position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Odbudować morale po piątkowej porażce

W niedzielne popołudnie hokeiści GKS Tychy zmierzą się z kolejnym przeciwnikiem, tym razem na tyski Stadion Zimowy zawita drużyna Ciarko PBS Bank Sanok. Początek spotkania o godz. 17:00.

Po sześciu kolejkach PHL drużyna z Sanoka, z czterema zwycięstwami na swoim koncie, zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli. Sanoczanie tracą zaledwie jeden punkt do trzeciego GKS-u Tychy. Niedzielne spotkanie będzie zatem pojedynkiem sąsiadów z tabeli.

W piątkowej kolejce PHL hokeiści Ciarko PBS Bank Sanok przegrali na własnej tafli z wicemistrzem kraju, JKH GKS-em Jastrzębie 3:6. Również tyszanie piątkowego wieczoru do udanych zaliczyć nie mogą, GKS Tychy odnotował porażkę na wyjeździe z GKS-em Katowice, 2:3. Niedzielna potyczka GKS-u Tychy z sanocką drużyną będzie zatem dobrą okazją dla obu ekip na zamazanie plamy po porażkach z poprzedniej kolejki. Zwyciężyć może jednak tylko jedna drużyna. Dlatego też kibiców, którzy zdecydują się spędzić niedzielne popołudnie na Stadionie Zimowym w Tychach, czeka ciekawe widowisko. Emocji z pewnością w tym meczu nie zabraknie. 
 
Warto również dodać, że w meczu towarzyskim rozgrywanym we wrześniu lepszy okazał się tyski GKS, który pokonał drużynę z Sanoka na własnej tafli 4:1.
 
Niedzielny mecz rozpocznie się o godzinie 17.00, a otwarcie kas biletowych nastąpi o godz. 15.30. Ceny biletów: normalny - 12 zł, ulgowy - 8 zł, rodzinny - 18 zł.


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na Stadionie Zimowym
piątek, 20 lipca 2018


GKS Tychy TV

Jarosław Rzeszutko: Po każdej kontuzji wracam silniejszy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies