position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Terminarz

Hokej › Drużyna › Terminarz

Ekstraliga » sezon 2018/2019



skocz do aktualnej kolejki

kolejka 1

JKH GKS Jastrzębie - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2018-09-11, 16:30 3:0
(2:0, 1:0, 0:0)
Tauron KH GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-14, 18:00 3:2
(2:0, 1:2, 0:0)
Comarch Cracovia - MH Automatyka Gdańsk 2018-09-14, 18:00 2:1
(1:1, 1:0, 0:0)
KS Unia Oświęcim - PGE Orlik Opole 2018-09-14, 18:00 3:2
(0:1, 1:1, 1:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - KH Energa Toruń 2018-11-22, 18:00 4:1
(1:0, 1:0, 2:1)

kolejka 2

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 2018-09-16, 17:00 3:2
(0:0, 2:2, 1:0)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - KS Unia Oświęcim 2018-09-16, 18:00 5:4
(0:2, 3:2, 1:0)
MH Automatyka Gdańsk - JKH GKS Jastrzębie 2018-09-16, 18:00 1:2
(0:0, 1:2, 0:0)
KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2018-09-16, 18:00 2:1
(1:0, 0:0, 0:1)
Zagłębie Sosnowiec - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-09-16, 18:00 1:7
(0:3, 0:0, 1:4)

kolejka 3

TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2018-09-21, 18:00 1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
Comarch Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-21, 18:00 4:1
(1:1, 0:0, 3:0)
JKH GKS Jastrzębie - KH Energa Toruń 2018-09-21, 18:00 5:2
(0:1, 3:1, 2:0)
KS Unia Oświęcim - MH Automatyka Gdańsk 2018-09-21, 18:00 3:6
(1:1, 1:1, 1:4)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - PGE Orlik Opole 2018-09-21, 18:00 6:3
(2:1, 1:2, 3:0)

kolejka 4

GKS Tychy - Comarch Cracovia 2018-09-23, 17:00 3:2
(2:0, 0:1, 0:1)
MH Automatyka Gdańsk - PGE Orlik Opole 2018-09-23, 17:00 5:6
(0:1, 2:3, 3:1)
KH Energa Toruń - KS Unia Oświęcim 2018-09-23, 17:00 4:3
(2:1, 0:0, 2:2)
Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie 2018-09-23, 18:00 2:3
(0:2, 2:1, 0:0)
Tauron KH GKS Katowice - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-09-23, 18:00 6:3
(1:0, 2:2, 3:1)

kolejka 5

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2018-09-25, 18:00 3:2
(0:1, 2:0, 0:1)
Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia 2018-09-25, 18:00 4:5
(1:2, 1:0, 2:3)
KS Unia Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-25, 18:00 4:2
(2:2, 2:0, 0:0)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - MH Automatyka Gdańsk 2018-09-25, 18:00 2:3
(1:1, 0:2, 1:0)
PGE Orlik Opole - KH Energa Toruń 2018-09-25, 18:30 2:4
(1:1, 1:1, 0:2)

kolejka 6

GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 2018-09-28, 18:00 6:2
(4:1, 1:0, 1:1)
KH Energa Toruń - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2018-09-28, 18:00 4:0
(1:0, 1:0, 2:0)
Zagłębie Sosnowiec - PGE Orlik Opole 2018-09-28, 18:00 3:2
(1:0, 0:2, 1:0)
Tauron KH GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 2018-09-28, 18:00 3:2
(0:0, 1:0, 1:2)
TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2018-09-28, 18:00 2:1
(0:1, 2:0, 0:0)

kolejka 7

PGE Orlik Opole - GKS Tychy 2018-09-30, 18:00 1:5
(0:1, 0:1, 1:3)
JKH GKS Jastrzębie - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-09-30, 18:00 1:4
(0:1, 0:2, 1:1)
Tauron KH GKS Katowice - KS Unia Oświęcim 2018-09-30, 18:00 4:1
(2:0, 0:0, 2:1)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-30, 18:00 0:1
(0:0, 0:0, 0:1)
MH Automatyka Gdańsk - KH Energa Toruń 2018-09-30, 18:00 5:2
(3:0, 1:1, 1:1)

kolejka 8

GKS Tychy - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2018-10-02, 18:00 5:0
(1:0, 4:0, 0:0)
Zagłębie Sosnowiec - MH Automatyka Gdańsk 2018-10-02, 18:00 4:1
(1:1, 2:0, 1:0)
Tauron KH GKS Katowice - PGE Orlik Opole 2018-10-02, 18:00 11:3
(1:0, 4:3, 6:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - KS Unia Oświęcim 2018-10-02, 18:00 1:0
(0:0, 0:0, 0:0)
Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 2018-10-02, 18:00 1:0
(0:0, 0:0, 1:0)

kolejka 9

KS Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 2018-10-05, 18:00 5:3
(2:3, 3:0, 0:0)
PGE Orlik Opole - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-10-05, 18:00 2:3
(1:1, 1:0, 0:1)
Tauron KH GKS Katowice - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2018-10-05, 18:00 6:0
(4:0, 1:0, 1:0)
KH Energa Toruń - Zagłębie Sosnowiec 2018-10-05, 18:00 4:5
(0:0, 2:2, 2:2)
MH Automatyka Gdańsk - GKS Tychy 2018-10-05, 18:30 2:3
(1:0, 0:1, 1:1)

kolejka 10

Comarch Cracovia - PGE Orlik Opole 2018-10-07, 15:00 2:3
(1:0, 1:1, 0:2)
GKS Tychy - KH Energa Toruń 2018-10-07, 17:00 0:2
(0:0, 0:2, 0:0)
Tauron KH GKS Katowice - MH Automatyka Gdańsk 2018-10-07, 18:00 2:0
(0:0, 1:0, 1:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2018-10-07, 18:00 6:3
(2:2, 3:0, 1:1)
JKH GKS Jastrzębie - KS Unia Oświęcim 2018-10-07, 18:00 7:4
(0:1, 4:2, 3:1)

kolejka 11

PGE Orlik Opole - JKH GKS Jastrzębie 2018-10-12, 18:00 3:2
(1:2, 0:0, 1:0)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - Comarch Cracovia 2018-10-12, 18:00 3:8
(1:2, 1:4, 1:2)
MH Automatyka Gdańsk - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-10-12, 18:00 2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
KH Energa Toruń - Tauron KH GKS Katowice 2018-10-12, 18:00 2:6
(0:3, 2:2, 0:1)
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2018-10-12, 19:00 5:6
(1:3, 2:1, 2:2)

kolejka 12

KH Energa Toruń - Tauron KH GKS Katowice 2018-10-12, 18:00 0:3
(0:0, 0:2, 0:1)
JKH GKS Jastrzębie - PGE Orlik Opole 2018-10-14, 17:00 6:0
(1:0, 2:0, 3:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - MH Automatyka Gdańsk 2018-10-14, 18:00 1:0
(1:0, 0:0, 0:0)
Comarch Cracovia - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2018-10-14, 18:30 3:4
(1:1, 1:1, 1:1)
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 2018-11-14, 18:00 6:1
(3:1, 0:0, 3:0)

kolejka 13

GKS Tychy - KH Energa Toruń 2018-10-19, 18:00 3:1
(1:0, 1:1, 1:0)
MH Automatyka Gdańsk - Tauron KH GKS Katowice 2018-10-19, 18:00 1:2
(0:2, 1:0, 0:0)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-10-19, 18:00 2:5
(1:3, 1:0, 0:2)
PGE Orlik Opole - Comarch Cracovia 2018-10-19, 18:00 2:3
(0:2, 1:0, 1:1)
KS Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 2018-10-19, 18:00 0:1
(0:0, 0:1, 0:0)

kolejka 14

GKS Tychy - MH Automatyka Gdańsk 2018-10-21, 17:00 7:3
(1:0, 1:1, 5:2)
Comarch Cracovia - KS Unia Oświęcim 2018-10-21, 18:00 5:3
(1:2, 1:1, 3:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - PGE Orlik Opole 2018-10-21, 18:00 6:1
(2:0, 3:0, 1:1)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - Tauron KH GKS Katowice 2018-10-21, 18:00 1:8
(0:2, 0:4, 1:2)
Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2018-10-21, 18:00 2:6
(0:3, 0:1, 2:2)

kolejka 15

Węglokoks Kraj Polonia Bytom - GKS Tychy 2018-10-26, 18:00 4:2
(1:1, 1:1, 2:0)
MH Automatyka Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 2018-10-26, 18:00 3:5
(1:3, 2:1, 0:1)
KS Unia Oświęcim - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-10-26, 18:00 5:2
(1:1, 2:0, 2:1)
JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 2018-10-26, 18:00 4:3
(0:0, 1:1, 3:2)
PGE Orlik Opole - Tauron KH GKS Katowice 2018-10-26, 18:00 2:5
(1:2, 0:2, 1:1)

kolejka 16

GKS Tychy - PGE Orlik Opole 2018-10-28, 17:00 10:2
(0:0, 6:0, 4:2)
TatrySki Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 2018-10-28, 18:00 1:0
(1:0, 0:0, 0:0)
KS Unia Oświęcim - Tauron KH GKS Katowice 2018-10-28, 18:00 1:4
(0:0, 0:2, 1:2)
Zagłębie Sosnowiec - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2018-10-28, 18:00 6:2
(1:0, 2:1, 3:1)
KH Energa Toruń - MH Automatyka Gdańsk 2018-10-28, 18:00 4:0
(0:0, 2:0, 2:0)

kolejka 17

KS Unia Oświęcim - GKS Tychy 2018-10-30, 18:00 2:1
(1:0, 0:0, 0:1)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - KH Energa Toruń 2018-10-30, 18:00 3:6
(2:1, 0:1, 1:4)
PGE Orlik Opole - Zagłębie Sosnowiec 2018-10-30, 18:00 4:5
(1:2, 2:1, 1:2)
JKH GKS Jastrzębie - Tauron KH GKS Katowice 2018-10-30, 18:00 0:2
(0:0, 0:0, 0:2)
Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-10-30, 18:00 2:4
(0:0, 1:2, 1:2)

kolejka 18

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2018-11-02, 18:00 3:4
(2:1, 1:1, 0:1)
Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice 2018-11-02, 18:00 1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
KH Energa Toruń - PGE Orlik Opole 2018-11-02, 18:00 2:4
(0:0, 1:1, 1:3)
Zagłębie Sosnowiec - KS Unia Oświęcim 2018-11-02, 18:00 2:3
(0:0, 1:1, 1:1)
MH Automatyka Gdańsk - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2018-11-02, 18:00 3:4
(1:1, 1:0, 1:2)

kolejka 19

Comarch Cracovia - GKS Tychy 2018-11-04, 18:00 5:4
(2:2, 1:1, 1:1)
PGE Orlik Opole - MH Automatyka Gdańsk 2018-11-04, 18:00 3:2
(1:0, 1:2, 0:0)
KS Unia Oświęcim - KH Energa Toruń 2018-11-04, 18:00 2:4
(1:2, 0:1, 1:1)
JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 2018-11-04, 18:00 3:0
(0:0, 2:0, 1:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - Tauron KH GKS Katowice 2018-11-04, 18:00 2:5
(0:2, 0:1, 2:2)

kolejka 20

GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-11-16, 18:00 4:1
(1:0, 0:0, 3:1)
Zagłębie Sosnowiec - Comarch Cracovia 2018-11-16, 18:00 0:9
(0:2, 0:5, 0:2)
KH Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie 2018-11-16, 18:00 3:2
(1:2, 0:0, 1:0)
MH Automatyka Gdańsk - KS Unia Oświęcim 2018-11-16, 18:00 2:4
(1:2, 0:2, 1:0)
PGE Orlik Opole - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2018-11-16, 18:00 5:1
(1:0, 3:1, 1:0)

kolejka 21

Tauron KH GKS Katowice - GKS Tychy 2018-09-18, 18:30 5:2
(2:0, 2:0, 1:2)
MH Automatyka Gdańsk - JKH GKS Jastrzębie 2018-11-17, 18:00 3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
KS Unia Oświęcim - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2018-11-18, 18:00 6:2
(1:1, 4:0, 1:1)
Comarch Cracovia - KH Energa Toruń 2018-11-18, 18:00 1:2
(0:1, 0:0, 1:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec 2018-11-18, 18:00 4:0
(1:0, 1:0, 2:0)

kolejka 22

Zagłębie Sosnowiec - Tauron KH GKS Katowice 2018-09-07, 18:30 1:4
(1:1, 0:0, 0:3)
KH Energa Toruń - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-11-20, 18:00 6:7
(3:1, 1:1, 2:4)
MH Automatyka Gdańsk - Comarch Cracovia 2018-11-20, 18:00 1:5
(1:2, 0:2, 0:1)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie 2018-11-20, 18:00 3:9
(1:7, 2:1, 0:1)
PGE Orlik Opole - KS Unia Oświęcim 2018-11-20, 18:00 2:8
(0:5, 2:2, 0:1)

kolejka 23

Zagłębie Sosnowiec - Tauron KH GKS Katowice 2018-11-23, 18:00 2:3
(2:1, 0:2, 0:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - KH Energa Toruń 2018-11-23, 18:00 5:3
(1:1, 2:2, 2:0)
Comarch Cracovia - MH Automatyka Gdańsk 2018-11-23, 18:00 3:1
(1:0, 1:0, 1:1)
JKH GKS Jastrzębie - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2018-11-23, 18:00 5:0
(3:0, 1:0, 1:0)
KS Unia Oświęcim - PGE Orlik Opole 2018-11-23, 18:00 3:0
(1:0, 2:0, 0:0)

kolejka 24

JKH GKS Jastrzębie - MH Automatyka Gdańsk 2018-11-13, 18:00 3:1
(0:0, 1:1, 2:0)
GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 2018-11-25, 17:00 3:4
(0:0, 1:3, 2:0)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - KS Unia Oświęcim 2018-11-25, 18:00 1:5
(1:1, 0:2, 0:2)
KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 2018-11-25, 18:00 1:3
(0:1, 1:1, 0:1)
Zagłębie Sosnowiec - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-11-25, 18:00 3:2
(1:1, 0:0, 1:1)

kolejka 25

TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2018-11-27, 18:00 3:5
(0:1, 1:3, 2:1)
Comarch Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 2018-11-27, 18:00 4:1
(1:1, 1:0, 2:0)
JKH GKS Jastrzębie - KH Energa Toruń 2018-11-27, 18:00 2:0
(1:0, 1:0, 0:0)
KS Unia Oświęcim - MH Automatyka Gdańsk 2018-11-27, 18:00 6:3
(3:0, 1:1, 2:2)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - PGE Orlik Opole 2018-11-27, 18:00 3:6
(2:1, 1:2, 0:3)

kolejka 26

GKS Tychy - Comarch Cracovia 2018-11-30, 17:00 4:0
(1:0, 1:0, 2:0)
MH Automatyka Gdańsk - PGE Orlik Opole 2018-11-30, 18:00 3:1
(0:1, 1:0, 2:0)
KH Energa Toruń - KS Unia Oświęcim 2018-11-30, 18:00 3:1
(1:0, 0:0, 2:1)
Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie 2018-11-30, 18:00 1:4
(0:0, 1:1, 0:3)
TatrySki Podhale Nowy Targ - Tauron KH GKS Katowice 2018-11-30, 18:00 1:4
(0:1, 0:2, 1:1)

kolejka 27

Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice 2018-12-02, 15:00 1:3
(1:2, 0:1, 0:0)
GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2018-12-02, 17:00 2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
KS Unia Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec 2018-12-02, 17:00 4:1
(1:1, 2:0, 1:0)
PGE Orlik Opole - KH Energa Toruń 2018-12-02, 18:00 2:3
(0:3, 2:0, 0:0)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - MH Automatyka Gdańsk 2018-12-02, 18:00 1:4
(0:0, 0:3, 1:1)

kolejka 28

GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 2018-12-04, 18:00 4:2
(0:0, 2:1, 2:1)
Zagłębie Sosnowiec - PGE Orlik Opole 2018-12-04, 18:00 4:3
(0:0, 2:2, 2:1)
JKH GKS Jastrzębie - Tauron KH GKS Katowice 2018-12-04, 18:00 3:4
(1:3, 1:1, 1:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2018-12-04, 18:00 3:1
(0:0, 0:0, 3:1)
KH Energa Toruń - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2018-12-05, 18:00 8:3
(1:0, 5:2, 2:1)

kolejka 29

JKH GKS Jastrzębie - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-12-07, 18:00 1:2
(0:0, 1:2, 0:0)
KS Unia Oświęcim - Tauron KH GKS Katowice 2018-12-07, 18:00 2:4
(1:1, 0:0, 1:3)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2018-12-07, 18:00 2:4
(0:1, 1:2, 1:1)
MH Automatyka Gdańsk - KH Energa Toruń 2018-12-07, 18:00 3:1
(0:0, 1:0, 2:1)
PGE Orlik Opole - GKS Tychy 2018-12-07, 18:30 1:8
(0:1, 1:4, 0:3)

kolejka 30

GKS Tychy - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2019-01-02, 18:00 10:3
(1:1, 5:1, 4:1)
Zagłębie Sosnowiec - MH Automatyka Gdańsk 2019-01-02, 18:00 4:3
(1:2, 1:0, 1:1)
TatrySki Podhale Nowy Targ - KS Unia Oświęcim 2019-01-02, 18:00 4:3
(3:1, 1:0, 0:2)
Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 2019-01-02, 18:00 1:4
(0:2, 1:0, 0:2)
PGE Orlik Opole - Tauron KH GKS Katowice 2019-01-22, 18:30 0:4
(0:1, 0:1, 0:2)

kolejka 31

KS Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 2018-12-18, 18:00 5:4
(1:2, 1:2, 2:0)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - Tauron KH GKS Katowice 2018-12-18, 18:00 2:12
(0:4, 1:4, 1:4)
PGE Orlik Opole - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-12-18, 18:00 2:4
(0:1, 1:2, 1:1)
KH Energa Toruń - Zagłębie Sosnowiec 2018-12-18, 18:00 3:0
(1:0, 0:0, 2:0)
MH Automatyka Gdańsk - GKS Tychy 2018-12-18, 18:30 1:3
(0:1, 0:1, 1:1)

kolejka 32

MH Automatyka Gdańsk - Tauron KH GKS Katowice 2018-12-20, 18:00 4:3
(2:3, 1:0, 1:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2018-12-20, 18:00 8:1
(4:0, 4:1, 0:0)
Comarch Cracovia - PGE Orlik Opole 2018-12-20, 18:00 6:0
(1:0, 3:0, 2:0)
JKH GKS Jastrzębie - KS Unia Oświęcim 2018-12-20, 18:00 5:1
(1:0, 0:0, 4:1)
KH Energa Toruń - GKS Tychy 2018-12-20, 18:30 1:5
(0:0, 1:2, 0:3)

kolejka 33

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2018-12-22, 17:00 2:4
(0:2, 2:1, 0:1)
PGE Orlik Opole - JKH GKS Jastrzębie 2018-12-22, 18:00 0:3
(0:1, 0:1, 0:1)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - Comarch Cracovia 2018-12-22, 18:00 2:10
(1:3, 1:4, 0:3)
MH Automatyka Gdańsk - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-12-22, 18:00 1:3
(0:2, 1:0, 0:1)
Tauron KH GKS Katowice - KH Energa Toruń 2018-12-22, 18:00 0:3
(0:1, 0:2, 0:0)

kolejka 34

TatrySki Podhale Nowy Targ - MH Automatyka Gdańsk 2019-01-03, 18:00 1:0
(0:0, 0:0, 1:0)
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 2019-01-04, 18:00 4:2
(1:0, 3:1, 0:1)
JKH GKS Jastrzębie - PGE Orlik Opole 2019-01-04, 18:00 4:1
(0:0, 2:1, 2:0)
Comarch Cracovia - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2019-01-04, 18:00 6:0
(2:0, 2:0, 2:0)
Tauron KH GKS Katowice - KH Energa Toruń 2019-01-05, 18:45 6:2
(1:1, 2:0, 3:1)

kolejka 35

KH Energa Toruń - GKS Tychy 2019-01-06, 17:00 3:5
(1:0, 1:5, 1:0)
Tauron KH GKS Katowice - MH Automatyka Gdańsk 2019-01-06, 18:00 2:4
(1:0, 0:0, 1:4)
PGE Orlik Opole - Comarch Cracovia 2019-01-06, 18:00 0:10
(0:3, 0:4, 0:3)
KS Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 2019-01-06, 18:00 1:4
(0:0, 0:1, 1:3)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - TatrySki Podhale Nowy Targ 2019-01-29, 17:00 0:5
W

kolejka 36

GKS Tychy - MH Automatyka Gdańsk 2019-01-08, 18:00 6:2
(2:0, 3:1, 1:1)
Comarch Cracovia - KS Unia Oświęcim 2019-01-08, 18:00 4:5
(2:1, 1:1, 1:2)
TatrySki Podhale Nowy Targ - PGE Orlik Opole 2019-01-08, 18:00 13:2
(5:1, 5:1, 3:0)
Tauron KH GKS Katowice - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2019-01-08, 18:00 11:2
(6:0, 2:1, 3:1)
Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2019-01-08, 18:00 3:2
(1:0, 0:1, 1:1)

kolejka 37

Tauron KH GKS Katowice - PGE Orlik Opole 2018-12-30, 19:00 8:2
(3:0, 5:1, 0:1)
JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 2019-01-10, 17:45 2:3
(0:2, 2:1, 0:0)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - GKS Tychy 2019-01-11, 18:00 1:15
(0:4, 0:7, 1:4)
MH Automatyka Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 2019-01-11, 18:00 3:2
(3:1, 0:1, 0:0)
KS Unia Oświęcim - TatrySki Podhale Nowy Targ 2019-01-11, 18:00 3:4
(1:1, 1:1, 1:2)

kolejka 38

GKS Tychy - PGE Orlik Opole 2019-01-13, 17:00 6:3
(2:2, 2:0, 2:1)
TatrySki Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 2019-01-13, 18:00 2:1
(0:1, 0:0, 1:0)
Zagłębie Sosnowiec - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2019-01-13, 18:00 6:2
(2:1, 1:1, 3:0)
KH Energa Toruń - MH Automatyka Gdańsk 2019-01-14, 18:30 1:2
(0:0, 1:0, 0:2)
Tauron KH GKS Katowice - KS Unia Oświęcim 2019-01-29, 18:30 5:1
(2:0, 3:0, 0:1)

kolejka 39

KS Unia Oświęcim - GKS Tychy 2019-01-15, 18:00 1:2
(1:0, 0:0, 0:1)
Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 2019-01-15, 18:00 5:3
(3:1, 1:2, 1:0)
PGE Orlik Opole - Zagłębie Sosnowiec 2019-01-15, 18:30 0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - KH Energa Toruń 2019-01-16, 18:00 2:5
(1:1, 0:2, 1:2)
Tauron KH GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 2019-01-17, 17:30 5:3
(1:0, 1:1, 3:2)

kolejka 40

MH Automatyka Gdańsk - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2019-01-18 12:0
(2:0, 5:0, 5:0)
GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2019-01-18, 18:00 3:0
(1:0, 0:0, 2:0)
Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia 2019-01-18, 18:00 3:2
(2:0, 1:2, 0:0)
KH Energa Toruń - PGE Orlik Opole 2019-01-18, 18:00 10:1
(2:0, 5:0, 3:1)
Zagłębie Sosnowiec - KS Unia Oświęcim 2019-01-18, 18:00 2:3
(0:1, 1:0, 1:1)

kolejka 41

PGE Orlik Opole - MH Automatyka Gdańsk 2019-01-20, 18:00 1:5
(0:1, 1:2, 0:2)
KS Unia Oświęcim - KH Energa Toruń 2019-01-20, 18:00 0:5
(0:1, 0:3, 0:1)
JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 2019-01-20, 18:00 10:1
(5:1, 2:0, 3:0)
Tauron KH GKS Katowice - TatrySki Podhale Nowy Targ 2019-01-20, 18:00 0:2
(0:1, 0:0, 0:1)
Comarch Cracovia - GKS Tychy 2019-01-20, 19:30 1:6
(0:2, 1:1, 0:3)

kolejka 42

GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 2019-01-22, 18:30 2:1
(0:0, 2:1, 0:0)
KH Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie 2019-01-22, 18:30 2:5
(0:1, 2:3, 0:1)
MH Automatyka Gdańsk - KS Unia Oświęcim 2019-01-22, 18:30 3:1
(2:0, 1:0, 0:1)
Zagłębie Sosnowiec - Comarch Cracovia 2019-01-22, 19:00 5:4
(2:2, 1:1, 2:1)

kolejka 43

JKH GKS Jastrzębie - MH Automatyka Gdańsk 2019-01-25, 18:00 0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec 2019-01-25, 18:00 5:3
(1:0, 3:2, 1:1)
KS Unia Oświęcim - Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2019-01-25, 18:00 7:2
(4:1, 2:1, 1:0)
Tauron KH GKS Katowice - GKS Tychy 2019-01-25, 18:30 2:1
(2:0, 0:1, 0:0)
Comarch Cracovia - KH Energa Toruń 2019-01-25, 18:30 3:1
(1:0, 3:0, 0:1)

kolejka 44

Tauron KH GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2019-01-27, 18:00 3:4
(1:2, 1:1, 1:1)
KH Energa Toruń - TatrySki Podhale Nowy Targ 2019-01-27, 18:00 0:3
(0:1, 0:1, 0:1)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie 2019-01-27, 18:00 1:4
(0:1, 1:2, 0:1)
PGE Orlik Opole - KS Unia Oświęcim 2019-01-27, 18:00 4:6
(1:2, 2:2, 1:2)
MH Automatyka Gdańsk - Comarch Cracovia 2019-01-27, 20:00 4:3
(1:0, 2:0, 0:3)

kolejka Kadra PZHL

MH Automatyka Gdańsk - Kadra U23 PZHL 0000-00-00, 18:00 9:1
(4:0, 2:1, 3:0)
KH Energa Toruń - Kadra U23 PZHL 2018-09-04, 18:30 12:1
(2:0, 5:1, 5:0)
MH Automatyka Gdańsk - Kadra U23 PZHL 2018-09-05, 18:00 4:2
(2:0, 0:2, 2:0)
Zagłębie Sosnowiec - Kadra U23 PZHL 2018-09-09, 18:00 7:2
(3:0, 2:1, 2:1)
Tauron KH GKS Katowice - Kadra U23 PZHL 2018-09-11, 14:00 12:0
(7:0, 2:0, 3:0)
JKH GKS Jastrzębie - Kadra U23 PZHL 2018-09-12, 18:00 3:2
(2:0, 1:2, 0:0)
PGE Orlik Opole - Kadra U23 PZHL 2018-09-18, 18:30 6:5
(2:2, 2:1, 1:2)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - Kadra U23 PZHL 2018-09-19, 18:00 7:2
(3:0, 1:2, 3:0)
KS Unia Oświęcim - Kadra U23 PZHL 2018-09-26, 15:00 4:0
(1:0, 0:0, 3:0)
GKS Tychy - Kadra U23 PZHL 2018-10-03, 17:00 9:1
(4:0, 2:1, 3:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - Kadra U23 PZHL 2018-10-09, 18:00 8:0
(0:0, 5:0, 3:0)
Comarch Cracovia - Kadra U23 PZHL 2018-10-10, 18:00 6:0
(1:0, 3:0, 2:0)
KH Energa Toruń - Kadra U23 PZHL 2018-10-17, 18:00 8:2
(1:1, 4:0, 3:1)
Tauron KH GKS Katowice - Kadra U23 PZHL 2018-10-23, 13:00 16:1
(3:0, 6:1, 7:0)
GKS Tychy - Kadra U23 PZHL 2018-10-24, 11:00 13:4
(2:2, 6:1, 5:1)
Zagłębie Sosnowiec - Kadra U23 PZHL 2018-10-31, 18:00 2:5
(0:2, 1:2, 1:1)
KS Unia Oświęcim - Kadra U23 PZHL 2018-11-13, 18:00 12:1
(3:0, 6:1, 3:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - Kadra U23 PZHL 2018-11-14, 18:00 10:0
(3:0, 4:0, 3:0)
JKH GKS Jastrzębie - Kadra U23 PZHL 2018-11-21, 18:00 2:1
(0:0, 1:0, 0:1)
Comarch Cracovia - Kadra U23 PZHL 2018-11-28, 18:30 4:0
(0:0, 4:0, 0:0)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - Kadra U23 PZHL 2018-12-01, 18:00 3:5
(1:1, 0:2, 2:2)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - Kadra U23 PZHL 2018-12-03, 18:00
PGE Orlik Opole - Kadra U23 PZHL 2018-12-06, 18:30 5:4
(3:0, 1:2, 1:2)

Puchar Polski » sezon 2018/2019



kolejka Superpuchar

GKS Tychy - Comarch Cracovia 2018-09-12, 18:00 3:0
(1:0, 1:0, 1:0)

kolejka Półfinał Pucharu Polski

Tauron KH GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 2018-12-27, 16:30 3:4
GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-12-27, 20:00 0:3

Play-off » sezon 2018/2019



kolejka Ćwierćfinał 2

GKS Tychy - MH Automatyka Gdańsk 2019-02-16, 17:00 5:0
(1:0, 2:0, 2:0)
MH Automatyka Gdańsk - GKS Tychy 2019-02-19, 18:30 5:2
(2:0, 1:0, 2:2)
GKS Tychy - MH Automatyka Gdańsk 2019-02-22, 18:00 1:3
(0:2, 0:1, 1:0)
MH Automatyka Gdańsk - GKS Tychy 2019-02-25, 18:30 4:8
(1:3, 3:2, 0:3)
GKS Tychy - MH Automatyka Gdańsk 2019-02-28, 18:00 1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
MH Automatyka Gdańsk - GKS Tychy 2019-03-03, 17:00 0:3
(0:1, 0:0, 0:2)
GKS Tychy - MH Automatyka Gdańsk 2019-03-06, 17:35 2:0
(2:0, 0:0, 0:0)

kolejka Ćwierćfinał 1

Tauron KH GKS Katowice - KS Unia Oświęcim 2019-02-15, 18:30 8:3
(4:1, 4:0, 0:2)
KS Unia Oświęcim - Tauron KH GKS Katowice 2019-02-18, 18:00 5:2
(1:1, 3:1, 1:0)
Tauron KH GKS Katowice - KS Unia Oświęcim 2019-02-21, 20:00 6:3
(4:1, 0:1, 2:1)
KS Unia Oświęcim - Tauron KH GKS Katowice 2019-02-24, 18:00 4:3
(2:1, 1:1, 0:1)
Tauron KH GKS Katowice - KS Unia Oświęcim 2019-02-27, 18:30 0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
KS Unia Oświęcim - Tauron KH GKS Katowice 2019-03-02, 18:00 2:4
(1:0, 0:3, 1:1)
Tauron KH GKS Katowice - KS Unia Oświęcim 2019-03-05, 18:30 3:1
(2:0, 1:1, 0:0)

kolejka Ćwierćfinał 3

TatrySki Podhale Nowy Targ - KH Energa Toruń 2019-02-16, 18:00 5:2
(1:0, 3:2, 1:0)
KH Energa Toruń - TatrySki Podhale Nowy Targ 2019-02-19, 18:30 2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - KH Energa Toruń 2019-02-22, 18:00 1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
KH Energa Toruń - TatrySki Podhale Nowy Targ 2019-02-25, 18:30 1:3
(0:2, 1:1, 0:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - KH Energa Toruń 2019-02-28, 18:00 4:2
(1:0, 1:1, 2:1)
KH Energa Toruń - TatrySki Podhale Nowy Targ 2019-03-03, 17:00 1:4
(1:1, 0:1, 0:2)

kolejka Ćwierćfinał 4

JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 2019-02-15, 18:45 1:2
(1:0, 0:2, 0:0)
Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 2019-02-18, 18:00 3:1
(3:1, 0:0, 0:0)
JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 2019-02-21, 18:00 0:3
(0:1, 0:0, 0:2)
Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 2019-02-24, 15:00 8:2
(3:1, 3:0, 2:1)

kolejka Półfinał 2

GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 2019-03-12, 20:00 4:1
(0:0, 2:1, 2:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2019-03-15, 20:00 2:1
(0:0, 0:0, 1:1)
GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 2019-03-18, 18:00 3:2
(1:1, 1:1, 0:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2019-03-21, 18:00 5:2
(3:0, 1:1, 1:1)
GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 2019-03-24, 17:00 3:4
(2:0, 1:1, 1:2)
TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2019-03-27, 20:00 1:2
(0:0, 1:1, 0:0)
GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 2019-03-30, 15:15 7:1
(3:0, 2:0, 2:1)

kolejka Półfinał 1

Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia 2019-03-11, 18:00 2:3
(0:0, 2:1, 0:2)
Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice 2019-03-14, 20:00 3:1
(1:0, 1:0, 1:1)
Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia 2019-03-17, 18:30 2:3
(1:1, 0:2, 1:0)
Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice 2019-03-20, 20:00 2:3
(0:1, 1:2, 1:0)
Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia 2019-03-23, 15:15 5:3
(3:0, 2:1, 0:2)
Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice 2019-03-26, 18:30 2:1
(0:1, 1:0, 0:0)

kolejka Finał

GKS Tychy - Comarch Cracovia 2019-04-02, 18:00 2:1
(0:1, 1:0, 0:0)
Comarch Cracovia - GKS Tychy 2019-04-04, 20:00 3:1
(2:1, 0:0, 1:0)
GKS Tychy - Comarch Cracovia 2019-04-07, 18:15 3:5
(1:1, 1:3, 1:1)
Comarch Cracovia - GKS Tychy 2019-04-09, 18:15 0:4
(0:1, 0:2, 0:1)
GKS Tychy - Comarch Cracovia 2019-04-11, 18:15 4:2
(0:1, 2:1, 2:0)
Comarch Cracovia - GKS Tychy 2019-04-13, 20:30 1:2
(1:1, 0:0, 0:1)

Sparingi » sezon 2018/2019



kolejka CHL

GKS Tychy - IFK Helsinki 2018-08-31, 17:30 3:5
GKS Tychy - Skellefteå AIK 2018-09-02, 15:30 1:8
(0:3, 1:4, 0:1)
Skellefteå AIK - GKS Tychy 2018-09-06, 18:30 6:2
(1:1, 2:0, 3:1)
IFK Helsinki - GKS Tychy 2018-09-08, 18:00 2:1
GKS Tychy - HC Bolzano 2018-10-10, 17:30 5:3
(2:2, 1:1, 2:0)
HC Bolzano - GKS Tychy 2018-10-16, 19:45 6:4
(2:0, 2:3, 2:1)

kolejka Sparingi

GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 2018-08-07, 17:00 6:0
(1:0, 1:0, 4:0)
KS Unia Oświęcim - GKS Tychy 2018-08-09, 17:00 6:7
(4:3, 2:2, 0:1)
JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2018-08-24, 18:00 2:1
(0:0, 0:0, 1:1)

kolejka Memoriał Pavla Zabojnika

HC Košice - GKS Tychy 2018-08-16, 15:30 3:5
(0:2, 1:3, 2:0)
HKM Zvolen - GKS Tychy 2018-08-17, 19:00 2:1
(0:1, 0:0, 1:0)
HC '05 Banská Bystrica - GKS Tychy 2018-08-18, 15:30 6:2
(2:1, 3:0, 1:1)
JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2019-02-06, 17:00 1:5
GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2019-02-08, 17:00 7:5

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 103
2. GKS Tychy 102
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 90
4. JKH GKS Jastrzębie 78
5. Comarch Cracovia 72
6. KH Energa Toruń 63
7. MH Automatyka Gdańsk 61
8. KS Unia Oświęcim 57
9. Zagłębie Sosnowiec 48
10. PGE Orlik Opole 26
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 15
12. Kadra U23 PZHL 8
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Mistrzowska feta GKS Tychy
wtorek, 16 kwietnia 2019


GKS Tychy TV

Finał Play-Off: Konferencja prasowa po meczu GKS Tychy - Comarch Cracovia 3:5


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies