position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Hokejowy weekend na Stadionie Zimowym

Już w najbliższy weekend sympatyków kauczukowego krążka czekają wielkie sportowe emocje. Hokejowy weekend rozpocznie się od nazywanej w środowisku hokejowym „świętej wojny”, czyli pojedynku wicelidera tabeli GKS-u Tychy z Aksam Unią Oświęcim..

Następnie w sobotę, już po raz jedenasty na tyskim lodowisku, odbędzie się Hokej z Gwiazdami na rzecz WOŚP, a na zakończenie weekendu tyszanie ponownie wyjdą na ligową taflę, aby rozegrać spotkanie z JKH GKS Jastrzębie.

Początek 2013 roku tyscy hokeiści mogą zaliczyć do udanych - wygrali jak dotąd swoje wszystkie spotkania rozgrywane w nowym roku, z Katowicami, Sosnowcem, Sanokiem oraz Krakowem. Dzięki czterem zwycięstwom z rzędu tyszanie umocnili się na pozycji wicelidera PLH, jednak przewaga GKS-u nie jest zbyt wysoka - wynosi tylko trzy punkty. Już w najbliższy piątek hokeiści GKS Tychy będą mieli okazję do kolejnego, piątego już w tym roku zwycięstwa. Tym razem tyszanie na własnej tafli zmierzą się z Aksam Unią Oświęcim. Jak dotąd wszystkie spotkania z Unią Oświęcim układają się po myśli tyszan, GKS Tychy zwyciężył we wszystkich czterech meczach w tym sezonie (8:7. 5:1, 6:1, 6:4).

Piątkowy przeciwnik GKS-u w nowym roku ma na swoim koncie dwa zwycięstwa - z Sanokiem oraz Katowicami, jak również dwie porażki - z Jastrzębiem i Krakowem. Hokeiści Unii Oświęcim z pewnością zrobią wszystko, żeby w końcu pokonać drużynę z Tychów. Trener oświęcimian, Tomasz Piątek, na łamach portalu hokej.net powiedział, że GKS Tychy to trudny przeciwnik: - GKS to jeden z najlepszych zespołów w kraju, a jego kadra jest naprawdę imponująca. Ich mocne strony? Przede wszystkim błyskawiczne przechodzenie do kontrataków, co udowodnili w ostatnim spotkaniu z Cracovią. Jeśli chcemy pokusić się chociaż o punkt, to musimy zagrać ambitnie, dokładnie tak, jak zagraliśmy z Sanokiem oraz Jastrzębiem - zakończył szkoleniowiec Unii Oświęcim. 

Pojedynki GKS-u Tychy z Unią Oświęcim nazywane są w środowisku hokejowym „świętą wojną”, od wielu lat elektryzują i przyciągają na trybuny sympatyków obu ekip. Z całą pewnością również w piątkowym spotkaniu 35. kolejki PLH emocji nie zabraknie - oświęcimianie będą chcieli udowodnić tyszanom, że nie są chłopcami do bicia i na pewno będą chcieli wygrać pierwsze spotkanie w tym sezonie. Tyszanie natomiast będą chcieli podtrzymać swoją zwycięską passę i wygrać po raz piąty z Unią Oświęcim. Kibice, którzy zdecydują się spędzić piątkowe popołudnie na Stadionie Zimowym nie będą żałowali swojej decyzji, ponieważ zapowiada się ciekawe spotkanie - hit 35. kolejki PLH.  

Pierwszy gwizdek sędziego głównego spotkania, Sebastiana Krysia, już w najbliższy piątek (18.01) o godz. 18:00. Kasy biletowe otwarte zostaną o godz. 16:30, na obiekt będzie można wejść o godz. 17:00. Bilet normalny w cenie 12 złotych, ulgowy 8 złotych (kobiety, uczniowie, studenci, emeryci i renciści, 3+ Liczna Rodzina) oraz rodzinny 18 zł. Dzieci do 12-ego roku życia wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy! 

Pozostałe spotkania 35. kolejki PLH:
JKH GKS Jastrzębie - HC GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec - Comarch CracoviaWyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 0
2. KS Unia Oświęcim 0
3. Comarch Cracovia 0
4. Tauron KH GKS Katowice 0
5. JKH GKS Jastrzębie 0
6. Nesta Toruń 0
7. Zagłębie Sosnowiec 0
8. TMH Polonia Bytom 0
9. TatrySki Podhale Nowy Targ 0
10. PGE Orlik Opole 0
11. MH Automatyka Gdańsk 0
12. Kadra PZHL 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Trening na Stadionie Zimowym
piątek, 20 lipca 2018


GKS Tychy TV

Jarosław Rzeszutko: Po każdej kontuzji wracam silniejszy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies