecha5213002500383237
Mateusz Bryk478001700244023
Michał Kotlorz505001900244030
Peter Novajovský0000000000

napastnicy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Adam Bagiński4311002800392815
Filip Komorski5120001800382213
Alex Szczechura5112003400461434
Kamil Kalinowski4314001600302429
Mateusz Gościński4180080016615
Jarosław Rzeszutko5124002500491428
Michał Woźnica2240060010817
Gleb Klimenko161000110021102
Radosław Galant5110002300331840
Andrei Mikhnov0000000000
Jakub Witecki4415001400298120
Patryk Kogut467001700241215
Tomas Sykora0000000000
Michael Cichy5126003800641825
Bartłomiej Jeziorski421000170027612

legenda:
#1 - spotkania
#2 - bramki ogółem
#3 - bramki w przewadze
#4 - bramki w osłabieniu
#5 - asysty ogółem
#6 - asysty w przewadze
#7 - asysty w osłabieniu
#8 - punkty
#9 - minuty karne
#10 - +/-
#11 - minuty na lodzie
#12 - bramki stracone
#13 - obrony
#14 - strzały na bramkę
#15 - czyste konto
#16 - skuteczność
#17 - mecze wygrane
#18 - mecze przegrane
#19 - bramki/asysty/punkty
#20 - minuty karne

Strzelcy bramek w sezonie 2018/2019


Asysty w sezonie 2018/2019


Punkty w sezonie 2018/2019


Minuty karne w sezonie 2018/2019

Ostatnia aktualizacja: 2018-04-08

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Sparing: GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 6:0
wtorek, 7 sierpnia 2018


GKS Tychy TV

#PotrójnieSilni - trzy sekcje, jeden GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies