position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Rewanż za poprzednie spotkania

Hokeiści GKS Tychy meczem przed własną publicznością rozpoczną piątą, ostatnią już rundę sezonu zasadniczego. Niedzielnym przeciwnikiem tyszan będzie drużyną, z którą GKS toczy bój o drugie miejsce w ligowej tabeli, JKH GKS Jastrzębie.

Mecz 36. kolejki PLH będzie dla tyszan doskonałą okazją do rewanżu za trzy poprzednie porażki ( dwie w lidzie oraz jedną w półfinale Pucharu Polski - przyp. red.). JKH GKS Jastrzębie oraz GKS Tychy już od pewnego czasu toczą bój o drugie miejsce w tabeli PLH, spotkania w dwóch poprzednich rundach kończyły się zwycięstwami JKH. Aktualnie drużyna z Jastrzębia zajmuje trzecie miejsce i traci do wicelidera z Tychów tylko trzy punkty. Niedzielne spotkanie będzie zatem dla tyszan meczem za sześć punktów - jeżeli GKS zwycięży to odskoczy jastrzębianom na sześć punktów właśnie.  
 
Jak dotąd pojedynki GKS-u Tychy z JKH GKS Jastrzębie są w miarę wyrównane, tyszanie wygrali trzy pierwsze spotkania (5:1, 3:2d, 5:0), jastrzębianie z kolei odnieśli sukces w dwóch spotkaniach (7:4, 4:3k). Wszystkie te spotkania były zacięte i wyrównane, końcowy wynik nie odzwierciedlał sytuacji na tafli. 
 
Kto zwycięży w tym spotkaniu - niepokonana w 2013 roku drużyna GKS-u Tychy, czy może zdobywca Pucharu Polski, JKH GKS Jastrzębie. Odpowiedź na to pytanie poznamy już w niedzielny wieczór. Po raz kolejny mecz z udziałem GKS-u Tychy może okazać się hitem kolejki. Kibice, którzy zdecydują się spędzić ostatnie chwile weekendu na tyskim Stadionie Zimowym na pewno swojej decyzji żałować nie będą, zawodnicy obu ekip będą chcieli pokonać przeciwnika. Zapowiada się zatem bardzo emocjonujące spotkanie.  
 
Pierwszy gwizdek sędziego głównego spotkania, Przemysława Kępy, już w najbliższą niedzielę (20.01) o godz. 18:00. Kasy biletowe otwarte zostaną o godz. 16:30, na obiekt będzie można wejść o godz. 17:00. Bilet normalny w cenie 12 złotych, ulgowy 8 złotych (kobiety, uczniowie, studenci, emeryci i renciści, 3+ Liczna Rodzina) oraz rodzinny 18 zł. Dzieci do 12-ego roku życia wstęp bezpłatny.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Pozostałe spotkania 36. kolejki PLH:
Ciarko PBS Bank Sanok - HC GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec - Aksam Unia Oświęcim 


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. GKS Tychy 97
2. Tauron KH GKS Katowice 82
3. Comarch Cracovia 76
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 70
5. JKH GKS Jastrzębie 67
6. KS Unia Oświęcim 54
7. PGE Orlik Opole 52
8. MH Automatyka Gdańsk 47
9. TMH Polonia Bytom 35
10. Anteo Naprzód Janów 20
11. SMS PZHL U20 Katowice 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy mistrzem Polski! GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 2:1 (Galeria 2)
piątek, 30 marca 2018


GKS Tychy TV

Andrei Gusow: To będzie szkoła dla zawodników


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies