position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Odbudować morale po piątkowej porażce

W niedzielne popołudnie hokeiści GKS Tychy zmierzą się z kolejnym przeciwnikiem, tym razem na tyski Stadion Zimowy zawita drużyna Ciarko PBS Bank Sanok. Początek spotkania o godz. 17:00.

Po sześciu kolejkach PHL drużyna z Sanoka, z czterema zwycięstwami na swoim koncie, zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli. Sanoczanie tracą zaledwie jeden punkt do trzeciego GKS-u Tychy. Niedzielne spotkanie będzie zatem pojedynkiem sąsiadów z tabeli.

W piątkowej kolejce PHL hokeiści Ciarko PBS Bank Sanok przegrali na własnej tafli z wicemistrzem kraju, JKH GKS-em Jastrzębie 3:6. Również tyszanie piątkowego wieczoru do udanych zaliczyć nie mogą, GKS Tychy odnotował porażkę na wyjeździe z GKS-em Katowice, 2:3. Niedzielna potyczka GKS-u Tychy z sanocką drużyną będzie zatem dobrą okazją dla obu ekip na zamazanie plamy po porażkach z poprzedniej kolejki. Zwyciężyć może jednak tylko jedna drużyna. Dlatego też kibiców, którzy zdecydują się spędzić niedzielne popołudnie na Stadionie Zimowym w Tychach, czeka ciekawe widowisko. Emocji z pewnością w tym meczu nie zabraknie. 
 
Warto również dodać, że w meczu towarzyskim rozgrywanym we wrześniu lepszy okazał się tyski GKS, który pokonał drużynę z Sanoka na własnej tafli 4:1.
 
Niedzielny mecz rozpocznie się o godzinie 17.00, a otwarcie kas biletowych nastąpi o godz. 15.30. Ceny biletów: normalny - 12 zł, ulgowy - 8 zł, rodzinny - 18 zł.


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 48
2. Comarch Cracovia 42
3. JKH GKS Jastrzębie 39
4. Tauron KH GKS Katowice 38
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 31
6. MH Automatyka Gdańsk 27
7. PGE Orlik Opole 21
8. KS Unia Oświęcim 20
9. TMH Polonia Bytom 20
10. Anteo Naprzód Janów 8
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 19 listopada 2017


GKS Tychy TV

18. kolejka PHL: Skrót meczu GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:0


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies