position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Terminarz

Hokej › Drużyna › Terminarz

Ekstraliga » sezon 2017/2018



skocz do aktualnej kolejki

kolejka 1

GKS Tychy - SMS PZHL U20 Katowice 2017-09-10, 17:00 16:0
(4:0, 8:0, 4:0)
TMH Polonia Bytom - Anteo Naprzód Janów 2017-09-10, 18:00 6:1
(2:1, 2:0, 2:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - MH Automatyka Gdańsk 2017-09-10, 18:00 7:4
(2:1, 2:1, 3:2)
JKH GKS Jastrzębie - KS Unia Oświęcim 2017-09-10, 18:00 4:2
(2:1, 1:0, 1:1)
PGE Orlik Opole - Tauron KH GKS Katowice 2017-09-11, 18:30 3:4
(1:0, 0:1, 2:2)

kolejka 2

SMS PZHL U20 Katowice - TMH Polonia Bytom 2017-09-13, 13:00 0:8
(0:2, 0:4, 0:2)
MH Automatyka Gdańsk - PGE Orlik Opole 2017-09-13, 18:00 4:3
(0:1, 2:2, 2:0)
Anteo Naprzód Janów - TatrySki Podhale Nowy Targ 2017-09-13, 18:00 3:4
(0:1, 2:1, 1:2)
Comarch Cracovia - GKS Tychy 2017-09-13, 18:30 3:7
(0:1, 2:4, 1:2)
Tauron KH GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 2017-10-03, 18:00 3:4
(0:1, 2:2, 1:0)

kolejka 3

TMH Polonia Bytom - Comarch Cracovia 2017-09-15, 18:00 1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
TatrySki Podhale Nowy Targ - SMS PZHL U20 Katowice 2017-09-15, 18:00 5:2
(1:0, 2:0, 2:2)
PGE Orlik Opole - Anteo Naprzód Janów 2017-09-15, 18:00 4:5
(1:0, 1:1, 2:4)
JKH GKS Jastrzębie - MH Automatyka Gdańsk 2017-09-15, 18:00 5:1
(2:0, 1:0, 2:1)
KS Unia Oświęcim - Tauron KH GKS Katowice 2017-09-15, 18:00 1:6
(1:1, 0:4, 0:1)

kolejka 4

SMS PZHL U20 Katowice - PGE Orlik Opole 2017-09-17, 13:00 1:7
(0:4, 1:2, 0:1)
Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 2017-09-17, 15:00 4:2
(1:1, 1:0, 2:1)
GKS Tychy - TMH Polonia Bytom 2017-09-17, 18:00 6:2
(4:1, 2:0, 0:1)
MH Automatyka Gdańsk - KS Unia Oświęcim 2017-09-17, 18:00 2:3
(0:0, 2:1, 0:1)
Anteo Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie 2017-09-17, 18:00 3:2
(1:2, 1:0, 0:0)

kolejka 5

TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2017-09-22, 18:00 3:5
(0:1, 2:2, 1:2)
PGE Orlik Opole - Comarch Cracovia 2017-09-22, 18:00 1:6
(0:2, 0:3, 1:1)
JKH GKS Jastrzębie - SMS PZHL U20 Katowice 2017-09-22, 18:00 7:1
(3:0, 2:1, 2:0)
KS Unia Oświęcim - Anteo Naprzód Janów 2017-09-22, 18:00 6:2
(3:0, 2:1, 1:1)
Tauron KH GKS Katowice - MH Automatyka Gdańsk 2017-09-22, 18:00 8:1
(3:1, 4:0, 1:0)

kolejka 6

GKS Tychy - PGE Orlik Opole 2017-09-24, 17:00 3:1
(1:0, 1:0, 1:1)
Anteo Naprzód Janów - Tauron KH GKS Katowice 2017-09-24, 18:00 3:9
(2:2, 1:3, 0:4)
SMS PZHL U20 Katowice - KS Unia Oświęcim 2017-09-24, 18:00 0:4
(0:2, 0:2, 0:0)
Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 2017-09-24, 18:00 2:3
(0:1, 1:0, 1:1)
TMH Polonia Bytom - TatrySki Podhale Nowy Targ 2017-09-24, 18:00 2:5
(0:3, 2:1, 0:1)

kolejka 7

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2017-09-19, 18:00 1:4
(0:2, 1:1, 0:1)
PGE Orlik Opole - TMH Polonia Bytom 2017-09-19, 18:00 4:3
(3:0, 0:1, 0:2)
Tauron KH GKS Katowice - SMS PZHL U20 Katowice 2017-09-19, 18:00 11:1
(4:1, 1:0, 6:0)
KS Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 2017-09-20, 18:00 3:7
(1:2, 1:3, 1:2)
MH Automatyka Gdańsk - Anteo Naprzód Janów 2017-09-26, 18:00 6:3
(2:0, 2:1, 2:2)

kolejka 8

GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 2017-10-06, 18:00 2:1
(0:1, 0:0, 1:0)
TMH Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie 2017-10-06, 18:00 0:3
(0:0, 0:0, 0:3)
TatrySki Podhale Nowy Targ - PGE Orlik Opole 2017-10-06, 18:00 2:1
(2:0, 0:1, 0:0)
Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice 2017-10-06, 18:30 6:2
(2:0, 2:2, 2:0)
SMS PZHL U20 Katowice - MH Automatyka Gdańsk 2017-10-12, 18:30 0:7
(0:2, 0:1, 0:4)

kolejka 9

Tauron KH GKS Katowice - GKS Tychy 2017-10-08, 15:30 2:4
(0:0, 1:4, 1:0)
KS Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom 2017-10-08, 18:00 4:2
(2:1, 2:0, 0:1)
JKH GKS Jastrzębie - TatrySki Podhale Nowy Targ 2017-10-08, 20:15 3:2
(0:0, 2:1, 1:1)
Anteo Naprzód Janów - SMS PZHL U20 Katowice 2017-10-09, 19:00 4:0
(1:0, 1:0, 2:0)
MH Automatyka Gdańsk - Comarch Cracovia 2017-10-17, 18:00 2:5
(0:1, 1:2, 1:2)

kolejka 10

GKS Tychy - MH Automatyka Gdańsk 2017-10-13, 18:00 1:2
(0:0, 1:0, 0:1)
Comarch Cracovia - Anteo Naprzód Janów 2017-10-13, 18:00 9:0
(2:0, 2:0, 5:0)
TMH Polonia Bytom - Tauron KH GKS Katowice 2017-10-13, 18:00 3:8
(1:1, 1:3, 1:4)
TatrySki Podhale Nowy Targ - KS Unia Oświęcim 2017-10-13, 18:00 4:3
(2:1, 1:2, 1:0)
PGE Orlik Opole - JKH GKS Jastrzębie 2017-10-13, 18:00 2:1
(0:0, 0:0, 1:1)

kolejka 11

Anteo Naprzód Janów - GKS Tychy 2017-10-15, 18:00 3:6
(1:0, 0:4, 2:2)
KS Unia Oświęcim - PGE Orlik Opole 2017-10-15, 18:00 2:5
(1:3, 0:1, 1:1)
Tauron KH GKS Katowice - TatrySki Podhale Nowy Targ 2017-10-15, 18:00 5:4
(3:1, 0:3, 2:0)
MH Automatyka Gdańsk - TMH Polonia Bytom 2017-10-15, 18:00 7:4
(1:0, 3:1, 3:3)
SMS PZHL U20 Katowice - Comarch Cracovia 2017-10-15, 18:00 3:10
(1:1, 1:6, 1:3)

kolejka 12

SMS PZHL U20 Katowice - GKS Tychy 2017-10-03, 15:30 1:12
(1:4, 0:3, 0:5)
Anteo Naprzód Janów - TMH Polonia Bytom 2017-10-20, 18:00 3:6
(0:3, 2:2, 1:1)
MH Automatyka Gdańsk - TatrySki Podhale Nowy Targ 2017-10-20, 18:00 2:8
(1:1, 0:3, 1:4)
Tauron KH GKS Katowice - PGE Orlik Opole 2017-10-20, 18:00 4:5
(2:1, 1:1, 1:2)
KS Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 2017-10-20, 18:00 2:6
(0:2, 1:3, 1:1)

kolejka 13

JKH GKS Jastrzębie - Tauron KH GKS Katowice 2017-10-22, 18:00 5:2
(1:0, 3:1, 1:1)
PGE Orlik Opole - MH Automatyka Gdańsk 2017-10-22, 18:00 1:2
(0:1, 0:0, 1:1)
TatrySki Podhale Nowy Targ - Anteo Naprzód Janów 2017-10-22, 18:00 6:1
(4:1, 0:0, 2:0)
GKS Tychy - Comarch Cracovia 2017-10-25, 18:00 3:4
(2:0, 1:2, 0:1)
TMH Polonia Bytom - SMS PZHL U20 Katowice 2017-11-14, 18:00 8:3
(2:1, 4:1, 2:1)

kolejka 14

SMS PZHL U20 Katowice - TatrySki Podhale Nowy Targ 2017-10-26, 18:00 0:5
(0:2, 0:2, 0:1)
Comarch Cracovia - TMH Polonia Bytom 2017-10-27, 18:00 6:0
(2:0, 0:0, 4:0)
Anteo Naprzód Janów - PGE Orlik Opole 2017-10-27, 18:00 3:5
(1:2, 0:3, 2:0)
MH Automatyka Gdańsk - JKH GKS Jastrzębie 2017-10-27, 18:00 1:4
(1:2, 0:1, 0:1)
Tauron KH GKS Katowice - KS Unia Oświęcim 2017-10-27, 18:00 4:2
(1:1, 2:0, 1:1)

kolejka 15

TMH Polonia Bytom - GKS Tychy 2017-10-29, 18:00 2:3
(1:0, 1:2, 0:1)
KS Unia Oświęcim - MH Automatyka Gdańsk 2017-10-29, 18:00 3:4
(2:2, 1:1, 0:1)
JKH GKS Jastrzębie - Anteo Naprzód Janów 2017-10-29, 18:00 5:2
(3:0, 1:2, 1:0)
PGE Orlik Opole - SMS PZHL U20 Katowice 2017-10-29, 18:00 7:0
(3:0, 2:0, 2:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2017-10-29, 18:00 2:5
(2:2, 0:1, 0:2)

kolejka 16

GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 2017-10-31, 18:00 1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
Comarch Cracovia - PGE Orlik Opole 2017-10-31, 18:00 3:0
(2:0, 1:0, 0:0)
SMS PZHL U20 Katowice - JKH GKS Jastrzębie 2017-10-31, 18:00 0:9
(0:3, 0:3, 0:3)
Anteo Naprzód Janów - KS Unia Oświęcim 2017-10-31, 18:00 5:7
(0:1, 2:4, 3:2)
MH Automatyka Gdańsk - Tauron KH GKS Katowice 2017-10-31, 18:00 1:6
(0:2, 1:4, 0:0)

kolejka 17

PGE Orlik Opole - GKS Tychy 2017-11-03, 18:00 2:4
(0:1, 0:1, 2:2)
Tauron KH GKS Katowice - Anteo Naprzód Janów 2017-11-03, 18:00 7:2
(1:0, 3:2, 3:0)
KS Unia Oświęcim - SMS PZHL U20 Katowice 2017-11-03, 18:00 12:1
(5:0, 3:0, 4:1)
TatrySki Podhale Nowy Targ - TMH Polonia Bytom 2017-11-03, 18:00 4:6
(0:2, 1:3, 3:1)
JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 2017-11-03, 20:15 1:3
(0:0, 0:1, 1:2)

kolejka 18

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2017-11-05, 17:00 3:0
(1:0, 0:0, 2:0)
TMH Polonia Bytom - PGE Orlik Opole 2017-11-05, 18:00 3:2
(2:1, 1:1, 0:0)
SMS PZHL U20 Katowice - Tauron KH GKS Katowice 2017-11-05, 18:00 1:7
(1:0, 0:5, 0:2)
Anteo Naprzód Janów - MH Automatyka Gdańsk 2017-11-05, 18:00 2:3
(2:0, 0:2, 0:1)
Comarch Cracovia - KS Unia Oświęcim 2017-11-05, 18:30 7:3
(2:0, 4:2, 1:1)

kolejka 19

SMS PZHL U20 Katowice - MH Automatyka Gdańsk 2017-10-23, 18:00 1:4
(1:2, 0:0, 0:2)
KS Unia Oświęcim - GKS Tychy 2017-11-17, 18:00 3:6
(2:1, 1:3, 0:2)
Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia 2017-11-17, 18:00 3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
JKH GKS Jastrzębie - TMH Polonia Bytom 2017-11-17, 18:00 7:4
(1:3, 3:1, 3:0)
PGE Orlik Opole - TatrySki Podhale Nowy Targ 2017-11-17, 18:00 2:1
(0:0, 1:0, 0:1)

kolejka 20

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 2017-11-19, 17:00 3:2
(0:0, 0:1, 2:1)
TatrySki Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 2017-11-19, 18:00 2:0
(1:0, 0:0, 1:0)
TMH Polonia Bytom - KS Unia Oświęcim 2017-11-19, 18:00 4:5
(2:2, 1:1, 1:1)
Comarch Cracovia - MH Automatyka Gdańsk 2017-11-19, 18:00 3:4
(2:1, 1:2, 0:1)
SMS PZHL U20 Katowice - Anteo Naprzód Janów 2017-11-19, 18:00 2:4
(0:0, 1:1, 1:3)

kolejka 21

Anteo Naprzód Janów - Comarch Cracovia 2017-11-24, 18:00 1:7
(0:1, 0:4, 1:2)
Tauron KH GKS Katowice - TMH Polonia Bytom 2017-11-24, 18:00 5:4
(0:2, 2:2, 2:0)
KS Unia Oświęcim - TatrySki Podhale Nowy Targ 2017-11-24, 18:00 2:1
(1:0, 1:0, 0:1)
JKH GKS Jastrzębie - PGE Orlik Opole 2017-11-24, 18:00 2:5
(1:1, 0:1, 1:3)
MH Automatyka Gdańsk - GKS Tychy 2017-11-24, 18:30 5:6
(1:1, 3:3, 1:2)

kolejka 22

Comarch Cracovia - SMS PZHL U20 Katowice 2017-11-21, 18:30 9:1
(5:1, 2:0, 2:0)
GKS Tychy - Anteo Naprzód Janów 2017-11-26, 17:00 9:2
(1:1, 4:1, 4:0)
PGE Orlik Opole - KS Unia Oświęcim 2017-11-26, 18:00 4:1
(0:0, 2:0, 2:1)
TatrySki Podhale Nowy Targ - Tauron KH GKS Katowice 2017-11-26, 18:00 6:3
(1:1, 3:1, 2:1)
TMH Polonia Bytom - MH Automatyka Gdańsk 2017-11-26, 18:00 4:2
(1:1, 2:0, 1:1)

kolejka 23

GKS Tychy - MH Automatyka Gdańsk 2017-12-01, 18:00 4:3
(1:1, 2:0, 1:2)
TMH Polonia Bytom - Tauron KH GKS Katowice 2017-12-01, 18:00 4:3
(1:1, 2:1, 0:1)
TatrySki Podhale Nowy Targ - KS Unia Oświęcim 2017-12-01, 18:00 3:4
(1:1, 2:1, 0:1)
PGE Orlik Opole - JKH GKS Jastrzębie 2017-12-01, 18:00 1:5
(0:3, 1:2, 0:0)
Comarch Cracovia - Anteo Naprzód Janów 2017-12-01, 18:30 10:2
(3:1, 4:1, 3:0)

kolejka 24

Anteo Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie 2017-12-03, 18:00 1:7
(0:2, 0:0, 1:5)
KS Unia Oświęcim - PGE Orlik Opole 2017-12-03, 18:00 4:2
(0:0, 1:0, 3:2)
Tauron KH GKS Katowice - TatrySki Podhale Nowy Targ 2017-12-03, 18:00 5:2
(2:2, 1:0, 2:0)
MH Automatyka Gdańsk - TMH Polonia Bytom 2017-12-03, 18:00 7:2
(4:1, 1:1, 2:0)
Comarch Cracovia - GKS Tychy 2017-12-03, 18:30 2:3
(0:2, 0:1, 2:0)

kolejka 25

GKS Tychy - Anteo Naprzód Janów 2018-01-09, 18:00 8:0
(4:0, 1:0, 3:0)
TMH Polonia Bytom - Comarch Cracovia 2018-01-09, 18:00 3:0
(1:0, 0:0, 2:0)
TatrySki Podhale Nowy Targ - MH Automatyka Gdańsk 2018-01-09, 18:00 6:3
(1:1, 2:0, 3:2)
PGE Orlik Opole - Tauron KH GKS Katowice 2018-01-09, 18:00 3:5
(1:1, 0:3, 2:1)
JKH GKS Jastrzębie - KS Unia Oświęcim 2018-01-09, 18:00 4:5
(2:1, 2:2, 0:2)

kolejka 26

GKS Tychy - TMH Polonia Bytom 2017-12-19, 18:00 9:0
(4:0, 1:0, 4:0)
Anteo Naprzód Janów - KS Unia Oświęcim 2017-12-19, 18:00 5:4
(0:0, 3:2, 1:2)
Tauron KH GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 2017-12-19, 18:00 2:1
(0:0, 0:1, 2:0)
Comarch Cracovia - TatrySki Podhale Nowy Targ 2017-12-19, 18:00 4:1
(1:0, 2:1, 1:0)
MH Automatyka Gdańsk - PGE Orlik Opole 2017-12-19, 18:00 5:1
(0:0, 2:0, 3:1)

kolejka 27

Comarch Cracovia - PGE Orlik Opole 2017-12-21, 18:30 2:3
(0:0, 0:2, 2:1)
TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2017-12-22, 18:00 3:2
(1:1, 1:1, 0:0)
TMH Polonia Bytom - Anteo Naprzód Janów 2017-12-22, 18:00 3:4
(0:1, 2:1, 1:2)
JKH GKS Jastrzębie - MH Automatyka Gdańsk 2017-12-22, 18:00 3:1
(1:0, 1:1, 1:0)
KS Unia Oświęcim - Tauron KH GKS Katowice 2017-12-22, 18:00 4:0
(0:0, 2:0, 2:0)

kolejka 28

Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 2018-01-04, 18:00 3:4
(2:1, 0:1, 1:1)
GKS Tychy - PGE Orlik Opole 2018-01-05, 18:00 2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
Anteo Naprzód Janów - Tauron KH GKS Katowice 2018-01-05, 18:00 2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
MH Automatyka Gdańsk - KS Unia Oświęcim 2018-01-05, 18:00 2:3
(1:1, 1:1, 0:1)
TMH Polonia Bytom - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-01-05, 18:00 0:7
(0:2, 0:3, 0:2)

kolejka 29

MH Automatyka Gdańsk - Tauron KH GKS Katowice 2018-01-07, 13:15 1:5
(0:2, 1:1, 0:2)
JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2018-01-07, 18:00 3:2
(1:0, 1:1, 0:1)
TatrySki Podhale Nowy Targ - Anteo Naprzód Janów 2018-01-07, 18:00 5:0
(1:0, 3:0, 1:0)
PGE Orlik Opole - TMH Polonia Bytom 2018-01-07, 18:00 5:1
(3:0, 2:1, 0:0)
KS Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 2018-01-07, 18:00 3:2
(3:0, 0:2, 0:0)

kolejka 30

TatrySki Podhale Nowy Targ - PGE Orlik Opole 2018-01-11, 18:00 2:5
(0:0, 1:4, 1:1)
GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 2018-01-12, 18:00 2:3
(1:1, 1:0, 0:1)
Anteo Naprzód Janów - MH Automatyka Gdańsk 2018-01-12, 18:00 3:8
(0:5, 2:1, 1:2)
Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice 2018-01-12, 18:00 5:4
(2:1, 1:1, 1:2)
TMH Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie 2018-01-12, 18:00 2:3
(0:1, 1:0, 1:1)

kolejka 31

Tauron KH GKS Katowice - GKS Tychy 2018-01-14, 13:15 4:3
(1:2, 0:1, 2:0)
PGE Orlik Opole - Anteo Naprzód Janów 2018-01-14, 18:00 3:4
(1:2, 1:0, 1:2)
JKH GKS Jastrzębie - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-01-14, 18:00 1:2
(0:2, 1:0, 0:0)
KS Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom 2018-01-14, 18:00 13:3
(3:0, 4:2, 6:1)
MH Automatyka Gdańsk - Comarch Cracovia 2018-01-14, 18:00 2:3
(0:2, 1:0, 1:1)

kolejka 32

MH Automatyka Gdańsk - GKS Tychy 2018-01-19, 18:00
Anteo Naprzód Janów - Comarch Cracovia 2018-01-19, 18:00
Tauron KH GKS Katowice - TMH Polonia Bytom 2018-01-19, 18:00
KS Unia Oświęcim - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-01-19, 18:00
JKH GKS Jastrzębie - PGE Orlik Opole 2018-01-19, 18:00

kolejka 33

GKS Tychy - Comarch Cracovia 2018-01-21, 13:15

kolejka 34

Anteo Naprzód Janów - GKS Tychy 2018-01-26, 18:00

kolejka 35

TMH Polonia Bytom - GKS Tychy 2018-01-28, 18:00

kolejka 36

GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 2018-01-30, 18:00

kolejka 37

PGE Orlik Opole - GKS Tychy 2018-02-02, 18:00

kolejka 38

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2018-02-04, 17:00

kolejka 39

KS Unia Oświęcim - GKS Tychy 2018-02-09, 18:00

kolejka 40

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 2018-02-11, 15:00

Puchar Polski » sezon 2017/2018



kolejka Superpuchar

Comarch Cracovia - GKS Tychy 2017-09-08, 18:30 5:4
(2:2, 1:0, 1:2)

kolejka 1/4 Puchar Kontynentalny

HC Donbass - Narva PSK 2017-10-20, 15:30 4:2
(1:1, 1:0, 2:1)
HK Kurbads - GKS Tychy 2017-10-20, 18:30 5:2
(1:0, 2:0, 2:2)
GKS Tychy - Narva PSK 2017-10-21, 13:00 11:0
(3:0, 5:0, 3:0)
HC Donbass - HK Kurbads 2017-10-21, 18:00 1:8
(0:2, 1:4, 0:2)
GKS Tychy - HC Donbass 2017-10-22, 13:00 4:2
(3:0, 0:2, 1:0)
Narva PSK - HK Kurbads 2017-10-22, 18:00 1:2
(1:0, 0:1, 0:1)

kolejka 1/2 PP

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2017-12-27, 16:30 2:3
(2:0, 0:1, 0:1)

kolejka Finał PP

Comarch Cracovia - GKS Tychy 2017-12-28, 17:30 5:6
(1:0, 1:0, 3:5)

Play-off » sezon 2017/2018



Aktualnie brak spotkań spełniających podane warunki...

Sparingi » sezon 2017/2018



GKS Tychy - TMH Polonia Bytom 2017-08-08, 17:00 4:1
(1:0, 3:1, 0:0)
TMH Polonia Bytom - GKS Tychy 2017-08-11, 18:00 1:9
GKS Tychy - PGE Orlik Opole 2017-08-29, 17:00 6:0
(3:0, 2:0, 1:0)
HC Košice - GKS Tychy 2017-08-31, 17:00 4:3
(1:2, 0:1, 2:0)

kolejka Memoriał Pavla Zabojnika

HKM Zvolen - GKS Tychy 2017-08-17, 19:00 2:1
(1:1, 0:0, 0:0)
HC 07 Detva - GKS Tychy 2017-08-18, 15:30 1:3
(1:1, 0:1, 0:1)
GKS Tychy - HC Frýdek-Místek 2017-08-19, 15:30 0:1
(0:0, 0:1, 0:0)

Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 73
2. Comarch Cracovia 60
3. Tauron KH GKS Katowice 59
4. JKH GKS Jastrzębie 54
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 49
6. KS Unia Oświęcim 46
7. MH Automatyka Gdańsk 39
8. PGE Orlik Opole 36
9. TMH Polonia Bytom 30
10. Anteo Naprzód Janów 19
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 2:3
piątek, 12 stycznia 2018


GKS Tychy TV

30. kolejka PHL: Konferencja prasowa po meczu z KS Unia Oświęcim


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies