position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Już w piątek inauguracja sezonu ligowego 2013/14!

Bez dwóch zdań na ten dzień czekają wszyscy fani tyskiego hokeja. Już w najbliższy piątek, 20 września w spotkaniu 1. kolejki Polskiej Hokej Ligi GKS Tychy podejmie na własnym Stadionie Zimowym 1928 KTH Krynica. Początek meczu o godz. 18!

Pierwsze spotkania ligowe zostały już rozegrane 13 (JKH GKS Jastrzębie - Polonia Bytom 3:0) oraz 17 września (Aksam Unia Oświęcim - Ciarko PBS Bank Sanok 0:7), ale liga ruszy na dobre właśnie w najbliższy piątek. Z jednej strony wszyscy jesteśmy stęsknieni za hokejowymi emocjami w ligowym wydaniu, które w tym roku na skutek zamieszania wokół Polskiego Związku Hokeja na Lodzie ruszają z opóźnieniem. Z drugiej strony na pierwszy mecz do Tychów przyjedzie drużyna z Krynicy, która w środowisku jest nazywana "dream teamem" - a to ze względu na skoszarowanie większości reprezentantów Polski właśnie w tym klubie.

- Jesteśmy gotowi do gry. Mamy silniejszy zespół niż w poprzednim sezonie - zapowiada Kacper Guzik. - Nie możemy się już doczekać piątku. Słyszałem, w jaki sposób Krynica budowała zespół na ten sezon. Jestem bardzo ciekawy, jak ułoży się to pierwsze spotkanie - mówi Stefan Zigardy.

Wrześniowe mecze towarzyskie GKS Tychy mogą napawać zawodników i kibiców optymizmem. Szczególnie w ostatnim spotkaniu z Ciarko PBS Bank Sanok (4:1) podopieczni Jirzego Sejby pokazali, że są już gotowi do walki o ligowe punkty. - Kadra została skompletowana na miarę naszych obecnych możliwości, a jej prawdziwą wartość poznamy w trakcie sezonu i na jego zakończenie - dodaje kierownik sekcji Wojciech Matczak.

Piątkowe spotkanie rozpocznie się o godz. 18. Otwarcie wszystkich kas z biletami nastąpi o godz. 16.30. Ceny biletów: normalny - 12 zł, ulgowy - 8 zł, rodzinny - 18 zł. Przed pierwszym meczem z Krynicą będą również dostępne karnety na sezon zasadniczy: normalny - 240 zł, ulgowy - 160 zł, rodzinny - 360 zł.Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Sparing: GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 6:0
wtorek, 7 sierpnia 2018


GKS Tychy TV

#PotrójnieSilni - trzy sekcje, jeden GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies