position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Statystyki

Hokej › Drużyna › Statystyki

Statystyki drużyny w sezonie 2018/2019

miejsce w tabeli2
bilans spotkań34 zw. 8 por.razem punktów 102
łącznie 199 bramek co daje średnią 4.738 bramki na mecz

Skuteczność drużyny w sezonie 2018/2019




Statystyki zawodników w sezonie 2018/2019

bramkarze

zawodnik #1 #11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18 #19 #20
Kamil Lewartowski6327.0015109124087.900000
Jakub Zawalski00.0008800.000000
John Murray02433.00761065114100.0000036

obrońcy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Bartosz Ciura420008008530
Olaf Bizacki21000300340
Kamil Górny4420080010220
Remigiusz Gazda1000000000
Alexander Yeronau163002005140
Michael Kolarz4630080011260
Bartłomiej Pociecha481300200033280
Mateusz Bryk48100150016240
Michał Kotlorz4040060010570
Peter Novajovský36700210028160

napastnicy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Adam Bagiński47900220031260
Filip Komorski481900260045260
Alex Szczechura421300220035120
Andrei Mikhnov471800270045360
Mateusz Gościński4890080017280
Jarosław Rzeszutko46200018003820
Gleb Klimenko441100280039490
Alexei Yafimenka1370040011330
Radosław Galant47800150023140
Jakub Witecki45900200029160
Patryk Kogut31300200560
Tomas Sykora422800210049100
Michael Cichy482400270051280
Bartłomiej Jeziorski4380090017100

legenda:
#1 - spotkania
#2 - bramki ogółem
#3 - bramki w przewadze
#4 - bramki w osłabieniu
#5 - asysty ogółem
#6 - asysty w przewadze
#7 - asysty w osłabieniu
#8 - punkty
#9 - minuty karne
#10 - +/-
#11 - minuty na lodzie
#12 - bramki stracone
#13 - obrony
#14 - strzały na bramkę
#15 - czyste konto
#16 - skuteczność
#17 - mecze wygrane
#18 - mecze przegrane
#19 - bramki/asysty/punkty
#20 - minuty karne

Strzelcy bramek w sezonie 2018/2019


Asysty w sezonie 2018/2019


Punkty w sezonie 2018/2019


Minuty karne w sezonie 2018/2019

Ostatnia aktualizacja: 2018-11-22

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 103
2. GKS Tychy 102
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 90
4. JKH GKS Jastrzębie 78
5. Comarch Cracovia 72
6. KH Energa Toruń 63
7. MH Automatyka Gdańsk 61
8. KS Unia Oświęcim 57
9. Zagłębie Sosnowiec 48
10. PGE Orlik Opole 26
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 15
12. Kadra U23 PZHL 8
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Mistrzowska feta GKS Tychy
wtorek, 16 kwietnia 2019


GKS Tychy TV

Finał Play-Off: Konferencja prasowa po meczu GKS Tychy - Comarch Cracovia 3:5


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies