position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Statystyki

Hokej › Drużyna › Statystyki

Statystyki drużyny w sezonie 2019/2020

miejsce w tabeli2
bilans spotkań9 zw. 2 por.razem punktów 27
łącznie 62 bramki co daje średnią 5.636 bramki na mecz

Skuteczność drużyny w sezonie 2019/2020




Statystyki zawodników w sezonie 2019/2020

bramkarze

zawodnik #1 #11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18 #19 #20
Kamil Lewartowski0507.0022147169086.980000
Jakub Zawalski00.0008800.000000
John Murray03349.0010314441547093.3400142
Jakub Maciejewski00.0000000.000000

obrońcy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Bartosz Ciura55000100010650
Olaf Bizacki32000300340
Alexander Yeronau223002005200
Michael Kolarz5940090013280
Denis Akimoto0000000000
Bartłomiej Pociecha611300230036360
Mateusz Bryk61400170021280
Michał Kotlorz4940070011960
Peter Novajovský36700210028160

napastnicy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Adam Bagiński54900220031510
Filip Komorski612300310054340
Alex Szczechura551700280045120
Christian Mroczkowski0000000000
Mateusz Gościński581100110022320
Jarosław Rzeszutko57210021004260
Gleb Klimenko571600360052630
Alexei Yafimenka26110080019350
Radosław Galant551000160026180
Jakub Witecki581100210032200
Patryk Kogut43400300760
Michael Cichy612700340061400
Bartłomiej Jeziorski5580090017100

legenda:
#1 - spotkania
#2 - bramki ogółem
#3 - bramki w przewadze
#4 - bramki w osłabieniu
#5 - asysty ogółem
#6 - asysty w przewadze
#7 - asysty w osłabieniu
#8 - punkty
#9 - minuty karne
#10 - +/-
#11 - minuty na lodzie
#12 - bramki stracone
#13 - obrony
#14 - strzały na bramkę
#15 - czyste konto
#16 - skuteczność
#17 - mecze wygrane
#18 - mecze przegrane
#19 - bramki/asysty/punkty
#20 - minuty karne

Strzelcy bramek w sezonie 2019/2020


Asysty w sezonie 2019/2020


Punkty w sezonie 2019/2020


Minuty karne w sezonie 2019/2020

Ostatnia aktualizacja: 2018-11-22

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. JKH GKS Jastrzębie 28
2. GKS Tychy 27
3. Re-Plast Unia Oświęcim 27
4. GKS Katowice 24
5. Zagłębie Sosnowiec 20
6. Lotos PKH Gdańsk 18
7. Podhale Nowy Targ 17
8. KH Energa Toruń 14
9. Comarch Cracovia 14
10. Kadra U23 PZHL 3
11. KS Naprzód Janów 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Vienna Capitals
wtorek, 8 października 2019


GKS Tychy TV

Filip Komorski: Nie będziemy chłopcami do bicia


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies