position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Szansa na drugie miejsce

Polska Liga Hokejowa w nowym roku ponownie nabiera tempa, już w najbliższą niedzielę (06.01) zostanie rozegrana 31. kolejka PLH. GKS Tychy ponownie wystąpi przed własną publicznością, tym razem przeciwnikiem podopiecznych duetu trenerskiego Kremen - Salamon będzie drużyna Zagłębia Sosnowiec.

Pierwsze dni nowego roku tyszanie mogą zaliczyć do udanych, pokonali powiem na własnej tafli drużynę HC GKS Katowice. Mimo, iż gra GKS-u Tychy nie zachwycała w tym spotkaniu tyskim hokeistom udało się zdobyć komplet punktów. Kolejny pojedynek zawodnicy Petera Kremena również rozegrają przed własną publicznością, rywalem tyszan będzie, wspomniana wcześniej, drużyna Zagłębia Sosnowiec, która w obecnym sezonie zamyka ligową tabelę PLH.  
 
W obecnym sezonie zostały rozegrane już cztery spotkania GKS Tychy z Zagłębiem Sosnowiec, we wszystkich tych pojedynkach lepsi okazali się tyszanie, sosnowiczanie zdobyli tylko jeden punkt (w trzeciej kolejce GKS wygrał po karnych 4:3 - przyp. red.).
 
Od wielu sezonów potyczki GKS-u Tychy z Zagłębiem Sosnowiec są bardzo emocjonujące i wyrównane, dla tyszan drużyna z Sosnowca jest niewygodnym rywalem, który potrafi napsuć krwi. Z pewności ą podobnie będzie również w niedzielne popołudnie na tyskim Stadionie Zimowym. Czy tyszanie odniosą drugie zwycięstwo w nowym roku? - przekonamy się o tym tuż po ostatnim gwizdku sędziego głównego spotkania, Przemysława Kępy. Jeżeli GKS Tychy zwycięży w niedzielnym meczu to awansuje na drugie miejsce w tabeli PLH (JKH GKS Jastrzębie wyprzedza GKS Tychy o jedne punkt, w najbliższej kolejce jastrzębianie pauzują - przyp. red.).  
  
Początek spotkania już w najbliższą niedzielę (6 stycznia) o godz. 18:00. Kasy biletowe otwarte zostaną o godz. 16:30, na obiekt będzie można wejść o godz. 17:00. Bilet normalny w cenie 12 złotych, ulgowy 8 złotych (kobiety, uczniowie, studenci, emeryci i renciści, 3+ Liczna Rodzina) oraz rodzinny 18 zł. Dzieci do 12-ego roku życia wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!
 
Pozostałe spotkania 31. kolejki PLH:
Comarch Cracovia - HC GKS Katowice
Aksam Unia Oświęcim - Ciarko PBS Bank KH Sanok


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 12
2. JKH GKS Jastrzębie 9
3. Nesta Toruń 5
4. Comarch Cracovia 4
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 3
6. KS Unia Oświęcim 3
7. MH Automatyka Gdańsk 3
8. GKS Tychy 3
9. Zagłębie Sosnowiec 3
10. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2
11. PGE Orlik Opole 1
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2
niedziela, 16 września 2018


GKS Tychy TV

4. kolejka CHL: Bartłomiej Pociecha po meczu IFK Helsinki - GKS Tychy 2:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies