position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Nowy rok rozpocząć zwycięstwem

Po przerwie świąteczno-noworocznej oraz finałowych meczach Pucharu Polski, do gry wraca wkraczająca w decydującą fazę sezonu zasadniczego Polska Liga Hokejowa. W piątek, 4-ego stycznia w meczu 30. kolejki ligowej GKS Tychy podejmie na własnym lodowisku HC GKS Katowice. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Do końca sezonu zasadniczego pozostało już tylko trzynaście kolejek, w których GKS będzie przyświecał jeden cel - awans kosztem JKH GKS Jastrzębie na drugie miejsce w tabeli. Obecnie strata podopiecznych Petera Kremena do podbudowanych zdobyciem Pucharu Polski jastrzębian wynosi tylko jeden punkt, a oba zespoły spotkają się już tylko raz - 20-ego stycznia w Tychach.

W innym przypadku bardzo możliwe, że pierwszym rywalem GKS w play-off będzie właśnie piątkowy przeciwnik, z którym w tym sezonie toczymy bardzo wyrównane boje. Tyszanie odnosili domowe zwycięstwa w stosunku 5:4 oraz 5:1, ale w Katowicach to HC GKS wygrywało 5:2 i 4:1. Obecnie beniaminek z Katowic ma na swoim koncie 36 punktów i plasuje się na szóstej pozycji.

Warto podkreślić, że HC GKS Katowice może się pochwalić świetną passą sześciu zwycięstw z rzędu - w ostatnich meczach rozegranych w 2012 roku katowiczanie pokonali JKH GKS Jastrzębie 4:1 oraz Ciarko PBS Bank Sanok 6:4. Tyskich hokeistów nie trzeba jednak mobilizować na pojedynek derbowy, a ponadto poopieczni Petera Kremena na pewno będą chcieli się zrehabilitować za nieudany występ w Pucharze Polski.

Pierwszy gwizdek sędziego głównego spotkania - Macieja Pachuckiego, już w najbliższy piątek (4 stycznia) o godz. 18:00. Kasy biletowe otwarte zostaną o godz. 16:30, na obiekt będzie można wejść o godz. 17:00. Bilet normalny w cenie 12 złotych, ulgowy 8 złotych (kobiety, uczniowie, studenci, emeryci i renciści, 3+ Liczna Rodzina) oraz rodzinny 18 zł. Dzieci do 12-ego roku życia wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Pozostałe spotkania 30. kolejki PLH:
Zagłębie Sosnowiec S.A. - JKH GKS Jastrzębie
Ciarko PBS Bank Sanok - Comarch CracoviaWyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Sparing: GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 6:0
wtorek, 7 sierpnia 2018


GKS Tychy TV

#PotrójnieSilni - trzy sekcje, jeden GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies