position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Statystyki

Hokej › Drużyna › Statystyki

Statystyki drużyny w sezonie 2017/2018

miejsce w tabeli1
bilans spotkań31 zw. 7 por.razem punktów 97
łącznie 189 bramek co daje średnią 4.974 bramki na mecz

Skuteczność drużyny w sezonie 2017/2018




Statystyki zawodników w sezonie 2017/2018

bramkarze

zawodnik #1 #11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18 #19 #20
Kamil Lewartowski7426.0011120131091.600000
Jakub Zawalski120.000880100.000000
John Murray452683.008611771263093.190008

obrońcy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Bartosz Ciura525001200172630
Kamil Górny525001300182830
Remigiusz Gazda3310030041617
Marcin Horzelski1000000003
Michael Kolarz43300900122614
Bartłomiej Pociecha5213002500383237
Mateusz Bryk478001700244023
Michał Kotlorz505001900244030
Peter Novajovský0000000000

napastnicy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Adam Bagiński4311002800392815
Filip Komorski5120001800382213
Alex Szczechura5112003400461434
Kamil Kalinowski4314001600302429
Mateusz Gościński4180080016615
Jarosław Rzeszutko5124002500491428
Michał Woźnica2240060010817
Gleb Klimenko161000110021102
Radosław Galant5110002300331840
Jakub Witecki4415001400298120
Patryk Kogut467001700241215
Tomas Sykora0000000000
Michael Cichy5126003800641825
Joonas Huovinen13400500925
Bartłomiej Jeziorski421000170027612

legenda:
#1 - spotkania
#2 - bramki ogółem
#3 - bramki w przewadze
#4 - bramki w osłabieniu
#5 - asysty ogółem
#6 - asysty w przewadze
#7 - asysty w osłabieniu
#8 - punkty
#9 - minuty karne
#10 - +/-
#11 - minuty na lodzie
#12 - bramki stracone
#13 - obrony
#14 - strzały na bramkę
#15 - czyste konto
#16 - skuteczność
#17 - mecze wygrane
#18 - mecze przegrane
#19 - bramki/asysty/punkty
#20 - minuty karne

Strzelcy bramek w sezonie 2017/2018


Asysty w sezonie 2017/2018


Punkty w sezonie 2017/2018


Minuty karne w sezonie 2017/2018

Ostatnia aktualizacja: 2018-04-08

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Koszykarski trening hokeistów
piątek, 25 maja 2018


GKS Tychy TV

Dzień z hokeistami GKS Tychy od kulis


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies