position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Szansa na drugie miejsce

Polska Liga Hokejowa w nowym roku ponownie nabiera tempa, już w najbliższą niedzielę (06.01) zostanie rozegrana 31. kolejka PLH. GKS Tychy ponownie wystąpi przed własną publicznością, tym razem przeciwnikiem podopiecznych duetu trenerskiego Kremen - Salamon będzie drużyna Zagłębia Sosnowiec.

Pierwsze dni nowego roku tyszanie mogą zaliczyć do udanych, pokonali powiem na własnej tafli drużynę HC GKS Katowice. Mimo, iż gra GKS-u Tychy nie zachwycała w tym spotkaniu tyskim hokeistom udało się zdobyć komplet punktów. Kolejny pojedynek zawodnicy Petera Kremena również rozegrają przed własną publicznością, rywalem tyszan będzie, wspomniana wcześniej, drużyna Zagłębia Sosnowiec, która w obecnym sezonie zamyka ligową tabelę PLH.  
 
W obecnym sezonie zostały rozegrane już cztery spotkania GKS Tychy z Zagłębiem Sosnowiec, we wszystkich tych pojedynkach lepsi okazali się tyszanie, sosnowiczanie zdobyli tylko jeden punkt (w trzeciej kolejce GKS wygrał po karnych 4:3 - przyp. red.).
 
Od wielu sezonów potyczki GKS-u Tychy z Zagłębiem Sosnowiec są bardzo emocjonujące i wyrównane, dla tyszan drużyna z Sosnowca jest niewygodnym rywalem, który potrafi napsuć krwi. Z pewności ą podobnie będzie również w niedzielne popołudnie na tyskim Stadionie Zimowym. Czy tyszanie odniosą drugie zwycięstwo w nowym roku? - przekonamy się o tym tuż po ostatnim gwizdku sędziego głównego spotkania, Przemysława Kępy. Jeżeli GKS Tychy zwycięży w niedzielnym meczu to awansuje na drugie miejsce w tabeli PLH (JKH GKS Jastrzębie wyprzedza GKS Tychy o jedne punkt, w najbliższej kolejce jastrzębianie pauzują - przyp. red.).  
  
Początek spotkania już w najbliższą niedzielę (6 stycznia) o godz. 18:00. Kasy biletowe otwarte zostaną o godz. 16:30, na obiekt będzie można wejść o godz. 17:00. Bilet normalny w cenie 12 złotych, ulgowy 8 złotych (kobiety, uczniowie, studenci, emeryci i renciści, 3+ Liczna Rodzina) oraz rodzinny 18 zł. Dzieci do 12-ego roku życia wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!
 
Pozostałe spotkania 31. kolejki PLH:
Comarch Cracovia - HC GKS Katowice
Aksam Unia Oświęcim - Ciarko PBS Bank KH Sanok


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 76
2. GKS Tychy 64
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 55
4. JKH GKS Jastrzębie 53
5. Comarch Cracovia 48
6. KH Energa Toruń 47
7. KS Unia Oświęcim 44
8. MH Automatyka Gdańsk 34
9. Zagłębie Sosnowiec 31
10. PGE Orlik Opole 26
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 15
12. Kadra U23 PZHL 8
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Mikołajki w Ośrodku Kibice Razem GKS Tychy
czwartek, 6 grudnia 2018


GKS Tychy TV

Odwiedził stadion i wręczył prezenty. Mikołajki z GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies