position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Pojedynek lidera z wiceliderem

Po jednej kolejce odpoczynku hokeiści GKS Tychy wracają do ligowych rozgrywek. Już w najbliższy piątek (11.01) rozegrają kolejne spotkanie przed własną publicznością. Tym razem rywalem tyszan będzie Ciarko PBS Bank KH Sanok, drużyna, z którą tyszanie jeszcze nie wygrali w obecnym sezonie.

Po wysokim zwycięstwie nad drużyną Zagłębia Sosnowiec hokeiści GKS Tychy mieli kilka dni wolnego od rozgrywek PLH, ponieważ we wtorkowej kolejce pauzowali. Natomiast piątkowy rywal tyszan pokonał we wtorek na własnej tafli zdobywcę Pucharu Polski, JKH GKS Jastrzębie (5:2). 
 
W czterech dotychczasowych spotkaniach z drużyną Ciarko Sanok podopieczni Petera Kremena nie zdołali zdobyć ani jednego punktu, jest to jedyny zespół, z którym tyszanie przegrali wszystkie spotkania w tym sezonie. Jakub Wanacki, po niedzielnym meczu, powiedział, że wiele zależy od tego jak zawodnicy GKS podejdą do spotkania i że zwycięży drużyna, która tego dnia będzie w lepszej dyspozycji.  
 
Piątkowy rywal tyszan, podobnie jak GKS wygrał dwa spotkania w nowym roku, z pewnością będzie chciał zwyciężyć również w kolejnym. Jednak nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ tyszanie będą chcieli w końcu pokonać drużynę mistrza Polski. Piątkowe spotkanie GKS-u Tychy z Ciarko Sanok bez wątpienia będzie zatem hitem 33. kolejki.  
 
Pierwszy gwizdek sędziego głównego spotkania, Pawła Meszyńskiego, już w najbliższy piątek (11-ego stycznia) o godz. 18:00. Kasy biletowe otwarte zostaną o godz. 16:30, na obiekt będzie można wejść o godz. 17:00. Bilet normalny w cenie 12 złotych, ulgowy 8 złotych (kobiety, uczniowie, studenci, emeryci i renciści, 3+ Liczna Rodzina) oraz rodzinny 18 zł. Dzieci do 12-ego roku życia wstęp bezpłatny.
 
Serdecznie zapraszamy!

Pozostałe spotkania 33. kolejki PLH: 
JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia
Aksam Unia Oświęcim - HC GKS Katowice


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 32
2. GKS Tychy 26
3. JKH GKS Jastrzębie 22
4. Comarch Cracovia 20
5. TatrySki Podhale Nowy Targ 19
6. KH Energa Toruń 18
7. MH Automatyka Gdańsk 17
8. KS Unia Oświęcim 13
9. Zagłębie Sosnowiec 13
10. PGE Orlik Opole 12
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 5
12. Kadra U23 PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Rozjazd przed meczem w Bolzano
wtorek, 16 października 2018


GKS Tychy TV

10. kolejka PHL: Wypowiedzi po meczu GKS Tychy - KH Energa Toruń 0:2


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies