position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Hokejowy weekend na Stadionie Zimowym

Już w najbliższy weekend sympatyków kauczukowego krążka czekają wielkie sportowe emocje. Hokejowy weekend rozpocznie się od nazywanej w środowisku hokejowym „świętej wojny”, czyli pojedynku wicelidera tabeli GKS-u Tychy z Aksam Unią Oświęcim..

Następnie w sobotę, już po raz jedenasty na tyskim lodowisku, odbędzie się Hokej z Gwiazdami na rzecz WOŚP, a na zakończenie weekendu tyszanie ponownie wyjdą na ligową taflę, aby rozegrać spotkanie z JKH GKS Jastrzębie.

Początek 2013 roku tyscy hokeiści mogą zaliczyć do udanych - wygrali jak dotąd swoje wszystkie spotkania rozgrywane w nowym roku, z Katowicami, Sosnowcem, Sanokiem oraz Krakowem. Dzięki czterem zwycięstwom z rzędu tyszanie umocnili się na pozycji wicelidera PLH, jednak przewaga GKS-u nie jest zbyt wysoka - wynosi tylko trzy punkty. Już w najbliższy piątek hokeiści GKS Tychy będą mieli okazję do kolejnego, piątego już w tym roku zwycięstwa. Tym razem tyszanie na własnej tafli zmierzą się z Aksam Unią Oświęcim. Jak dotąd wszystkie spotkania z Unią Oświęcim układają się po myśli tyszan, GKS Tychy zwyciężył we wszystkich czterech meczach w tym sezonie (8:7. 5:1, 6:1, 6:4).

Piątkowy przeciwnik GKS-u w nowym roku ma na swoim koncie dwa zwycięstwa - z Sanokiem oraz Katowicami, jak również dwie porażki - z Jastrzębiem i Krakowem. Hokeiści Unii Oświęcim z pewnością zrobią wszystko, żeby w końcu pokonać drużynę z Tychów. Trener oświęcimian, Tomasz Piątek, na łamach portalu hokej.net powiedział, że GKS Tychy to trudny przeciwnik: - GKS to jeden z najlepszych zespołów w kraju, a jego kadra jest naprawdę imponująca. Ich mocne strony? Przede wszystkim błyskawiczne przechodzenie do kontrataków, co udowodnili w ostatnim spotkaniu z Cracovią. Jeśli chcemy pokusić się chociaż o punkt, to musimy zagrać ambitnie, dokładnie tak, jak zagraliśmy z Sanokiem oraz Jastrzębiem - zakończył szkoleniowiec Unii Oświęcim. 

Pojedynki GKS-u Tychy z Unią Oświęcim nazywane są w środowisku hokejowym „świętą wojną”, od wielu lat elektryzują i przyciągają na trybuny sympatyków obu ekip. Z całą pewnością również w piątkowym spotkaniu 35. kolejki PLH emocji nie zabraknie - oświęcimianie będą chcieli udowodnić tyszanom, że nie są chłopcami do bicia i na pewno będą chcieli wygrać pierwsze spotkanie w tym sezonie. Tyszanie natomiast będą chcieli podtrzymać swoją zwycięską passę i wygrać po raz piąty z Unią Oświęcim. Kibice, którzy zdecydują się spędzić piątkowe popołudnie na Stadionie Zimowym nie będą żałowali swojej decyzji, ponieważ zapowiada się ciekawe spotkanie - hit 35. kolejki PLH.  

Pierwszy gwizdek sędziego głównego spotkania, Sebastiana Krysia, już w najbliższy piątek (18.01) o godz. 18:00. Kasy biletowe otwarte zostaną o godz. 16:30, na obiekt będzie można wejść o godz. 17:00. Bilet normalny w cenie 12 złotych, ulgowy 8 złotych (kobiety, uczniowie, studenci, emeryci i renciści, 3+ Liczna Rodzina) oraz rodzinny 18 zł. Dzieci do 12-ego roku życia wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy! 

Pozostałe spotkania 35. kolejki PLH:
JKH GKS Jastrzębie - HC GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec - Comarch CracoviaWyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 4:2
niedziela, 11 lutego 2018


GKS Tychy TV

40. kolejka PHL: Skrót meczu GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 4:2


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies