position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Zapowiedzi

Hokej › Aktualności › Zapowiedzi
Strzelać, nie faulować, wybijać

Za mało strzałów na bramkę przeciwnika, zbędne osłabianie zespołu oraz brak wsparcia bramkarza to główne powody porażki, jakie podawali po sobotnim spotkaniu hokeiści GKS Tychy. Czy dwa dni wystarczyły na poprawę tych elementów gry okaże się jutro.

W pierwszym meczu, przegranym 3:5, tyscy hokeiści nie eksploatowali zbytnio Ramona Sopko, oddając na jego bramkę zaledwie dziewiętnaście strzałów! Zdecydowanie więcej pracy miał Arkadiusz Sobecki, który musiał interweniować aż czterdzieści trzy razy - Statystyki mówią same za siebie - oddajemy za mało strzałów - mówi Jakub Witecki - Musimy też poprawić grę w przewadze oraz zniwelować niepotrzebne kary. 

- Musimy zwrócić uwagę na pomoc bramkarzowi, który odbije pierwszy strzał, ale dobitka już może wpaść do bramki. Od tego są obrońcy aby ten krążek wybijać - dodaje Rafał Dutka. Czasu na poprawę tych mankamentów hokeiści i trenerzy mieli niewiele, ale ważne, że szybko zauważyli błędy i miejmy nadzieję wyciągnęli wnioski z sobotniego spotkania.

Po pierwszym pojedynku to jastrzębianie są w nieco lepszej sytuacji, ale z drugiej strony tyszanie zagrają dwukrotnie na własnym lodowisku, gdzie JKH zwyciężyło w tym sezonie tylko raz - Oczywiście jedziemy do Tychów po to, żeby wygrać, nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ na terenie rywala gra się nam niezmiernie ciężko - ocenia Petr Lipina.

Wtorkowy mecz sędziować będą Paweł Meszyński i Tomasz Radzik, w środę natomiast gwizdać będą Włodzimierz Marczuk i Maciej Pachucki.

Spotkania półfinałowe na Stadionie Zimowym w Tychach odbędą się w najbliższy wtorek i środę (05, 06.03) o godz. 18:00. Kasy biletowe otwarte zostaną o godz. 16:30, na obiekt będzie można wejść o godz. 17:00. Bilet normalny w cenie 16 złotych, ulgowy 12 złotych (kobiety, uczniowie, studenci, emeryci i renciści, 3+ Liczna Rodzina) oraz rodzinny 23 zł. Informacje na temat karnetów dostępne są tutaj. Dzieci do 12-ego roku życia wstęp bezpłatny.Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 35
2. GKS Tychy 26
3. JKH GKS Jastrzębie 25
4. TatrySki Podhale Nowy Targ 22
5. KH Energa Toruń 21
6. Comarch Cracovia 21
7. MH Automatyka Gdańsk 20
8. KS Unia Oświęcim 13
9. Zagłębie Sosnowiec 13
10. PGE Orlik Opole 12
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 7
12. Kadra U23 PZHL 1
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Rozjazd przed meczem w Bolzano
wtorek, 16 października 2018


GKS Tychy TV

6. kolejka Ligi Mistrzów: Opinia Andrei Gusowa po meczu HC Bolzano - GKS Tychy 6:4


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies