position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Rewanż za poprzednie spotkania

Hokeiści GKS Tychy meczem przed własną publicznością rozpoczną piątą, ostatnią już rundę sezonu zasadniczego. Niedzielnym przeciwnikiem tyszan będzie drużyną, z którą GKS toczy bój o drugie miejsce w ligowej tabeli, JKH GKS Jastrzębie.

Mecz 36. kolejki PLH będzie dla tyszan doskonałą okazją do rewanżu za trzy poprzednie porażki ( dwie w lidzie oraz jedną w półfinale Pucharu Polski - przyp. red.). JKH GKS Jastrzębie oraz GKS Tychy już od pewnego czasu toczą bój o drugie miejsce w tabeli PLH, spotkania w dwóch poprzednich rundach kończyły się zwycięstwami JKH. Aktualnie drużyna z Jastrzębia zajmuje trzecie miejsce i traci do wicelidera z Tychów tylko trzy punkty. Niedzielne spotkanie będzie zatem dla tyszan meczem za sześć punktów - jeżeli GKS zwycięży to odskoczy jastrzębianom na sześć punktów właśnie.  
 
Jak dotąd pojedynki GKS-u Tychy z JKH GKS Jastrzębie są w miarę wyrównane, tyszanie wygrali trzy pierwsze spotkania (5:1, 3:2d, 5:0), jastrzębianie z kolei odnieśli sukces w dwóch spotkaniach (7:4, 4:3k). Wszystkie te spotkania były zacięte i wyrównane, końcowy wynik nie odzwierciedlał sytuacji na tafli. 
 
Kto zwycięży w tym spotkaniu - niepokonana w 2013 roku drużyna GKS-u Tychy, czy może zdobywca Pucharu Polski, JKH GKS Jastrzębie. Odpowiedź na to pytanie poznamy już w niedzielny wieczór. Po raz kolejny mecz z udziałem GKS-u Tychy może okazać się hitem kolejki. Kibice, którzy zdecydują się spędzić ostatnie chwile weekendu na tyskim Stadionie Zimowym na pewno swojej decyzji żałować nie będą, zawodnicy obu ekip będą chcieli pokonać przeciwnika. Zapowiada się zatem bardzo emocjonujące spotkanie.  
 
Pierwszy gwizdek sędziego głównego spotkania, Przemysława Kępy, już w najbliższą niedzielę (20.01) o godz. 18:00. Kasy biletowe otwarte zostaną o godz. 16:30, na obiekt będzie można wejść o godz. 17:00. Bilet normalny w cenie 12 złotych, ulgowy 8 złotych (kobiety, uczniowie, studenci, emeryci i renciści, 3+ Liczna Rodzina) oraz rodzinny 18 zł. Dzieci do 12-ego roku życia wstęp bezpłatny.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Pozostałe spotkania 36. kolejki PLH:
Ciarko PBS Bank Sanok - HC GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec - Aksam Unia Oświęcim 


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 76
2. GKS Tychy 64
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 55
4. JKH GKS Jastrzębie 53
5. Comarch Cracovia 48
6. KH Energa Toruń 47
7. KS Unia Oświęcim 44
8. MH Automatyka Gdańsk 34
9. Zagłębie Sosnowiec 31
10. PGE Orlik Opole 26
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 15
12. Kadra U23 PZHL 8
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Mikołajki w Ośrodku Kibice Razem GKS Tychy
czwartek, 6 grudnia 2018


GKS Tychy TV

Odwiedził stadion i wręczył prezenty. Mikołajki z GKS Tychy


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies