position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Statystyki

Hokej › Drużyna › Statystyki

Statystyki drużyny w sezonie 2017/2018

miejsce w tabeli1
bilans spotkań16 zw. 2 por.razem punktów 48
łącznie 89 bramek co daje średnią 4.944 bramki na mecz

Skuteczność drużyny w sezonie 2017/2018




Statystyki zawodników w sezonie 2017/2018

bramkarze

zawodnik #1 #11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18 #19 #20
Kamil Lewartowski3180.0048453093.750000
Jakub Zawalski00.0000000.000000
John Murray7425.0014166180092.220002

obrońcy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Bartosz Ciura100002002413
Kamil Górny101002003010
Remigiusz Gazda8000000026
Michael Kolarz101001002107
Mateusz Bryk101003004272
Bartłomiej Pociecha106003009415
Ilya Kaznadzei103004007107
Marcin Horzelski0000000000
Michał Kotlorz10100300466

napastnicy

zawodnik #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
Adam Bagiński10200500746
Filip Komorski104007001108
Alex Szczechura1050070012210
Kamil Kalinowski1050060011612
Mateusz Gościński9100300425
Jarosław Rzeszutko10700200929
Michał Woźnica3100000102
Radosław Galant940080012614
Kacper Guzik8000500524
Jakub Witecki4000200222
Patryk Kogut103008001149
Krys Kolanos0000000000
Mateusz Bepierszcz101005006611
Michael Cichy93007001026
Bartłomiej Jeziorski105007001207

legenda:
#1 - spotkania
#2 - bramki ogółem
#3 - bramki w przewadze
#4 - bramki w osłabieniu
#5 - asysty ogółem
#6 - asysty w przewadze
#7 - asysty w osłabieniu
#8 - punkty
#9 - minuty karne
#10 - +/-
#11 - minuty na lodzie
#12 - bramki stracone
#13 - obrony
#14 - strzały na bramkę
#15 - czyste konto
#16 - skuteczność
#17 - mecze wygrane
#18 - mecze przegrane
#19 - bramki/asysty/punkty
#20 - minuty karne

Strzelcy bramek w sezonie 2017/2018


Asysty w sezonie 2017/2018


Punkty w sezonie 2017/2018


Minuty karne w sezonie 2017/2018

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-01

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 48
2. Comarch Cracovia 42
3. JKH GKS Jastrzębie 39
4. Tauron KH GKS Katowice 38
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 31
6. MH Automatyka Gdańsk 27
7. PGE Orlik Opole 21
8. KS Unia Oświęcim 20
9. TMH Polonia Bytom 20
10. Anteo Naprzód Janów 8
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 19 listopada 2017


GKS Tychy TV

18. kolejka PHL: Skrót meczu GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:0


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies